Kaput servo!!!

Co nenajdete na fóru v sekcích Astra H, pravděpodobně to bude zde.
Uživatelský avatar
falconik
Příspěvky: 413
Registrován: 28 čer 2010, 06:57

Re: Kaput servo!!!

Příspěvek od falconik » 13 úno 2014, 12:46

Jeden ze zivota......... :?:

jedu jedu rikam si ze ta hrobka predemnou divne smrdi :twisted: ten motor ma nejakej divnej zvuk :shock: .....no kouknu pres MKJ, dikes PepaS 8-) na sitove napeti a 12,5V po zastaveni jsem se o altik malem spalil jak byl horky......menen v cca 80 tis za novy denso shit jako tam byl puvodne, ted 185 tis a je opet v pici :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: bez jakych koliv predchozich symptomu.... :evil: :evil: :evil:
Opel Zafira 19 CDTi Cosmo, Bi-xenon, panorama, webasto, MKJ, MVK.....

Reklama
 

Uživatelský avatar
martancom
Příspěvky: 17
Registrován: 05 bře 2012, 16:55
Bydliště: BB

Re: Kaput servo!!!

Příspěvek od martancom » 20 úno 2014, 21:03

Takze hosi, alternator to nebol :x ale kaput servo! oprava 4 kila :(

asi mam jednoducho smolu!
ZafiraB Z19DT 1.9CDTi 88kW 2006 PANORAMA

domino2115
Příspěvky: 21
Registrován: 02 dub 2015, 14:04

Re: Kaput servo!!!

Příspěvek od domino2115 » 06 pro 2016, 20:54

Caute, dnes ked som siel do prace mi zacali blikat vsetky kontrolky, vyplo rychlomer aj otackomer a hned nabehlo urobilo to asi 5x a po chvili nesiel posilnovac riadenia, ked som isiel domov nastartoval som a auto slo normalne no po asi 5km zase to iste, uz mi neukazovalo ani rychlost len otacky, a tiez sa rozsvecovali kontrolky sem tam, prisiel som domov otvoril kapotu a ta nadobka na servo tam lieta VIDEO :https://youtu.be/sEhRIXIyhEw
Tiez som.napojil auto na op com a ukazalo chyby ktore su na fotke, podla toho co som cital na internete pravdepodobne odislo servo, viete mi to potvrdit alebo vyvrati? Auto ma najazdenych 260tisic km, dakujem
Přílohy
Abs
Abs

Odpovědět