Citace předchozích příspěvků

Vzkazy od adminů pro členy a naopak
Uživatelský avatar
lopuch
Příspěvky: 243
Registrován: 30 kvě 2008, 12:27

Re: Citace předchozích příspěvků

Příspěvek od lopuch » 04 čer 2009, 23:25

Souhlsim s omezenim citaci..
Proc citovat cely prispevky.. Na PC to jeste neni problem, ale zkouseli jste si procitat diskuze na mobilu? Pri par obsahlych citacich stracim zajem cokoliv cist..
Pokud chci reagovat na nejakou vetu/odstavec prispevku, tak to cituji pouze tu danou cast..
Tot muj nazor.. :)
ASTRA H caravan 1.7CDTI

Oblíbené: http://www.skiparkcervenavoda.cz, http://www.snehoveradlice.eu, http://www.usporanafty.cz

Reklama
 

Uživatelský avatar
Samothe
Moderátor
Příspěvky: 4098
Registrován: 13 črc 2008, 09:34
Bydliště: Vratimov

Re: Citace předchozích příspěvků

Příspěvek od Samothe » 05 čer 2009, 13:14

je tady hodně zbytečných citací,ale postupně se promazává

ivrai
Příspěvky: 32
Registrován: 26 kvě 2009, 13:11
Bydliště: Bratislava

Re: Citace předchozích příspěvků

Příspěvek od ivrai » 07 čer 2009, 19:02

Gord píše:Něco na tom bude. Mě jen mrzí že naše forum není tak živé jako G.
to forum zacne byt zive, ked tie auta budu mat 10 rokov, budu sa kazit, a kupi si ich proletariat, a bude riesit najlacnejsiu opravu kazduckej pruzinky ;-)
vectra b, mondeo mk. 2

Uživatelský avatar
milosh
Administrátor
Příspěvky: 6143
Registrován: 02 kvě 2008, 21:03
Bydliště: Ústecko

Re: Citace předchozích příspěvků

Příspěvek od milosh » 07 čer 2009, 19:28

No bohuzel je to tak, ale myslim ze to bude driv 8-)
SLEDUJ MŮJ OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet

Uživatelský avatar
Mike.S
Příspěvky: 722
Registrován: 08 črc 2009, 22:36
Bydliště: Slovácko - Podluží
Kontaktovat uživatele:

Re: Citace předchozích příspěvků

Příspěvek od Mike.S » 09 lis 2009, 21:10

nerad oživuji tohle téma, ale jak vidím, někteří si nedají říct a nedají :roll:

a to jsem jim psal i SZ :cry:
Old cars:
Škoda 120L
Škoda Felicia Combi LXi

Actual car:
..........Holden Zafira|1.8 16V|Z18XE|by Mike.S.........

Uživatelský avatar
x-father
Příspěvky: 1457
Registrován: 05 kvě 2008, 21:12
Kontaktovat uživatele:

Re: Citace předchozích příspěvků

Příspěvek od x-father » 09 lis 2009, 21:33

No zaprve je Hacko jeste relativne nove auto. Lidi na tom moc nebastli. Napriklad ja to mam jeste v zaruce.
Taky neni Opel tak rozsireny jako skodovka, nebo nema tak tvrde jadro fanatickych priznivcu znacky, jako treba VW.

Tohle forum je navic dost uzce specializovane, tedy na astru H a zafiru B. Tim se taky pocet lidi suzuje. Kdyby to bylo obecne "Opel" forum, tak by to vypadalo jinac. I tak se to tu ale casem ozivi.

Ja se registroval hned jak tenkrat milosh napsal na autorevue, ze zalozil forum a to byli doby, kdy se tady neobjevil nekolik dni treba ani jeden novy prispevek :-)

ivrai
Příspěvky: 32
Registrován: 26 kvě 2009, 13:11
Bydliště: Bratislava

Re: Citace předchozích příspěvků

Příspěvek od ivrai » 09 lis 2009, 21:41

lopuch píše:Souhlsim s omezenim citaci..
Proc citovat cely prispevky.. Na PC to jeste neni problem, ale zkouseli jste si procitat diskuze na mobilu? Pri par obsahlych citacich stracim zajem cokoliv cist..
Pokud chci reagovat na nejakou vetu/odstavec prispevku, tak to cituji pouze tu danou cast..
Tot muj nazor.. :)
ja som sa na inych forach naucil automaticky pouzivat tlacitko citacia. a to z toho dovodu, ze ked je ziva diskusia s viacerymi prispievatelmi, tak malokedy reagujete na posledny prispevok.
a ak aj ano, vasa odpoved neprijde hned za, lebo medzitym prijdu dalsie prispevky

reakcie, kde nie je oznaceny prispevok, na ktory sa reaguje, casto sa stanu tazsie pochopitelnymi

to s tym citanim z mobilu viem pochopit. aj ze dlhe citaty su nezmyselne.
ale na to je tu hadam technika fora, aby zabranila pridlhym citaciam
vectra b, mondeo mk. 2

Uživatelský avatar
Dalik
Příspěvky: 671
Registrován: 01 led 2009, 17:16
Bydliště: Kroměříž
Kontaktovat uživatele:

Re: Citace předchozích příspěvků

Příspěvek od Dalik » 09 lis 2009, 22:11

ivrai píše:...
Souhlasím, proto vždy cituji tímto způsobem (tedy pokud mám na mysli celou reakci a ne jen nějakou část toho příspěvku) - je pak jasno, nač reáguju a nezabírám tím zbytečně místo.
Např. teď, kdybych tak neučinil, dotyčný nemusí vědět, jestli reáguji na něj nebo přidávám odpověd v rámci tématu (reakce na zakládající příspěvek).

A pokud chci jednotlivě reágovat na víc lidí, tak použiju...
4 milosh
2 Oton
apod., abych se zase neroztahoval s tolika těmi prázdnými citacemi, které by tak při většim počtu už místo zabíraly.


Každému vyhovuje trochu něco jiného, co se týče "naformátování" textu jeho příspěvku, ale toto mi příjde jako rozumná cesta, abych "neotravoval" s citacemi a zároveň aby bylo vše přehledné.

Uživatelský avatar
Mike.S
Příspěvky: 722
Registrován: 08 črc 2009, 22:36
Bydliště: Slovácko - Podluží
Kontaktovat uživatele:

Re: Citace předchozích příspěvků

Příspěvek od Mike.S » 09 lis 2009, 22:49

x-father: je mi jasné, že forum je relativně nové, ale měl jsem spíš na mysli to, že lidi by se tohle měli naučit od začátku fungování fora, dělám mimo jiné moda i na Astra-G foru a některé starší příspěvky jsou teda fakt síla, proto to chci podchytit hned od začátku

ivrai: jakou techniku máš na mysli? jediná technika o které vím, je ta, že to mažu ručně, a protože už mě to přestává bavit, oživuji tohle vlákno

4all: nechci abyste to brali jako buzeraci od někoho, kdo vlastně ani nemá Astru H nebo Záfu B, jen bych se chtěl vyvarovat pár věcem, řekněme neřestem, které jsem vypozoroval na jiných forech
Old cars:
Škoda 120L
Škoda Felicia Combi LXi

Actual car:
..........Holden Zafira|1.8 16V|Z18XE|by Mike.S.........

Uživatelský avatar
Dalik
Příspěvky: 671
Registrován: 01 led 2009, 17:16
Bydliště: Kroměříž
Kontaktovat uživatele:

Re: Citace předchozích příspěvků

Příspěvek od Dalik » 09 lis 2009, 23:01

Mike.S píše:4all: ...
To je v pořádku, já (a věřím, že i drtivá většina ostatních) to tak beru, navíc jsou různá fóra, kde jsou požadavky na dodržování všerůzných pravidel mnohem přísnější.

Odpovědět