Oněginova Zafira

Ukažte ostatním svojí Zafiru
power2
Příspěvky: 2959
Registrován: 17 bře 2011, 22:03

Re: Oněginova Zafira

Příspěvek od power2 » 06 črc 2011, 21:00

Píšeš, že auto je k užitku a má sloužit. To je pravda. Ale je ještě druhá skupina a ta má auto k parádě. No v mým věku to maj skoro všichni k té parádě :) Ale nesmí byt nic přehnaný.

Reklama
 

Uživatelský avatar
Mike.S
Příspěvky: 722
Registrován: 08 črc 2009, 22:36
Bydliště: Slovácko - Podluží
Kontaktovat uživatele:

Re: Oněginova Zafira

Příspěvek od Mike.S » 06 črc 2011, 21:01

a pak je tu ještě jedna skupiny - pacienti :mrgreen:
Old cars:
Škoda 120L
Škoda Felicia Combi LXi

Actual car:
..........Holden Zafira|1.8 16V|Z18XE|by Mike.S.........

Uživatelský avatar
Oněgin
Příspěvky: 160
Registrován: 06 črc 2011, 15:03
Bydliště: Kroměříž
Kontaktovat uživatele:

Re: Oněginova Zafira

Příspěvek od Oněgin » 06 črc 2011, 23:06

Děkuji za pochvalu i uvítání na fóru. Příští týden hodím auto do myčky a udělám další fotky včetně interiéru - ten ale musím dát do pucu, protože 2 loupežníci na zadních sedadlech dokáží udělat ještě větší nepořádek než šermíři, a to už je co říct :)
PS: pokud jste z okolí Kroměříže a nevíte, kam v sobotu 9.7. na rodinný výlet, tak přijeďte na 3. ročník Dobývání Kroměříže Švédy, který se letos koná přímo v Podzámecké zahradě - od 14 hodin vojensko-historický program, od 16 hodin bitva, a to vše za pouhých 40 Kč! (nějak si na to tažné a nové kotouče vydělat musím :) )
Tady je pár dalších informací a v galerii jsou fotky z minulých let: http://manove.specialne.cz/biskupsti-ma ... svedy-2011
Zafira B Sport, 1,9 CDTI, 110 kW, Cosmo, panorama, DVD 90 NAVI, MKJ, adapt. xenony, park. asistent, vyhř. sedačky, flex lišty atd. r.v. 2006
Daewoo Nubira Wagon, 1,6 16V, 77 kW, r.v. 1998

Uživatelský avatar
Pepino_GH
Příspěvky: 2024
Registrován: 22 črc 2008, 18:46
Bydliště: Praha

Re: Oněginova Zafira

Příspěvek od Pepino_GH » 07 črc 2011, 09:22

Pěkná, ať slouží..
Opel Meriva B 1.4 88 kW Obrázek
Opel Astra G HTB 5D 1,2 16V 48 kW X12XE - Supersport + historie
Opel Astra H Caravan 1,7 CDTI 74 kW Z17DTH

Uživatelský avatar
Dalik
Příspěvky: 671
Registrován: 01 led 2009, 17:16
Bydliště: Kroměříž
Kontaktovat uživatele:

Re: Oněginova Zafira

Příspěvek od Dalik » 07 črc 2011, 13:27

Zdravím, nemohl jsem si té Zafiry nevšimnout, když jsem jel teďkom přes Trávník ;) , vážně supr kousek (motor, kola, výbava...), ať slouží! 8-)

Uživatelský avatar
Oněgin
Příspěvky: 160
Registrován: 06 črc 2011, 15:03
Bydliště: Kroměříž
Kontaktovat uživatele:

Re: Oněginova Zafira

Příspěvek od Oněgin » 07 črc 2011, 21:41

http://www.aaaauto.cz/cz/opel-zafira/ca ... &ymax=2012

Schválně se podívejte na tu krasavici, kterou v áčku prodávají -problém je v tom, že ji uvidíte jen na netu. Když jsem si ji totiž na začátku června vyhlédl (byť jsem s těmi zmetky nechtěl mít nic společného - zkušenost s Nubirou u nich koupenou, která sice sloužila dobře, ale tachometr dle stavu motoru byl hodně stočený), napsal jsem mail a hned druhý den ráno telefonát, že je auto na pobočce v Budějicích a jestli chci převoz do Zlína, což není žádný problém, stačí do Zlína zajet, zaplatit 2.000 Kč vratné zálohy (chápu to, ale proč to zmetci nemají na netu - pojem ZDARMA si vysvětluji trochu jinak, opravdu stačilo tu informaci zveřejnit)a čekat než ji dovezou. Mám si ale pospíšit, protože se jedná o akční cenu.
Za 4 hodiny jsem byl ve Zlíně, kde jsem řekl, co chci. Chlápka znuděně sedícího u kompu ještě před vyhledáním auta zajímalo, jestli chci lízačku, nebo kešénku. Řekl jsem, že na ruku, načež mi odvětil, že takové auto v databázi není a asi ho prodali. Moji informaci o ranním telefonátu vůbec nebral v úvahu. Prý má ale v nabídce další, sice tam není panorama, to ale nevadí... Tak jsem zachoval dekórum, místo poslání jeho i celé společnosti do patřičných míst jsem se slušně rozloučil a jel domů. Jetště za mnou volal, že když se Zafira se stejnými parametry objeví, dá mi vědět.
I doma jsem usedl k počálu, kukl se na áčkovské stránky a.... Byla stále tam! Tak jsem zavolal na infolinku, že klamou zákazníky. Nee, naopak, zákazník má právo auto do 7 dnů bez udání důvodu vrátit, takže auto je ASI prodané a běží sedmidenní lhůta.
Podívám se na net dnes a co nevidím... Je zase tam! Asi ti hnusní zákazníci zneužívají práva vrátit vůz a stále si jej kupují a vrací... A to je konec pohádky, jejímž autorem je tým zkušených podvodníků, pardon pistolníků z ranče Trojité A.
Pokud chcete příběh prožít na vlastní kůži, zkuste jim brnknout, nebo napsat, jestli zopakují stejný scénář. Jak budu mít příští týden trochu času, tak si s nimi zkusím zase přátelsky popovídat. Zvláště se těším na hlášku o nahrávání telefonátu za účelem zkvalitnění služeb.
Zafira B Sport, 1,9 CDTI, 110 kW, Cosmo, panorama, DVD 90 NAVI, MKJ, adapt. xenony, park. asistent, vyhř. sedačky, flex lišty atd. r.v. 2006
Daewoo Nubira Wagon, 1,6 16V, 77 kW, r.v. 1998

Uživatelský avatar
milosh
Administrátor
Příspěvky: 6143
Registrován: 02 kvě 2008, 21:03
Bydliště: Ústecko

Re: Oněginova Zafira

Příspěvek od milosh » 07 črc 2011, 22:13

Nechapu lidi co si tam auto koupi, no ono vetsina bazaru u nas jsou lumpove :roll:
SLEDUJ MŮJ OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet

Uživatelský avatar
Juray
Příspěvky: 1032
Registrován: 06 led 2009, 21:26
Bydliště: Vroutek
Kontaktovat uživatele:

Re: Oněginova Zafira

Příspěvek od Juray » 07 črc 2011, 22:27

Krásná výbava, krásná zafirka 8-) ať slouží

většina bazarů jsou šupácí ale áčka jednoznačně vedou :evil:

Uživatelský avatar
Oněgin
Příspěvky: 160
Registrován: 06 črc 2011, 15:03
Bydliště: Kroměříž
Kontaktovat uživatele:

Re: Oněginova Zafira

Příspěvek od Oněgin » 07 črc 2011, 22:44

Jak jsem psal, u těch zmetků jsem nechtěl nic kupovat, ale občas se zadaří a navíc Opel servis, kde by auto prohlédli, je za rohem... Opravdu mne ale zaráží, jakým způsobem se snaží lidi nalákat na prodejnu, čímž jenom zhorší své už tak pošramocené renomé.
Zafira B Sport, 1,9 CDTI, 110 kW, Cosmo, panorama, DVD 90 NAVI, MKJ, adapt. xenony, park. asistent, vyhř. sedačky, flex lišty atd. r.v. 2006
Daewoo Nubira Wagon, 1,6 16V, 77 kW, r.v. 1998

Uživatelský avatar
hombre_71
Příspěvky: 1228
Registrován: 06 úno 2010, 15:27
Bydliště: Náměšť nad Oslavou

Re: Oněginova Zafira

Příspěvek od hombre_71 » 10 črc 2011, 11:58

Gratulace, pěkná Zafča. Už se nám tady ta rodinka pěkně rozrůstá 8-)

Odpovědět