Katalogové číslo dílů - napište si o to své :-)

Pokud se váš dotaz nehodí do žádné sekce pište jej sem.
Odpovědět
Uživatelský avatar
milosh
Administrátor
Příspěvky: 6143
Registrován: 02 kvě 2008, 21:03
Bydliště: Ústecko

Katalogové číslo dílů - napište si o to své :-)

Příspěvek od milosh » 23 zář 2009, 21:33

Po vzoru z astra-g fora bych toto zalozil i zde
Radoš 92 píše:Napadlo mně založit tento topic.

Každý sem tam potřebuje vědět objednací katalogové číslo nějakého dílu, který potřebuje objednat, včetně ceny. Cena se dá zjistit, ale číslo jen tak ne. Tak jsem chtěl zkusit, že by tady v tomto topicu kdokoli mohl "nás" požádat o číslo. Někdo si popíše předmět, a někdo, kdo je šťastlivec,má EPC ve svém PC a je hodný, by sem napsal to číslo. A tak stále dokola. Taky poprosím, aby jste se zdrželi OT, aby jsme tady neměli spoustu příspěvků které jsou zbytečné. Pokud se vám to zdá dobrý nápad, tak sem vkládejte pouze dotazy na díly a čísla dílů. Děkuji.
A ja bych se hned zeptal na par veci jejich katalogove cislo a cenu, pripadne cena ne primo od Opla (z druhe ruky), vsichni vime ze vetsina cen u Adame je mimo misu :D Snad jsem to vysvetlil dobre :D Dost lidi tady prodava nove origo veci ale za celkem rozumne ceny.

- original xenony, nejlepe cerne
- barevny displej (navigace)
- radio CD 70 (dvd90)

Diky


EDIT: před vlastním dotazem na díl napište typ motoru Vašeho auta, rok výroby a karosářskou verzi !!! nebaví mně pořád dokola procházet galerii a hledat kdo má co za motor případně karoserii, kor když v podpisu nemá odkaz do své galerie :roll: DÍKY 8-)
Mike.S
SLEDUJ MŮJ OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet

Reklama
 

Uživatelský avatar
vojta
Příspěvky: 2754
Registrován: 29 led 2009, 18:24
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Katologové číslo dílů - napište si o to své :-)

Příspěvek od vojta » 23 zář 2009, 23:45

milouši, xenony sou jenom černý, ale ty se docela prodražej protože potřebuješ nejen je ale čidlo na nápravu, jednotku do áčkovýho sloupku a ostřikovače, já to všechno kupoval a nepřej si vědět tu sumu a to nemluvim o tý dráteničině

novej CID 3-řádkovej umim zařídit za rozumnou cenu a jetou cd70 taky, ale záleží v jaký barvě

kdyžtak napiš SZ
Zprávy pouze emailem na info zavináč doopla.cz
_________________
Astra G 3dv. Z16XE Automat
Astra G 3dv. Z20LET OPC

DoOpla.cz – Opel originální díly, příslušenství a oleje Opel

Uživatelský avatar
pepcco
Příspěvky: 292
Registrován: 15 lis 2008, 12:44
Bydliště: Široké - Prešov (SK)

Re: Katologové číslo dílů - napište si o to své :-)

Příspěvek od pepcco » 24 zář 2009, 20:00

Zdravím vás chalani. Takže ak je tu taká možnosť, tak by som chcel vedieť katalógové číslo a cenu na túto súčiastku- motorček výrivých klapiek na sacom potrubí. Nakoľko som bol dnes naňho v servise Opel upozornený. Minulý týždeň mi auto preplo do núdzového režimu a ostala mi svietiť kontrolka emisie. Ďakujem
Opel Astra H Caravan 1,9 CDTi, 88 kW, 16V, OPC line 1

Tereza
Příspěvky: 692
Registrován: 26 zář 2009, 13:26
Bydliště: Praha

Re: Katologové číslo dílů - napište si o to své :-)

Příspěvek od Tereza » 02 říj 2009, 15:12

Ahoj,
já bych potřebovala znát cenu rádia CD30 MP3, pokud by to bylo za rozumný peníze, vyměnila bych bez mp3kový. Díky
Moje holka: Astra H, hatchback, 2006, 1.3 cdti 66 kW

dark
Příspěvky: 862
Registrován: 01 črc 2009, 13:24
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Re: Katologové číslo dílů - napište si o to své :-)

Příspěvek od dark » 02 říj 2009, 15:30

Tereza píše:Ahoj,
já bych potřebovala znát cenu rádia CD30 MP3, pokud by to bylo za rozumný peníze, vyměnila bych bez mp3kový. Díky
CD 30 MP3

Obrázek

Kat. číslo: 67 80 319
Číslo dílu: 93 183 868

Cena: 22 245,71,- Kč u Opel.cz

*pochybuju, že ti někdo vymění rádio na mp3 za to, který je přehrávat neumí i když mu k tomu něco malýho doplatíš :)
Nemám s tim zkušenosti, ale někde jsem četl, jak to vykompenzovat. A protože si studentka, tak to bude asi pro tebe nejsnadší možnost. Prodavají MP3 přehrávač, normálně si v pc do ní nahraješ přes USB pisničky a potom jí v autě dáš do zapalování a na ní si připíchneš anténku, která slouží jako sluchátka a signál vysíla na určité frekvenci no pak si jen na radiu naladíš stanici té MP3 a posloucháš :) Dáš za to asi víc jak 200 :) ale furt to vyjde levněji než kupovat nový radio, pokud teda ti ho tady někdo za hubičku nenechá.

Tim bych teda prosil, někoho kdo ten mp3 přehrávač s anténkou, do zapalování zná, aby to tady Tereze, nějak lépe přiblížil + dodal třeba odkazy, kde to koupit apod., protože já o tom skoro nic nevim, jen vim, že to existuje a funguje to tak :)
Opel Astra H | hatchback | 1.9 CDTi - 110 kw
DPF off, SILENCER off
Ondra-sek.cz - vše pro cestování s miminkem

Tereza
Příspěvky: 692
Registrován: 26 zář 2009, 13:26
Bydliště: Praha

Re: Katologové číslo dílů - napište si o to své :-)

Příspěvek od Tereza » 02 říj 2009, 15:35

Dark
Díky, ale už mě to přešlo, když vidim tu cenu, tohle fakt trochu přeháněj. Až se naštvu, tak ho vyrvu a dám si tam svý Sony, který umí všechno :lol: .
Tenhle tip zní pěkně, ale dost dobře si to neumim představit, tak pokud byste mi to někdo mohl přiblížit, byla bych ráda.
Moje holka: Astra H, hatchback, 2006, 1.3 cdti 66 kW

Uživatelský avatar
emvee
Příspěvky: 687
Registrován: 20 úno 2009, 10:14
Bydliště: HK

Re: Katologové číslo dílů - napište si o to své :-)

Příspěvek od emvee » 02 říj 2009, 16:10

On by stačil nějaký MP3 přehrávač s FM transmitterem, pár jich na trhu je. Ale co jsem tak četl, tak ta kvalita zvuku nic moc. CD 30 MP3 se dá pořídit (jetý) na ebay tak někde okolo 200 EUR, to už je trochu rozumnější cena než u Opelu. Já se na to nakonec vyprdnul a radši si to vypálím na CD :mrgreen:
OPEL ASTRA H CARAVAN, 1.6 TWINPORT, 77kW (2006)
Obrázek

Uživatelský avatar
corsaczek
Příspěvky: 2416
Registrován: 16 říj 2008, 10:45
Bydliště: město piva

Re: Katologové číslo dílů - napište si o to své :-)

Příspěvek od corsaczek » 02 říj 2009, 16:15

CD30MP3 na e-bayi máš už za 100 EUR. Zkusil bych se ozvat ještě RomanoviK, ten určitě taky umí sehnat za lepší peníze. Nový od Oplu fakt nemá smysl, za 22.000 je to naprostý nesmysl. FM transmiter prý moc dobře nefunguje, ale jen jsem to četl, není to osobní zkušenost.

Uživatelský avatar
Dalik
Příspěvky: 671
Registrován: 01 led 2009, 17:16
Bydliště: Kroměříž
Kontaktovat uživatele:

Re: Katologové číslo dílů - napište si o to své :-)

Příspěvek od Dalik » 02 říj 2009, 19:12

Jak píše corsaczek, zkusit sledovat i RomanKovu nabídku...
Jestli jsou stránky aktuální, tak momentálně má tyto kousky: http://carteam.cz/radia.htm
Takže CD30 MP3 by se mohlo případně touto cestou pohybovat kolem čtyř tisíc si myslím...

Tereza
Příspěvky: 692
Registrován: 26 zář 2009, 13:26
Bydliště: Praha

Re: Katologové číslo dílů - napište si o to své :-)

Příspěvek od Tereza » 02 říj 2009, 19:14

Dalik a ostatní
Všem moc děkuju za rady, momentálně sou pro mě hlavní kola a zrcátka, ale možná výhledově by se dalo pořídit i to rádio. Takže díky!
Moje holka: Astra H, hatchback, 2006, 1.3 cdti 66 kW

Odpovědět