Autobaterie Exide EA612 je ideál, pokud jezdíte často ve městě

Autobaterie Exide Premium EA612 (12v, 61ah, 600a) je ta nejvhodnější, jako do svého modelu Opel Astra H můžete dát, v případě, že autem jezdíte hlavně po městě. Zde je moje recenze.

I nejlevnější autobaterie může být kvalitní

Za dobu, co astru h mám, což je už skoro 10 let, jsem vystřídal několik značek autobaterií. Asi žádná z těch nově vyrobených už nevydrží 9 let jako ta, co jsem měl před lety v Daewoo Nexia. To byla podle mě hodně slušná životnost, jezdil jsem autem ale skoro denně. Do „háčka“ jsem kupoval novou baterii Varta, ta sloužila celkem dobře, ale jednou v zimě díky krátkým jízdám po městě, kdy neměla šanci se dobít, prostě odešla. Takže jsem koupil baterii další, ta fungovala doposud 5 let. V autě ale raději měním díly dříve, než „odejdou“, takže i nyní nastal čas na obměnu. A potože jsem chtěl něco lepšího, vybíral jsem několik týdnů, co koupit. Nakonec jsem narazil na několik recenzí na tuto baterii do auta značky Exide a pro můj motor Z18XE nejvhodnější model EA 612.

Autobaterie Exide Premium EA612 (12v, 61ah, 600a)

Výhody autobaterie Exide Premium

  • Tato autobaterie se dobíjí až 1,5 rychleji díky technologii Exide Carbon Boost
  • Má o 30% vyšší startovací výkon
  • Je vhodná každodenní pro městský provoz
  • Rozměrystejné jako originální auto baterie (242x175x175)

Autobaterie Exide Premium EA612 (12v, 61ah, 600a) 2

Web Exide

Pokud chcete zjistit, zda i do vašeho auta se tato baterie hodí, na stránkách Exide je nejen popsáno více výhod a informací, ale i filtrování podle vozu.

Hodnocení

Zatím po několika týdnech používání jsem spokojen, auto startuje „na první dobrou“, což ne vždy bylo pravidlem. A to jezdím autem jen několikrát týdně, hlavně s dětmi na kroužky, takže trasy cca 5 km městem.

Autobaterie Exide Premium EA612 (12v, 61ah, 600a) 3

Související: