Astra TT

Uživatelský avatar
steve
Příspěvky: 45
Registrován: 26 led 2012, 09:51
Bydliště: Plzeň

Re: Astra TT

Příspěvek od steve » 09 črc 2012, 22:28

:mrgreen: 8-)
Opel Astra H Twin Top Cosmo

Reklama
 

Uživatelský avatar
x-father
Příspěvky: 1457
Registrován: 05 kvě 2008, 21:12
Kontaktovat uživatele:

Re: Astra TT

Příspěvek od x-father » 10 črc 2012, 06:59

steve píše:
x-father píše:Angel eyes fuj...

co k tomu říct nikdo není dokonalý :mrgreen:
nejsem také zastánce angel eyes,je z nich použita pouze čočka pro xenony,parkovačky jsou odpojený
takže vaše OT :?: :?:
Neni to dobra volba. Mel jsem je a po par mesicich jsem je odmontoval a hodil do popelnice.

Velmi bidne sviti. Je to katastrofa. Krouzky jsou kycovite, ale daji se odpojit. Pak ale svetla nemaji obrysovky, coz neni predpisove.

Dalkove maji zas takovy divny rozptyl. Sviti vsuse na kratko a do dalky na silnici toho moc nejde.

Jsou z nekvalitniho plastu a furt upadavaj uchyty.

Zarovka se neda vymenit bez demontaze celeho svetla.

A rozhodne nejsou homologovane pro xenon, takze pokud tam mas HID sadu, tak je to zase spatne.

To bych radsi sehnal za par tisic jete nenastrojene origo xenony a dal ty hidy tam.

Uživatelský avatar
steve
Příspěvky: 45
Registrován: 26 led 2012, 09:51
Bydliště: Plzeň

Re: Astra TT

Příspěvek od steve » 10 črc 2012, 07:53

Tak za 1. čočka svítí velmi dobře,dle nastavení na optice na stk,v noci normální kužel kde jsem zvyklej z mých origo na VeCe.
2.Parkovačky to samozřejmě má!!!nejsem hovado!
3.Dálkové svítí normálně,nevim co se dá na normální parabole posrat!Pokud je správně nastavená!
4.Jsou tam půl roku,nic neupadává!
5.Ty když měníš žárovku tak ji tam honíš přes podběh dírou 10x10cm??Jistě zajímavá podívaná a jistě to máš za 2 min vyměněné!
Já s tím nemám problém,stk také a orgáni také,
Víš co neházej všechny tyhle schity z číny do jednoho pytle,občas se jim i povedou!Myslíš ,že hellu vyrábí v Německu? :o :o :mrgreen:
Opel Astra H Twin Top Cosmo

Uživatelský avatar
silver
Příspěvky: 1428
Registrován: 06 pro 2010, 22:53
Bydliště: Topolcany
Kontaktovat uživatele:

Re: Astra TT

Příspěvek od silver » 10 črc 2012, 08:25

steve si mu to nandal :?: :?: :?: inak astra peknucka 8-) 8-)
ASTRA H estate Z17DTH 74kw,COSMO
EX Astra H estate 08 1.9cdti 74kw ,vybava Catch me now ,Henrieta silver&black edition
EX ceed 1.4 Ex 2007

Uživatelský avatar
x-father
Příspěvky: 1457
Registrován: 05 kvě 2008, 21:12
Kontaktovat uživatele:

Re: Astra TT

Příspěvek od x-father » 10 črc 2012, 11:01

:-)

Je zbytecne citovat posledni prispevek.

Jinak nevim ktere mas ty. Ja mel DEPO. Jeste to dela SONAR (coz je myslim to same co DEPO jen pod jinou znackou). A mozna sem to videl jeste pod jednou znackou.

1) Verim, ze pokud tam mas Xenonovy HIDky, tak svetelnost ujde. Se zarovkou, na kterou je svetlomet homologovany to sviti velmi bidne. Zarovky kupuju jen kvalitni. Co jsem s tim laboroval, tak problem svetla je i ten, ze je zarovka ve svetlometu spatne umistena. Vetsinu svetla zastini clonka. Castecne se to dalo zlepsit vychylenim zarovky mimo osu podlozkou (mam video), ale i tak sviti spatne. Xenonova vybojka, ktera ma 2x vetsi svitivost nez zarovka tuhle nevyhodu potlaci. navic na vybojce vyzaruje svetlo z vetsi plochy, nez zarovka s vlaknem a clonka asi tolik svetla nezastini.

2) Jak mas parkovacky vyresene? Ja uvazoval o umisteni klasicne w5w do paraboly dalkovych, tak jak to maj origo svetla, ale bal sesm se vrtani do pravaboly, ze by praskla. Kazdopadne jakykoliv zasah svepomoci do svetlometu neni pripustny. Ma se provozovat tak jak byl homologovan.

3) Parabola mela proste jinou ohnickovou vzdalenost nez origo helly. Tim padem oproti puvodnim svetlum, ktera sviti spis do dalky (dalkove svetlo) na silnici tyhle svetla svetlo roztahuji hodne do stran a osvecuji vetsi plochu mene svetlem. Me to prijemne nebylo.
Schvalne jsem to zkousel v noci s jednim svetlem origo a jednim timto a rozdil byl zcela evidentni. Netvrd me ze ne.

4) Jeden spodni uchyt me upadl v krabici pri prevozu. Dalsi horni me zustal v ruce kdyz jsem za nej svetlo vzal a druhej horni se ulomil proste sam. Kdyz jsem montoval svetlo tam byl OK a o par mesicu pozdeji koukam, ze se svetlo hybe a uchyt ulomenej. Cetl jsem to uz od vice lidi, ze jim uchyty upadali.

5) Ano. Menim podbehem a bezproblemu to mam vymenene behem 2 minut. Blbe se meni u origo helly dalkove zarovky z motoroveho prostoru. Je tam malo mista a jedou me upadala zarovka do svetla a muselo ven i origo. Potkavaci ale jsou naprosto bez problemu.
U tech angel eyes se me to nepovedlo nikdy.
Jednak ty ctyri zarovicky co podsvecuji krouzek drzi bidne v objimce a draty co od nich vedou se motaj pod prsty, takze jsem si vzdycky nejake vytahnul z objimek. Uz sem tam chtel ty zarovicky vlepit natvrdo.
Navic je ta zadni cast svetlometu o neco delsi nez u origo a je tam kvuli tomu min mista. Co bylo ale nejhorsi byla ta kryci guma. Byla mala a tuha. Velmi blbe se nasazovala zpatky i na vyndany svetlomet obouma rukama. Zkousel jsem ji tam jednou dostat podbehem, ale asi po 10 minutach me dosla trpelivost a svetlo slo ven.
Ale na druhou stranu jsem se diky temto svetlum naucil rychle odmontovat naraznik a svetlo. Zvladal jsem vymontovat svetlo do 10 minut. To jsem s origo svetlama nemusel.

Nevim kde vsude ma hella tovarny, ale jedna stoji treba zrovka kousek od Prahy.

Jinak ze s tim nemas ty problem je jasny. Ze nema ani STK a organi je jen otazka toho na koho narazis.
Spousta lidi jezdi s HIDama v parabolach a prochazi jim to. Nekdo i projde pres STK. Byt to tam ale mesi.
Kamos mel DEPA s coskou na Golfu IV a mel v tom HIDy a normalne ho staveli v Praze na Vaclavaku a kontrolovali zda ma ostriky atd.
ja uz se taky setkal s nahodnou silnicni kontrolou, kdy prislusnik ve tme zkoumal baterkou homologacni znaky na svetlometu zda je homologovany pro xenon a kontrolovali automaticke nastaveni vysky svetlometu atd. Moc dobre vedeli co je treba kontrolovat.
Xenon ma byt ve svetlometu k tomu urcenem. Mas mit automatickou nivelaci a ostriky. Ne vsichni prislusnici na to hazou bobek.
Naposledy upravil(a) x-father dne 10 črc 2012, 11:11, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
irmscher
Příspěvky: 1226
Registrován: 15 říj 2010, 17:20
Bydliště: Praha 10, Praha 22
Kontaktovat uživatele:

Re: Astra TT

Příspěvek od irmscher » 10 črc 2012, 11:05

hezké autíčko,ale na tom avataru to vypadá o fous lépe,když ta kapota neni černá až k blatníkum a navazuje to na masku.Tim odpadne kontrast s mračítkama. 8-)
http://www.astraopc.estranky.cz/ Astra OPC
na peklo se zvoní tlačítkem SPORT

Uživatelský avatar
steve
Příspěvky: 45
Registrován: 26 led 2012, 09:51
Bydliště: Plzeň

Re: Astra TT

Příspěvek od steve » 10 črc 2012, 11:16

Já vědel ,že tu bude sranda :lol:
Opel Astra H Twin Top Cosmo

Uživatelský avatar
steve
Příspěvky: 45
Registrován: 26 led 2012, 09:51
Bydliště: Plzeň

Re: Astra TT

Příspěvek od steve » 10 črc 2012, 11:17

irmscher píše:hezké autíčko,ale na tom avataru to vypadá o fous lépe,když ta kapota neni černá až k blatníkum a navazuje to na masku.Tim odpadne kontrast s mračítkama. 8-)
neboj vím o tom,ale má to svůj důvod,až se majitelce přestane líbit karbon bude zpět stříbrná,udělal bych jen střed ,vím ,že je to hezčí,ale odpadlo tím lakování opravované kapoty v rozích
Opel Astra H Twin Top Cosmo

Uživatelský avatar
x-father
Příspěvky: 1457
Registrován: 05 kvě 2008, 21:12
Kontaktovat uživatele:

Re: Astra TT

Příspěvek od x-father » 10 črc 2012, 11:24

TT je krasny auto samo o sobe.

Ten pruh z haupny dolu na naraznik tu uz nekdo ukazoval a me se to libi. Samo na to musi byt auto. Na kombiku by to asi tolik nevypadalo.
Ale mracitka nemam rad na nicem.
A ta maska co je v avataru se me libi min nez origo.

Uživatelský avatar
corsaczek
Příspěvky: 2416
Registrován: 16 říj 2008, 10:45
Bydliště: město piva

Re: Astra TT

Příspěvek od corsaczek » 10 črc 2012, 11:30

1000 lidi, 1000 chuti... Me se mracitka taky nelibi, ale jestli je majitelka spokojena...

Jinak vymena zarovky pres podbeh je fakt super, snadna a rychla.

Odpovědět