Vstřiky, EGR, něco jiného - netušíte čím to může být?

Odpovědět
Uživatelský avatar
Firebird
Příspěvky: 45
Registrován: 25 črc 2009, 15:28
Bydliště: Praha

Vstřiky, EGR, něco jiného - netušíte čím to může být?

Příspěvek od Firebird » 19 říj 2018, 07:07

ahoj chlapci, procetl jsem vlakno, ale nenasel jsem odpoved na muj problem, zkusite poradit? mam astru h, 1.7 naftu, 59kW, najeto poctivejh 280.000. cca pred 2ma roky auto zacalo delat, ze (pri studenym motoru) kdyz sundate nohu z plynu, napr. na svetlech, otacky se propadnou pod minimalni, pak se motor snazi jakoby zkorigovat zpatky na volnobeh, ale nekdy to chcipne. nejdriv to delalo tak jednou za mesic. za ty 2 roky se to postupne zacalo dit castej a castej. aktualni stav je takovej, ze studenej motor pri volnobehu tenhle jev udela prakticky hned po nastartovani. nechcipne sice, ale je tam casto ta nepravidelnost a to chcipani pri jizde se deje cim dal castej. ve vyssich otackach ABSOLUTNE bez problemu, tj. pravidelny chod, bez vypadku vykonu, atd. muze to ukazovat na vstriky. co jsem auto 2010 koupil se 128.000, tankuju vyhradne vervu od benziny. dneska jsem objednal op-com, tak uvidim, co ukaze. chci se tedy zeptat, zda tento jev muze byt zpusobenej i necim jinym nez vadnym vstrikem/vstrikama. diky.

jirka
Opel Astra H Caravan 1,7CDTI 59kW (2005), Z17DTL

Reklama
 

Odpovědět