NÁVOD::Jak odstranit nápis InSP

Návody ze všech sekcí na jednom místě
dvorak
Příspěvky: 66
Registrován: 23 dub 2014, 18:37

Re: NÁVOD::Jak odstranit nápis InSP

Příspěvek od dvorak » 17 kvě 2014, 14:23

No, MKJ je tedy Modul Komfortní Jednotky (dříve Teplota vod). Pokud teplotu vody mám možnost nastavit
na displeji TID, je tento modul v mé Astře rovněž ? Omliuvám se, pokud se blbě ptám, ale patřím k těm starším uživatelům tohoto fóra (64).

ASTRA H 14XEP hatchback

Reklama
 

Stan.
Příspěvky: 1519
Registrován: 16 pro 2010, 18:58
Bydliště: Jižní Čechy

Re: NÁVOD::Jak odstranit nápis InSP

Příspěvek od Stan. » 17 kvě 2014, 15:07

Modul MKJ je doplněný modul od PepaSe, který se zasouvá do diagnostické zásuvky a zobrazuje teplotu vody přímo na displeji CID nebo GID zároveň s údaji rádia nebo BC, případně lza zobrazit také na počitadle denních kilometrů a obsahuje i další funkce. Tento modul nelze použít u displejů TID a BID. Kontrola teploty vody, vytažená přímo ze servisního menu nemá s MKJ nic společného.
Astra H Z16XEP HB 10/2006 / Astra F X16SZ HB 5/1993

dvorak
Příspěvky: 66
Registrován: 23 dub 2014, 18:37

Re: NÁVOD::Jak odstranit nápis InSP

Příspěvek od dvorak » 17 kvě 2014, 15:20

Děkuji, člověk se stále učí .

ASTRA H 14 XEP HB (od 4/2014)
KADETT C 16 NZ HB (od 7/1996 do 4/2014)

pavelA
Příspěvky: 128
Registrován: 17 čer 2014, 16:55

Re: NÁVOD::Jak odstranit nápis InSP

Příspěvek od pavelA » 28 črc 2014, 17:22

Oton píše:Jak odstranit nápis InSP
Příloha insp.jpg je dlouhodobě nedostupná.
Celková informace : Převzato a schválené použití materiálu od Sergeje z http://www.astra-h.ru
Omlouvám se za text!Je trochu divokej!Ale at si to každej dopřelouská :D
Jinak je to přeloženo z PC translatoru... ;)

Význam nápisu InSP:
InSP - indikace času do služeb servisu. Aby se podívat zbylý doběh nutno při vyključennom zapalování stiskne tlačítko čítače doběhu - zobrazit denní doběh, potom znovu stiskne i zadržovat víc 2 sek touž tlačítko. Na displeee zobrazit nápis "InSP" i zbylý do servisu doběhu.
Nutno spatří, že nehledě na typizační pro Rusko mežservisnyj interval 15000 km (viz . servisní kniha), nápis obvykle se objevove v okolí 8000- 10000 km.

Vypnutí nápisu InSP:
Pro odpojení nápisů InSP třeba:
* Vypnout zapalování
* stisknout i zadržovat tlačítko vypouštění denní doběh (displej na štítku příborů bude ukazuje počítač kilometrů i počítač denní doběh)
* přibližně přes 3 sekund se objevovou indikaci interval servisu (například, "InSP 15.000" nebo "InSP 0"), ne dovolených tlačítka vypouštění, dodatečně stiskne brzdový pedál , obě zadržovat
* i, ne dovolené tlačítka i nožní páku, zahrnout zapalování
* na displej bude mihotavá indikace "InSP - - - ", potom přibližně přes 10 sekund na displej bude svědectví maximální doběh ("InSP 35 000 km" pro benzinovogo motoru nebo "InSP 50 000 km" pro Dieselův motor motoru při ECO Service- Flex).
* Nápis bude mrká nějaký čas i potom přijde nenazm. Potom interval servisu sražený v začátečném stavu.
- ja mám na displayi servisný interval z nulou a ked som zapol klucik a drzal ten cuplik tak sa mi po chvilke ukazalo toto :
Přílohy
servisný interval. Takže to mam ešte tych cca 500km do servisnej prehliadky ?
servisný interval. Takže to mam ešte tych cca 500km do servisnej prehliadky ?
Opel Astra H 1,7 CDTI motor 81kW Z17DTJ , diagnostika op-com

pavelA
Příspěvky: 128
Registrován: 17 čer 2014, 16:55

Re: NÁVOD::Jak odstranit nápis InSP

Příspěvek od pavelA » 28 črc 2014, 17:45

Dobre tak na mojej H-čkovej Astre 1,7 CDTI som musel držať stlačený brzdový pedal aj ten cuplík, potom som otočil klučik aby sa rozsvietili kontrolky a po asi cca 10 sekundách mi nabehol nový servisný interval čiže 30 000 km. Klúčik som vypol pedál pustil a už sa mi to nezobrazuje ;)
Opel Astra H 1,7 CDTI motor 81kW Z17DTJ , diagnostika op-com

Uživatelský avatar
Mava
Příspěvky: 63
Registrován: 24 srp 2014, 21:27
Bydliště: Vysočina

Re: NÁVOD::Jak odstranit nápis InSP

Příspěvek od Mava » 23 kvě 2015, 16:50

Ten napis niz na obrazku se mi taky objevil. Nevite, co to znamena?
pavelA píše:
Oton píše:Jak odstranit nápis InSP
Příloha insp.jpg je dlouhodobě nedostupná.
Celková informace : Převzato a schválené použití materiálu od Sergeje z http://www.astra-h.ru
Omlouvám se za text!Je trochu divokej!Ale at si to každej dopřelouská :D
Jinak je to přeloženo z PC translatoru... ;)

Význam nápisu InSP:
InSP - indikace času do služeb servisu. Aby se podívat zbylý doběh nutno při vyključennom zapalování stiskne tlačítko čítače doběhu - zobrazit denní doběh, potom znovu stiskne i zadržovat víc 2 sek touž tlačítko. Na displeee zobrazit nápis "InSP" i zbylý do servisu doběhu.
Nutno spatří, že nehledě na typizační pro Rusko mežservisnyj interval 15000 km (viz . servisní kniha), nápis obvykle se objevove v okolí 8000- 10000 km.

Vypnutí nápisu InSP:
Pro odpojení nápisů InSP třeba:
* Vypnout zapalování
* stisknout i zadržovat tlačítko vypouštění denní doběh (displej na štítku příborů bude ukazuje počítač kilometrů i počítač denní doběh)
* přibližně přes 3 sekund se objevovou indikaci interval servisu (například, "InSP 15.000" nebo "InSP 0"), ne dovolených tlačítka vypouštění, dodatečně stiskne brzdový pedál , obě zadržovat
* i, ne dovolené tlačítka i nožní páku, zahrnout zapalování
* na displej bude mihotavá indikace "InSP - - - ", potom přibližně přes 10 sekund na displej bude svědectví maximální doběh ("InSP 35 000 km" pro benzinovogo motoru nebo "InSP 50 000 km" pro Dieselův motor motoru při ECO Service- Flex).
* Nápis bude mrká nějaký čas i potom přijde nenazm. Potom interval servisu sražený v začátečném stavu.
- ja mám na displayi servisný interval z nulou a ked som zapol klucik a drzal ten cuplik tak sa mi po chvilke ukazalo toto :
Přílohy
si.jpg
Cosmo, Z16XER, 85 kW, 2009, sedan, polokůže, tempomat, vyhřívané sedačky

Kopejda
Příspěvky: 6
Registrován: 28 srp 2014, 20:26

Re: NÁVOD::Jak odstranit nápis InSP

Příspěvek od Kopejda » 28 lis 2016, 14:15

Mám otázku. Jak by jste tento reset řešili u vozu Zafira B ročník 2007 s tlačítkem START - STOP.
Otázku vznesl známý ale netuším, jak to takováto Zafka má se spínačkou, pravděpodobně není.....
Použít tlačítko odemčení na DO místo otočení klíčkem ve spínací skříňce??

Díky za info, snad takovou verzi někdo má...... ;)
Astra H Caravan, Z16XEP, 77kW, rok 2005 (již nevlastním), Vectra C Caravan, Z19DT, 88 kW, rok 2006

hansdob
Příspěvky: 5
Registrován: 24 črc 2011, 17:07

Re: NÁVOD::Jak odstranit nápis InSP

Příspěvek od hansdob » 18 říj 2017, 22:12

RomanK psal že astru H lze přeprogramovat TECH2 na jiný počet KM k dosažení inspekce. Neví někdo zda to lze i origo OP-COMem??

Odpovědět