Nový design webu Opel Astra H a Zafira B

K téměř 6-ti letému výročí našeho klubu (a také k Vánocům :)) jsme pro Vás připravili jako dárek kompletně předělaný web.

Redakční systém, na kterém byl původní web postaven, už nebyl několik let aktualizovaný, což je v dnešní internetové době velký problém, a proto vidíte na obrazovce modernější systém a také grafickou šablonu, přizpůsobenou i pro chytré mobilní telefony a tablety, takže web můžete prohlížet kdekoliv bez problémů 🙂

astra-h-web-verze2_nahled

Všechny sekce se po převodu zachovaly, jen galerie bohužel ne, ale snad ji ještě nějak vyřešíme.

U každého návodu, recenze či jiného příspěvku můžete psát i komentáře rovnou na webu pod článek, takže by stránky měly být i pro Vás zajímavější a nebude třeba přispívat pouze na fóru.

Určitě jste si všimli vlevo nahoře i ikonek sociálních sítí a také RSS kanálu, budeme rádi, když naše články budete sdílet a diskutovat s námi nejen na webu, fóru, ale i Facebooku, Google+, nově Twitteru, ale i třeba pod videi na Youtube.

Poděkování patří jak Petrovi z Cars.cz, který mi s převodem pomohl, ale i Vám všem, kteří jste dodali návody, recenze, fotky ze srazů atd. a web by, nebýt toho, nebyl tak obsáhlý jako doposud.

A protože dost návštěvníků přichází i ze zahraničí, najdou zde online překladač vpravo dole.

Takže díky a ať se Vám naše nové stránky líbí. Budu rád když se k novému designu vyjádříte v komentářích na konci tohoto článku nebo na našich profilech na sociálních sítích.

Miloš

 

Pro připomenutí vidíte i web původní.

astra-h-web-verze1_nahled

5 komentářů u „Nový design webu Opel Astra H a Zafira B“

  1. mam uz 3 roky opel astra h rok 2009 a chcel by som nainstalovat slovencinu alebo cestinu kto to roby a co by ma to stalo jeto automat a ja som invalid

Komentáře nejsou povoleny.