Autobaterie Exide Premium EA612 (12v, 61ah, 600a)

Autobaterie Exide EA612 je ideál, pokud jezdíte často ve městě

Autobaterie Exide Premium EA612 (12v, 61ah, 600a) je ta nejvhodnější, jako do svého modelu Opel Astra H můžete dát, v případě, že autem jezdíte hlavně po městě. Zde je moje recenze.

I nejlevnější autobaterie může být kvalitní

Za dobu, co astru h mám, což je už skoro 10 let, jsem vystřídal několik značek autobaterií. Asi žádná z těch nově vyrobených už nevydrží 9 let jako ta, co jsem měl před lety v Daewoo Nexia. To byla podle mě hodně slušná životnost, jezdil jsem autem ale skoro denně. Do „háčka“ jsem kupoval novou baterii Varta, ta sloužila celkem dobře, ale jednou v zimě díky krátkým jízdám po městě, kdy neměla šanci se dobít, prostě odešla. Takže jsem koupil baterii další, ta fungovala doposud 5 let. V autě ale raději měním díly dříve, než „odejdou“, takže i nyní nastal čas na obměnu. A potože jsem chtěl něco lepšího, vybíral jsem několik týdnů, co koupit. Nakonec jsem narazil na několik recenzí na tuto baterii do auta značky Exide a pro můj motor Z18XE nejvhodnější model EA 612.

Autobaterie Exide Premium EA612 (12v, 61ah, 600a)

Výhody autobaterie Exide Premium

  • Tato autobaterie se dobíjí až 1,5 rychleji díky technologii Exide Carbon Boost
  • Má o 30% vyšší startovací výkon
  • Je vhodná každodenní pro městský provoz
  • Rozměrystejné jako originální auto baterie (242x175x175)

Autobaterie Exide Premium EA612 (12v, 61ah, 600a) 2

Web Exide

Pokud chcete zjistit, zda i do vašeho auta se tato baterie hodí, na stránkách Exide je nejen popsáno více výhod a informací, ale i filtrování podle vozu.

Hodnocení

Zatím po několika týdnech používání jsem spokojen, auto startuje „na první dobrou“, což ne vždy bylo pravidlem. A to jezdím autem jen několikrát týdně, hlavně s dětmi na kroužky, takže trasy cca 5 km městem.

Autobaterie Exide Premium EA612 (12v, 61ah, 600a) 3

Sdílejte článek s přáteli
  •  
  •  

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *