Odhlášení a smazání příspěvků.

Vzkazy od adminů pro členy a naopak
dimi

Re: Odhlášení a smazání příspěvků.

Příspěvek od dimi » 17 led 2012, 18:36

Miloshovo vysvětlení, ani urážky a narážky nebudu hodnotit. Vše bylo jinak a nešlo o žádnou cenu něčeho. Šlo o to jak se zachoval moderátor Frydex a jak prontně zasáhl administrátor Milosh, aby se to moc lidí nedozvědělo. Nějaká cena kol mě vůbec netrápila. Ale at si to tu zpravují a vedou po svém. Já se s takovýmto chováním neztotožnuji a nechci již patřit mezi skupinu takovíchto lidí. Slušným a férovím lidem děkuji za rady pomoc a obchody. Mé příspěvky tu nechte, at vám debaty dávají smysl, ale přihlašovací údaje a nick smazat.

Reklama
 

Uživatelský avatar
Mike.S
Příspěvky: 722
Registrován: 08 črc 2009, 22:36
Bydliště: Slovácko - Podluží
Kontaktovat uživatele:

Re: Odhlášení a smazání příspěvků.

Příspěvek od Mike.S » 17 led 2012, 20:49

Mike.S píše:
x-father píše:....Ze odchazi ve zlem kvuli promazani prispevku ohledne ceny je pro ma taky pochopitelne. Cenu by mel urcovat prodejce a kupujici ma svbodnou volbu na ni pristoupit, nebo ne...
nejsem si jistý, že dimi kupoval to u čeho spekuloval o ceně ....
v tom případě se dimimu omlouvám, měl jsem za to, že se diskutovalo o ceně ... evidentně v tom bylo něco jiného :twisted:

jinak dimi, pokud Ti Milosh smaže profil, půjdou do háje i Tvé příspěvky, takže smazání přihlašovacích údajů bez smazání příspěvků je nemožné :?
Old cars:
Škoda 120L
Škoda Felicia Combi LXi

Actual car:
..........Holden Zafira|1.8 16V|Z18XE|by Mike.S.........

Uživatelský avatar
Pepino_GH
Příspěvky: 2024
Registrován: 22 črc 2008, 18:46
Bydliště: Praha

Re: Odhlášení a smazání příspěvků.

Příspěvek od Pepino_GH » 17 led 2012, 20:59

milosh píše:Aspon vidite co to s vama udela kdyz si koupite jinou znacku nez oplika, stejne se sem budete vracet ale nervni :lol:
Slyšeli jste slovo boží.. :roll:

Někdy mi to tu přijde jak ve zvláštní škole. Už tu někdo onehdá psal, že mu tu chybí blijící smajlík.

Škoda, že bylo vše, co tohle způsobilo smazáno. Mohli jsme si udělat obrázek kdo je kdo..
Opel Meriva B 1.4 88 kW Obrázek
Opel Astra G HTB 5D 1,2 16V 48 kW X12XE - Supersport + historie
Opel Astra H Caravan 1,7 CDTI 74 kW Z17DTH

Uživatelský avatar
Frydex
Moderátor
Příspěvky: 2755
Registrován: 04 kvě 2008, 19:13
Bydliště: Ostrava jak Cyp
Kontaktovat uživatele:

Re: Odhlášení a smazání příspěvků.

Příspěvek od Frydex » 17 led 2012, 21:02

Jistě že se diskutovalo o ceně ! Dimimu se nelíbilo, že prodávám kola za víc, než se prodávají jiné a podle něho větší a hezčí, což je věc názoru. Tak mi to tam napsal.
To že to milosh smazal, protože kritika ceny v inzerci nebyla nikdy tolerována, je v pořádku.
Frydexova Černá Mamba 1,7 CDTi 92Kw
A je vám jasné, že: "Jak to má kola, nebo kozy, tak s tím budou brzo problémy...." Obrázek

Uživatelský avatar
Pepino_GH
Příspěvky: 2024
Registrován: 22 črc 2008, 18:46
Bydliště: Praha

Re: Odhlášení a smazání příspěvků.

Příspěvek od Pepino_GH » 17 led 2012, 21:06

x krát jsem tu umravňoval lidi, kterým se nelíbily ceny v inzerci. Nikdy nebylo tak rychle promazané OT.. Nečetl jsem to, proto říkám, že je škoda toho smazání. Domluvil jsem..
Opel Meriva B 1.4 88 kW Obrázek
Opel Astra G HTB 5D 1,2 16V 48 kW X12XE - Supersport + historie
Opel Astra H Caravan 1,7 CDTI 74 kW Z17DTH

Uživatelský avatar
oblhut
Příspěvky: 1315
Registrován: 03 dub 2010, 16:41
Bydliště: Břeclavsko

Re: Odhlášení a smazání příspěvků.

Příspěvek od oblhut » 17 led 2012, 21:12

Já jsem zrovna tak kritizoval komentování cen v inzerátech a nikdo nic nemazal,ba někdo to dokonce schvaloval,že je to normální a nebo že alespon má prodávající jistotu,že je stále na první stránce.....
Moje Zafirka 1,9cdti 88kw

Uživatelský avatar
Frydex
Moderátor
Příspěvky: 2755
Registrován: 04 kvě 2008, 19:13
Bydliště: Ostrava jak Cyp
Kontaktovat uživatele:

Re: Odhlášení a smazání příspěvků.

Příspěvek od Frydex » 17 led 2012, 21:39

Pepino_GH píše:x krát jsem tu umravňoval lidi, kterým se nelíbily ceny v inzerci. Nikdy nebylo tak rychle promazané OT.. Nečetl jsem to, proto říkám, že je škoda toho smazání. Domluvil jsem..
No já to schválně nemazal hned, aby bylo vidět, co dimi napsal. Bohužel, milosh byl rychlý. Ale nevadí mi to, na jeho místě bych to asi udělal stejně. Každopádně si příště asi udělám "fotku" obrazovky, jak to tady vidím... Teď mě štve, že jste to neviděli !
Frydexova Černá Mamba 1,7 CDTi 92Kw
A je vám jasné, že: "Jak to má kola, nebo kozy, tak s tím budou brzo problémy...." Obrázek

Uživatelský avatar
Frydex
Moderátor
Příspěvky: 2755
Registrován: 04 kvě 2008, 19:13
Bydliště: Ostrava jak Cyp
Kontaktovat uživatele:

Re: Odhlášení a smazání příspěvků.

Příspěvek od Frydex » 17 led 2012, 21:40

A už na to se*ru, nebudu se tu furt stupidně obhajovat, kvůli toho, že se někdo chová jak pětiletý... :roll:
Frydexova Černá Mamba 1,7 CDTi 92Kw
A je vám jasné, že: "Jak to má kola, nebo kozy, tak s tím budou brzo problémy...." Obrázek

Uživatelský avatar
milosh
Administrátor
Příspěvky: 6143
Registrován: 02 kvě 2008, 21:03
Bydliště: Ústecko

Re: Odhlášení a smazání příspěvků.

Příspěvek od milosh » 17 led 2012, 21:47

Dimiho jsem smazal, prispevky zustaly.
SLEDUJ MŮJ OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet

Zamčeno