svietenie stropoveho svetla

Od klimatizace až po xenony
Uživatelský avatar
mafian
Příspěvky: 54
Registrován: 10 čer 2013, 17:10
Bydliště: Zdice

Příspěvek od mafian » 27 črc 2014, 11:01

Ale to by ukazovalo i na přístrojích ze jsou otevřené dveře ne?
OPEL ASTRA H - 1.7 CDTI - 74 kW - 2006 - CD30 MP3 - OP-COM

Reklama
 

astros
Příspěvky: 177
Registrován: 03 zář 2012, 20:21

Re: svietenie stropoveho svetla

Příspěvek od astros » 30 črc 2014, 11:39

Je možné pripojiť relé na stropné svetlo, bez toho aby potom blblo stmievanie, alebo aby nezblbla RJ, príp. iné s tým súvisiace? Ak áno, aký typ tam môžem dať? Ide mi o to, aby pri zasvietení stropného svetla zoplo relé (či ho zopne pri rozsvecovaní, alebo až po plnom rozsvietení je mi celkom jedno). Výkonovo mi postačí okolo 10-20W a napájanie by som asi zobral zo zapaľovača.

Uživatelský avatar
Quick73
Příspěvky: 42
Registrován: 07 čer 2014, 17:45
Bydliště: Praha 22 - Uhříněves
Kontaktovat uživatele:

Re: svietenie stropoveho svetla

Příspěvek od Quick73 » 13 srp 2014, 10:26

Ahoj,

nepročítal jsem toto vlákno celé, za což se omlouvám, ale mám problém se stropním svítidlem. Nevíte, kde by se dala sehnat ta konzole ns těmi tištěnými spoji? Bohužel ta moje je již nefunkčkní, tak sháním, kde by se to dalo sehnat a v Oplu si za to řekli neskutečnej randál.

Děkuji,
S pozdravem,
Vojta
--------------------
Opel Astra H - Caravan; 1.6 77kw
Grafické práce - návrhy, design, ofsetový a digitální tisk, řezaná grafika
Spojovací materiály - Fabory - individuální ceny

domino2115
Příspěvky: 21
Registrován: 02 dub 2015, 14:04

Re: svietenie stropoveho svetla

Příspěvek od domino2115 » 18 říj 2015, 15:46

maddoxx píše:Neviem co to ma znamenat. Tak v predu na stropnom vsetky LEDky idu aj v priehradke. Ale ked dam LEDky do stropneho vzadu nesvieti nic ani v predu ani v priehradke.
Ked dam dozadu do stropneho obycajne W5W ziarovky co tam boli tak tie svietia a aj v predu na stropnom vsetky LEDky svietia. Pritom tie LEDky su dobre. Skusal som ich aj otocit kvoli polarite a nic. Ked to v zadu svietilo so ziarovkami tak som odpojil celu stropnu lampu dal som do nej LEDky a nic ako keby nieco trosku zaiskrilo ci zabzucalo a prestane svietit predne stropne.
Tak to vidim, ze v zadu budem musiet asi fakt nechat obycajne ziarovky co nevypada pekne :( Vedel by mi este niekto poradit kde by mohla byt chyba teda v com? :roll:
mam taky isty problem, vyriesil si to nejako alebo si tam nechal normalne ziarovky?

kaso888
Příspěvky: 4
Registrován: 12 led 2015, 12:41

Re: svietenie stropoveho svetla

Příspěvek od kaso888 » 13 úno 2018, 23:37

Ahojte, Mam Zafiru B 2007 a mam takýto problém. Po zamknutí dverí auto pisklo ako keby boli otvorené dvere.
Zistil som, Že spolujazdcové dvere po otvorení sa chovajú ako zatvorené --svetlo zhasne,, a keď sú zatvorene ako by boli otvorené-- svetlo svieti.

Centrál funguje a zamyká.

Mal už niekto takýto problém

Uživatelský avatar
Bracho90
Příspěvky: 652
Registrován: 14 dub 2013, 22:23
Kontaktovat uživatele:

Re: svietenie stropoveho svetla

Příspěvek od Bracho90 » 14 úno 2018, 12:49

Skontroluj dverovy snimac ;)
Opel Astra Combi
1.9Cdti 74kw
R.V:2007

kaso888
Příspěvky: 4
Registrován: 12 led 2015, 12:41

Re: svietenie stropoveho svetla

Příspěvek od kaso888 » 14 úno 2018, 13:26

Bracho90 píše:Skontroluj dverovy snimac ;)

Takže cele dvere rozobrať a čidlo bude asi niekde pri zámku..... Asi to počká kým bude teplejšie aby som niečo nepoškodil

Stan.
Příspěvky: 1519
Registrován: 16 pro 2010, 18:58
Bydliště: Jižní Čechy

Re: svietenie stropoveho svetla

Příspěvek od Stan. » 14 úno 2018, 18:19

kaso888 píše:
Bracho90 píše:Skontroluj dverovy snimac ;)

Takže cele dvere rozobrať a čidlo bude asi niekde pri zámku..... Asi to počká kým bude teplejšie aby som niečo nepoškodil
Než budeš rozebírat, tak zkus udělat nejdříve reset odpojením baterie asi na 5min. zda se nesekla elektronika.
Před odpojením baterie poznamenat údaje na palubním počítači (údaje se vymažou).
Po připojení baterie pak seřídit dojezd elekrických oken (stáhnout a zavřít okna, na dorazech pár vteřin přidržet spínače)
Astra H Z16XEP HB 10/2006 / Astra F X16SZ HB 5/1993

kaso888
Příspěvky: 4
Registrován: 12 led 2015, 12:41

Re: svietenie stropoveho svetla

Příspěvek od kaso888 » 16 úno 2018, 09:48

Stan. píše: Než budeš rozebírat, tak zkus udělat nejdříve reset odpojením baterie asi na 5min. zda se nesekla elektronika.
Před odpojením baterie poznamenat údaje na palubním počítači (údaje se vymažou).
Po připojení baterie pak seřídit dojezd elekrických oken (stáhnout a zavřít okna, na dorazech pár vteřin přidržet spínače)
Takže som to resetol, a snímač už neštrajkuje, už nefunguje vôbec :-D <<aspoň mi to nepíska a nesvieti pri zatvorených dverách>>
Palubný počítač nemám a okna som nastavil..

Vďaka za pomoc, keď bude teplejšie sa pozriem na ten spínač v zámku

Odpovědět