blinkr blikne jednou

Od klimatizace až po xenony
Uživatelský avatar
HonzaL
Příspěvky: 66
Registrován: 25 črc 2009, 21:42
Bydliště: Česká Třebová

Re: blinkr blikne jednou

Příspěvek od HonzaL » 03 bře 2011, 20:29

I já mám to samé jako Werewolf.
Meriva B Enjoy 1,4T 88kW

Reklama
 

filip
Příspěvky: 6
Registrován: 04 bře 2011, 17:33

Blinkr blikne jednou

Příspěvek od filip » 04 bře 2011, 18:23

Ahoj všem,
jsem tady nový a rád bych přispěl svou troškou k tomuto tématu. Stává se mi to samé a navíc nefunguje ani tempomat. Po zahřátí je vše O. K. Už jsem se bál, že budu muset kupovat novou páčku za cca 2 000,- :(

Uživatelský avatar
hombre_71
Příspěvky: 1228
Registrován: 06 úno 2010, 15:27
Bydliště: Náměšť nad Oslavou

Re: Blinkr blikne jednou

Příspěvek od hombre_71 » 04 bře 2011, 18:37

Skoro mě napadá jestli se u vás neprojevuje ta chyba, kvůli které probíhá ta svolávačka k přichycení CIMu. Něčím se to asi muselo projevovat, pochybuju že by Opel cáloval tolik peněz pronic-zanic.

Uživatelský avatar
corsaczek
Příspěvky: 2416
Registrován: 16 říj 2008, 10:45
Bydliště: město piva

Re: Blinkr blikne jednou

Příspěvek od corsaczek » 04 bře 2011, 20:44

Tempomat taky nefunguje, dokud nešlápneš na brzdu. Teď se mi to 2x stalo a než jsem si to uvědomil, tak sem se stačil naštvat, že "se to rozbilo" :mrgreen:

Uživatelský avatar
Samothe
Moderátor
Příspěvky: 4098
Registrován: 13 črc 2008, 09:34
Bydliště: Vratimov

Re: blinkr blikne jednou

Příspěvek od Samothe » 04 bře 2011, 21:25

sloučeno

Uživatelský avatar
FerdaXXL
Příspěvky: 505
Registrován: 17 říj 2008, 22:06
Bydliště: Mravešniště Praha a.s.

Re: blinkr blikne jednou

Příspěvek od FerdaXXL » 08 bře 2011, 16:44

Právě mám ten samý problém. Ale začalo mě to zlobit dva dny po svolávací akci. Proč jsem tam jen chodil :( Jinak auto mám 2 roky a ujel jsem cca 65 000 km a nikdy jsem s tím neměl problém. První zima uplně v pohodě a tahle zima do svolávací akce. Zítra jsem objednaný. Jeden mechanik mi poradil taky přeprogramování CIMu a druhý má zkušenost s mechanickým poškozením v CIMu. Tak zitra uvidíme. Dám vědět jak to dopadlo.
Opel Astra H SEDAN - Enjoy 1.6XER 85 kW, Silver lighthing, Tempomat atd ....

Jako malej, to sem býval dost namyšlenej. Ale teď, teď už nemám žádnou chybu....

sori sa chibi a hrupki ...

Uživatelský avatar
Juray
Příspěvky: 1032
Registrován: 06 led 2009, 21:26
Bydliště: Vroutek
Kontaktovat uživatele:

Re: blinkr blikne jednou

Příspěvek od Juray » 08 bře 2011, 18:56

Mě bylo řečeno (na téma svolávačka), že pokud nemám problém s tlačítky na volantu, klaksonem, nebo právě blinkry tak na tu svolávačku nemusím, že prý se s tím právě může některá tato závada vyvolat...

Uživatelský avatar
swabel
Příspěvky: 2166
Registrován: 14 čer 2009, 02:14
Bydliště: Tvrdošín - SR
Kontaktovat uživatele:

Re: blinkr blikne jednou

Příspěvek od swabel » 09 bře 2011, 07:46

Ako tak pozeram, je nas tu viacej ako dost, aby sme napsiali o tomto probleme impoterovi a ziadali od neho vysvetlenie tejto zavady ;)
(Podla mna nieco v CIM module)
Komu sa chce zratat, kolko nas tu s tymto problemom je? :D

Admin by mohol dorobit hlasovanie na zaciatku tejto diskusie!
Insignia ST A20DTH OPC Line AT + Chip, VECTRA C CARAVAN Z19DTH AT - ex, VECTRA C GTS Z19DTH AT - ex , Zafira B OPC - ex, Astra H Caravan OPC Line 2 - ex
Diagnostika GM MDI, pal. PC, SECURITY CODE, RADIO CODE, info@opel-shop.sk, +421 915850900 OPEL-SHOP.SK

Uživatelský avatar
FerdaXXL
Příspěvky: 505
Registrován: 17 říj 2008, 22:06
Bydliště: Mravešniště Praha a.s.

Re: blinkr blikne jednou

Příspěvek od FerdaXXL » 09 bře 2011, 16:58

Tak jsem byl dnes na opravu těch blinkrů. Celé to bylo rozebráno a machanik se mě ptal jestli jsem to „něčím promazával“ řekl jsem, že ne. Byla tam asi na kondenzovaná voda nebo něco takže vše bylo vysušeno a vizuálně zkontrolováno. Pak jsem si vydupal, aby mi byl přehrán sw. Když se mi podařilo mechanika přesvědčit bylo mi řečeno, že nelze aktualizovat neboť tam mám ten nejnovější sw. Tak jsem se zklamáním zase odjel. Bohužel tam zrovna nebyl elektrikář, který má s programováním největší zkušenosti. Jsem ve fázi testování takže nemohu říct jestli pomohlo to rozebrání. Taky mi bylo řečeno, že by se asi dalo změnit nějak WINko a pak to celé kompletně přeprogramovat. To jsem měl strach aby se mi nezačalo s*at ještě něco jiného.

To RomanK: Romane dá se to nějak řešit ? Díky
Opel Astra H SEDAN - Enjoy 1.6XER 85 kW, Silver lighthing, Tempomat atd ....

Jako malej, to sem býval dost namyšlenej. Ale teď, teď už nemám žádnou chybu....

sori sa chibi a hrupki ...

Jurajko
Příspěvky: 18
Registrován: 06 úno 2011, 09:49

Re: blinkr blikne jednou

Příspěvek od Jurajko » 28 úno 2012, 14:04

ahojte,
naslo sa teda riesenie na tuto chybu alebo si musim zvyknut? teda uz si zvykam na to, ze som si zvykol :)

inac robi mi to aj ked mam packu s tempomatom ale aj s packou bez tempomatu.

Odpovědět