Opel Astra H SEDAN 1.6 Enjoy by FerdaXXL

Uživatelský avatar
FerdaXXL
Příspěvky: 505
Registrován: 17 říj 2008, 22:06
Bydliště: Mravešniště Praha a.s.

Opel Astra H SEDAN 1.6 Enjoy by FerdaXXL

Příspěvek od FerdaXXL » 06 led 2009, 22:00

Ahoj všem,
abych se už konečně vyhnul tomu lynčování tak sem vložím i já pár svých fotografií a postupně je budu sem přidávat. Popis taky bude, ale až časem :D Omlouvám se za kvalitu fotografií je to vše dělané jen narychlo ... Tak okoukněte nejdelší Astru H, která je ještě delší než Caravan asi o 10 cm

Obrázek Obrázek Obrázek
Obrázek Obrázek Obrázek
Obrázek Obrázek Obrázek
Naposledy upravil(a) FerdaXXL dne 07 led 2009, 00:51, celkem upraveno 2 x.
Opel Astra H SEDAN - Enjoy 1.6XER 85 kW, Silver lighthing, Tempomat atd ....

Jako malej, to sem býval dost namyšlenej. Ale teď, teď už nemám žádnou chybu....

sori sa chibi a hrupki ...

Reklama
 

Uživatelský avatar
Oton
Moderátor
Příspěvky: 2697
Registrován: 24 srp 2008, 00:12
Bydliště: Lelekovice ,okr.Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Opel Astra H SEDAN 1.6 Enjoy by FerdaXXL

Příspěvek od Oton » 06 led 2009, 22:16

Hmmm! :D
Paráda!Mazílek!Kdybych nepotřeboval combíka, tak do ní určitě taky jdu!Moc pěkná! :mrgreen: Chválím!!! ;) 8-) :P

Uživatelský avatar
FerdaXXL
Příspěvky: 505
Registrován: 17 říj 2008, 22:06
Bydliště: Mravešniště Praha a.s.

Re: Opel Astra H SEDAN 1.6 Enjoy by FerdaXXL

Příspěvek od FerdaXXL » 06 led 2009, 22:30

Diky :oops:

No rozhodoval jsem se mezi sedanem a caravanem. Ale pritelkyni se tezce zaviral kufr takze vyhral sedan. Ja byl radeji, protoze mam rad na zadnim platu poradne ovaly a zesilovac. Ale kdyby zalezelo jen na ni, tak mame doma 5 DVR. Me se teda jako taky moc libi, ale na moje potreby ma bohuzel moc maly kufr. Ale to by se to panecku parkovalo ... :|
Opel Astra H SEDAN - Enjoy 1.6XER 85 kW, Silver lighthing, Tempomat atd ....

Jako malej, to sem býval dost namyšlenej. Ale teď, teď už nemám žádnou chybu....

sori sa chibi a hrupki ...

Uživatelský avatar
CandyX
Příspěvky: 302
Registrován: 03 zář 2008, 21:30

Re: Opel Astra H SEDAN 1.6 Enjoy by FerdaXXL

Příspěvek od CandyX » 06 led 2009, 22:32

Nablistany krasavec!! Velmi sa mi lubia C-stlpiky a struktura zadnych svetiel s dotiahnutym nadviazanim cuvaciek na chromovu listu.

Michale a 100 bodov za tu pracicku co si si dal s rameckami, podpisom, zabielenim znaciek, umeleckym ponatim a tiez vyzera ze si ju dokladne polestil pred photo-shootingom
Astra GTC 1,6 turbo / EDS-Motorsport 235PS/330Nm, 2.5"Downpipe, AMA intercooler & catback exhaust, Bailey blow-off, Walbro Benzinpumpe, Quaife LSD, Eibach Pro kit, Whiteline RARB, EBC groove discs + cooling ducts

Uživatelský avatar
FerdaXXL
Příspěvky: 505
Registrován: 17 říj 2008, 22:06
Bydliště: Mravešniště Praha a.s.

Re: Opel Astra H SEDAN 1.6 Enjoy by FerdaXXL

Příspěvek od FerdaXXL » 06 led 2009, 22:51

Na ty zadni svetla jsem se zameril a nafotil je detailne (macro) a az projdou digitalni fotokomorou hned je sem dam. Ale osobne se domnivam, ze OPC a 5 DR ma ty zadni svetla mnohem hezci. Tim nechci rict, ze se mi ty moje nelibi ...... A taky se tesim na fotky te tve krasavice.
Opel Astra H SEDAN - Enjoy 1.6XER 85 kW, Silver lighthing, Tempomat atd ....

Jako malej, to sem býval dost namyšlenej. Ale teď, teď už nemám žádnou chybu....

sori sa chibi a hrupki ...

majkp
Příspěvky: 156
Registrován: 20 pro 2008, 23:41
Bydliště: Praha

Re: Opel Astra H SEDAN 1.6 Enjoy by FerdaXXL

Příspěvek od majkp » 06 led 2009, 22:58

Kurna tak to abych taky vytahnul zrkadlovku a udelal nejaky hezcejsi fotky... :lol:

Ja normalne na sedany moc nejsem ale todle muzu, moc pekny!

Uživatelský avatar
corsaczek
Příspěvky: 2416
Registrován: 16 říj 2008, 10:45
Bydliště: město piva

Re: Opel Astra H SEDAN 1.6 Enjoy by FerdaXXL

Příspěvek od corsaczek » 06 led 2009, 23:27

teda já žasnu, ty si sem fakt dal fotky :D Astra nádherná, i přes počítač voní novotou. Mě se sedan moc líbí, fakt povedený auto. Ještě jednou gratulace ke skvělýmu výběru a přeju hodně bezporuchových a beznehodových kilometrů! :)

Uživatelský avatar
FerdaXXL
Příspěvky: 505
Registrován: 17 říj 2008, 22:06
Bydliště: Mravešniště Praha a.s.

Re: Opel Astra H SEDAN 1.6 Enjoy by FerdaXXL

Příspěvek od FerdaXXL » 06 led 2009, 23:46

@majkp: No já to zkoušel fotit kompaktem, ale už to s ním moc neumím a ten objektiv byl dost mizerný co se týče širokoúhlosti. Ještě teď bych uživil nějaký „superširokoúhlý“ objektiv minimálně 10-20 mm. Bohužel mám jen 17-40 mm. Na kvalitě fotografií přece nezáleží. Záleží na tom, aby nám to pěkně jezdilo .... že jsem tak zvědavej čím fotíš ty ?

@corsaczek: To já taky :D a díky a přeji totéž :!: :!: :!: . V pátek jedu do Plzně tak se možná někde náhodou potkáme :D
Opel Astra H SEDAN - Enjoy 1.6XER 85 kW, Silver lighthing, Tempomat atd ....

Jako malej, to sem býval dost namyšlenej. Ale teď, teď už nemám žádnou chybu....

sori sa chibi a hrupki ...

Uživatelský avatar
CandyX
Příspěvky: 302
Registrován: 03 zář 2008, 21:30

Re: Opel Astra H SEDAN 1.6 Enjoy by FerdaXXL

Příspěvek od CandyX » 07 led 2009, 00:08

FerdaXXL píše:Na ty zadni svetla jsem se zameril a nafotil je detailne (macro) a az projdou digitalni fotokomorou hned je sem dam. Ale osobne se domnivam, ze OPC a 5 DR ma ty zadni svetla mnohem hezci. Tim nechci rict, ze se mi ty moje nelibi ...... A taky se tesim na fotky te tve krasavice.
Zase oproti 3 a 5-dverovym sa sedanovske svetla casom tak neokukaju. A mam pocit ze sme zvolili uplne rovnake zimnase ...GY ultragrip 7(+)?

Ja moc na fotenie nie som, ale kamoska na novorocnej projiztke nieco okolo astrule pofotila tak jej poviem nech nieco da do "co pak ste vy a H delali"

U mna zajtra cestou na vypredajove nakupy zasvieti stvorka s tromi nulami -u teba ste uz zacali 5.tisicku?
Astra GTC 1,6 turbo / EDS-Motorsport 235PS/330Nm, 2.5"Downpipe, AMA intercooler & catback exhaust, Bailey blow-off, Walbro Benzinpumpe, Quaife LSD, Eibach Pro kit, Whiteline RARB, EBC groove discs + cooling ducts

Uživatelský avatar
FerdaXXL
Příspěvky: 505
Registrován: 17 říj 2008, 22:06
Bydliště: Mravešniště Praha a.s.

Re: Opel Astra H SEDAN 1.6 Enjoy by FerdaXXL

Příspěvek od FerdaXXL » 07 led 2009, 00:17

fakt ?? tak to jsme na tom skoro stejne. Tusim, ze ja mam na tachometru 3800 tak nejak ... co volant a kola jeste mas :?: Pokud jeste mas volant nechces ho vyfotit a poslat mi tu fotku ? ten muj volant me vazne stve. Dole mam gumovou krytku je to hnus ....
Opel Astra H SEDAN - Enjoy 1.6XER 85 kW, Silver lighthing, Tempomat atd ....

Jako malej, to sem býval dost namyšlenej. Ale teď, teď už nemám žádnou chybu....

sori sa chibi a hrupki ...

Odpovědět