Kočárek Peg Perego

Co se jinam nehodí pište sem
Odpovědět
Jocker
Příspěvky: 979
Registrován: 17 dub 2011, 19:57
Kontaktovat uživatele:

Kočárek Peg Perego

Příspěvek od Jocker » 06 dub 2015, 22:43

Borci dostal jsem se do bodu, kdy je potřeba utratit nějaké lowe za povoz pro prcka. Žena to řeší ze svého pohledu.... Je ten je krásný, ten ma velkou korbičku a ten velký košík je taky super.
Takže je čas zasáhnout :lol: tzn. potřebuje něco co se jednoduše skládá a ve složeném stavu podvozek nezabere moc místa a je lehký na přenášení.

Peg perego book plus S
Britax ( typ nevím)

Máte je někdo? Jak se Vám používají (kam s pivem?),
Díky i za jiné návrhy

Reklama
 

Uživatelský avatar
mironto
Příspěvky: 927
Registrován: 08 lis 2013, 10:28

Re: Kočárek Peg Perego

Příspěvek od mironto » 06 dub 2015, 22:53

Ja ked som riesil kociar, mali sme este len Punto mk.II a jedne z mala skladnych kocikov, ktory sa mi zmestil do kufra nalezato (tzn. ze okrem kocika sa vosiel aj kufor a kopec blbiniek pre dieta), bol Hauck Malibu. Potom bol este jeden co sa vosiel i'coo Pii, ten mal ale dlhsiu rucku a nevosiel by sa nam do nasho mini vytahu.

Odporucam ist s autom do obchodu a zobrat si pred kupou kocik vyskusat poskladat do auta.

Uživatelský avatar
honzap
Příspěvky: 629
Registrován: 14 bře 2014, 14:30

Re: Kočárek Peg Perego

Příspěvek od honzap » 06 dub 2015, 23:18

tohle mám za sebou už 2x :lol:
Doporučuju navštívít kočárkárnu (ne tu v paneláku, ne každej musí mít pochopení) a vyzkoušet si jich víc, projet se po prodejně.......
Všechny se skládají + - stejně, ale třeba šev na držadle může být hodně nepohodlný a tyhle drobnosti na netu nenajdete.

Nám se osvědčila vysoko posazená a velká korba, trojkombinace, blbost jsme udělali s kolečky - nejlepší jsou ze strany nasazovaná bez blatníčků, my měli vpředu vidlici a když jsem lovil kešky v bahně, zanášelo se to. To samé vlhké listí a sníh, pořád jsem to šťoural klacíkem. Je jednodušší mít stejnou duši vpředu i vzadu, stačí jedna náhradní velikost, ony ty šlupkózní pneu neodolají trnům a přezouval jsem i 3x týdně (pláště Rubena).
Astra H Z19DT caravan
Astra G Z16XE caravan
Fabia 1,2 HTP - služební
Omega A C24NE caravan
Omega A C20NE

Jocker
Příspěvky: 979
Registrován: 17 dub 2011, 19:57
Kontaktovat uživatele:

Re: Kočárek Peg Perego

Příspěvek od Jocker » 07 dub 2015, 19:03

Jojo v kočár kartu uz jsem taky absolvoval, nějak ale neměly holky asistentky pochopeni, když jsem s téma kocarkama Vigan ze strany na stranu a divil se ze uz jsou rozviklaný....přek, ze takhle se s tím nejezdi:) a to ze by mě pustili ven na dlažbu uz vůbec ne:))) btw nejvtipnejsi jsou ty WTF výrazy profesionálních šopasistentek na otázky a kterej se nejjednodušší skládá a zabere nejmíň místa....

Odpovědět