Poradte pri vybere mobilu

Co se jinam nehodí pište sem
Odpovědět
Uživatelský avatar
Fritol
Příspěvky: 145
Registrován: 28 říj 2009, 14:17
Bydliště: Hradec Králové

Re: Poradte pri vybere mobilu

Příspěvek od Fritol » 19 lis 2009, 18:53

x-father píše:jj HTC je best. Mel jsem Touche, Cruise, Diamonda a ted mam HD. Chystam se prestoupit na HD2, pac je fakt dobrej. Uz sem si ho odzkousel. A navic sem si uz tak nejak zvyknul, ze mam vzdycky ten nejlepsi telefon jakej se da koupit :-)

Na WM je uzasne, ze se na to da lescos sehnat. U Androida bych se bal, ze jeste neni takova zakladana SW, pac je to rok stary system.
na to HTC HD2 bych si i počkal.. :) ptze ty první kousky maji přijit v anglicky verzi :) a českou verzi budou teprve delat :))
http://www.danceradio.cz:)
ASTRA-G-2.0 -X20DTL,Hatchback 5dv.1998
Diagnostika:op-com v.1.39 (CZ) / Hradec Kralové a okolí

Reklama
 

Tereza
Příspěvky: 692
Registrován: 26 zář 2009, 13:26
Bydliště: Praha

Re: Poradte pri vybere mobilu

Příspěvek od Tereza » 19 lis 2009, 18:58

Já bych jen doplnila, že určitě ne Blackberry, ten telefon bych vykopla z okna, než jsem ho zkrotila, byla jsem z toho málem šílená.
Jinak za sebe, já mám Nokii 6267, je to holčičí oranžový véčko, hezoučkej telefon, funkce to nemá, ale to nepoužívám. Ale pro vács chlapi oranžovej telefon asi neni no ;) :?:
Moje holka: Astra H, hatchback, 2006, 1.3 cdti 66 kW

Uživatelský avatar
x-father
Příspěvky: 1457
Registrován: 05 kvě 2008, 21:12
Kontaktovat uživatele:

Re: Poradte pri vybere mobilu

Příspěvek od x-father » 19 lis 2009, 20:51

Blackberry je koncentrovane zlo v te nejcistci podobe. Parkrat sem to mel nedobrovolne v ruce a bylo to horsi nez koncert Heleny Vondrackovy...
NEBRAT!
Fritol píše:na to HTC HD2 bych si i počkal.. :) ptze ty první kousky maji přijit v anglicky verzi :) a českou verzi budou teprve delat :))
To me neva. Ja si je porizuju obvykle hned z prvnich serii, driv nez to jde do prodeje, takze mam vzdycky anglicke verze. Ta cestina se tam da doinstalovat i dodatecne, ale nikdy jsem to nedelal, protze to ma same zapory:

- preklady jsou nekdy strasny. Obac na lokalizovanem telefonu nekoho jineho neco nemuzu najit, pac je to nelogicky prelozene
- pry to zpomaluje telefon
- lokalizace zpusobuji nektere problemy na ktere je pak zas treba instalovat opravy - pokud jsou (na HD napriklad znama chyba, kdy nejdou posilat soubory pres modrejzub)
- lokalizace je napsana na konkretni verzi ROM, takze nemuzes mit vzdy posledni rómku a cekas, az na to udelaji oficialni ceskou ROM - pokud vubec. Napriklad u Diamonda byla tusim posledni ceska ROM 1.93, ale v anglicke verzi jsi mohl mit 2.03, kde bylo par hezkych funkci. Resenim pak bylo jedine nahrat tam anglickou ROM (coz znamena ztratu zaruky), pak dohrat tam cestinu ze starsi ceske romky a neoficialni patch.

Uživatelský avatar
milos797
Příspěvky: 55
Registrován: 29 zář 2009, 18:00

Re: Poradte pri vybere mobilu

Příspěvek od milos797 » 19 lis 2009, 22:58

tak tak, ako hovoris. To je presne o tom, co som pisal. Pokial nechces do mobilu instalovat, nekupuj si windows mobile. Tie romky , to je neodmyslitelna sucast. Napriklad na XDA developers pripadne na HTC pedii su stale nove romky... A cestina je proste nieco, co ma neustale chyby pre nove romky.
Inak k tomu HD2 - ja nevidim az taky rozdiel medzi HD a HD2. Teda samozrejme, 1Ghz procesor, ale je vacsi (a teda uz velky) a pokial nepozerávas video, tak nevidím realnu potrebu toho procesora. Hry na WM nie su take aby si to vyuzil, a na normalne veci staci HD. KEd si tam das romku napriklad od Duttyho (ja mam leo R4) tak mas to co inak na trhu este nie je :-)
Opel Astra H 1,6 16 ventil + LPG

Uživatelský avatar
beavis
Příspěvky: 1119
Registrován: 05 říj 2009, 00:36
Bydliště: Severní Čechy

Re: Poradte pri vybere mobilu

Příspěvek od beavis » 19 lis 2009, 23:12

Je to stejne prdel pozorovat co vsechno v dnesni dobe ty malinky plastovo-plechovy krabicky umej :D Ja osobne pouzivam mobil jen k volani, obcas k psani SMSek a k velice obcasnemu foceni (samozrejme pouze nouzove). Pred mesicem sem si koupil opet po dvou letech naroku na novej phone Nokii 6303. Na moje obycejne pouzivani mi max. vyhovuje a ani v podstate nevyuziji co vsechno umi. Ted sem zkousel na nem zadara surfovat ale moc me to nechytlo :? Osobne povazuji drahe telefony za totalne vyhozene penize. Ale pokud ho clovek potrebuje v praci, tak se neda nic delat a koupit nejaky nabouchany delo musi. Je to asi jako se vsim v zivote :) Takze ac sem nepomohl s vyberem telefonu, tak sem Vam aspon sdelil svuj nazor 8-) Jooo jinak se mi totalne zalibil iPhone. Ani se mi nechtel ho kamaradovi vratit. I kdyz vlastne mi vubec nechybi ze ho nemam. To bych pak udelal totalni prd :mrgreen:
Prvni Astra G 1.6 74kW, druha Astra H 1.6 77kW a do tretice Astra J 1.4 turbo 103kW;-)

Uživatelský avatar
x-father
Příspěvky: 1457
Registrován: 05 kvě 2008, 21:12
Kontaktovat uživatele:

Re: Poradte pri vybere mobilu

Příspěvek od x-father » 19 lis 2009, 23:36

No ty rozmery HD2 jsou obri. Docela jsem se toho bal. Pred nejakou dobou sem ho mel pujceny a neni to vubec hrozne. On je o milimetr tenci, ale to je brano v nejtluscim miste. Ke krajum se ztencuje, takze pocitove je to jeste o poznani tenci, nez HD. Stejneho figle je pouzito na iphonu. V kapse je mene citit spis HD2, ale je tezsi.

Ten 1GHz je sakra znat. Je to rychle a naprosto plynule. A hlavni vyuziti toho obriho displaye je na psani. U HD pisu prevazne stylusem. Prstem je to nepresne. Treba iphone je na tom jeste hur. Prstem je to nepresne a stylus nema. Na HD2 se pise prstem mnohem lepe. Bez zbytecnych chyb.

Uživatelský avatar
Radoš92
Moderátor
Příspěvky: 647
Registrován: 18 led 2009, 17:55
Bydliště: Opava
Kontaktovat uživatele:

Re: Poradte pri vybere mobilu

Příspěvek od Radoš92 » 04 úno 2013, 17:17

Poraďte prosím.

Budou mi vracet peníze (17990) za můj Asus Padfone. A mám teď dilema na rozhodování.


Při vrácení peněz, jsem našel tenhle odkaz. http://www.sunnysoft.cz/zbozi/999BAL-41 ... darma.html

Jde o to, že za ty peníze chci telefon a tablet. Buďto znovu padfone 1, který jde dnes pořídit za 14300, nebo telefon a tablet zvlášť, ale v tom případě mám u tabletu mám podmínku, aby byl 3G, tedy mohla tam být SIM karta na data. Jinak na něj speciální požadavky nemám. Na telefon bych samozřejmě chtěl všechno, co nejvíce a co nejlepší. Koukal jsem na http://www.datart.cz/Smartphone-HUAWEI-Ascend-P1.html nevypadá špatně. Na značce mi až tak nezáleží, byl jsem vždy na HTC. Ale změně se nebráním. Poradíte, co by jste vybrali vy, nebo jak se mám rozhodnout? Případně uvítám i odkazy na tel / tablet, který je podle vás dobrej.
Aktuální: Opel Zafira B 1.8 | Z18XER

Předchozí: Opel Astra G 1.8|X18XE1
Předchozí: Opel Zafira B 1.9 CDTi|Z19DT
Předchozí: Opel Zafira A OPC|Z20LET
Předchozí: Opel Astra G 2.0 Di|X20DTL
Předchozí: Opel Astra G 1.4|Z14XE

Uživatelský avatar
nedy666
Příspěvky: 449
Registrován: 25 říj 2011, 00:13
Bydliště: Tam kde uprostřed města žijí medvědi
Kontaktovat uživatele:

Re: Poradte pri vybere mobilu

Příspěvek od nedy666 » 04 úno 2013, 18:02

Kolega kupoval 8palcový tablet google nexus -( tusím že je to asus) - je to okolo cca 8-9tisíc možná i mín záleží na kapacitě a s3G (32GB) to má tedy s tou vyšší kapacitou, přítel od sestrenice má (16GB) bez 3G, jinak osobně jsem si o vánocich koupil taky mobil měl jsem dosluhující Nokii E52, mám nyní Sony Xperia ACRO S, muj první android bohužel se u nás ofiko neprodává mám ji z neměcka či se dá sehnat i z rakouska se tady dá sehnat je to oficial, brandovanej mobil to není, šedivka mi to taky nepřijde. Běhá jak má. Je to mezi tabletem a mobilem výdrž zatím nevyšší 2,5 dne, kolektivita téměř vše krom LTE, je vododěsný, už se koupal (může být metr pod vodou) ale na hazení není. Vyšel mi na 9 a nějaký drobný, jinak koupil jsem si pravě držák na něj od sunnysoftu a pohoda (brodit.se) - fakt kvalitka, a do zafiry nemusel nic vrtat. Bratranec taky uvažuje o koupi to co mám případně uvažuje o T, původně jsme chtěli, V ale ty nejsou zatím dostupné i cenna vyšší Z vypadá velmi pěkně cena taky zcestná polamu jak iphone. Jinak bude veletrh v Barceloně tak po něm pujdou stavající mobily dolů, třeba pak budou i ostatní dostupnější. Během týdne vystavím na mém profilu jak to v autě Z-B vypadá. Na značce mi skoro taky nezaleží ale kvuli televizi jsem si vybral sonyho. U HTC jsem slyšel, sem tam praskají ty gorila glass?! Už jsem 3 lidi okolo viděl co to mají rozflakaný taky zaleží jak se k tomu človek chová, to je taky fakt:)
Opel Zafira B; 1.7CDTI 92kw, r.v. 2010 Ecoflex, automat. svícení, zamyk. po rozjezdu atd...

Uživatelský avatar
Westler
Příspěvky: 907
Registrován: 04 led 2010, 18:26
Bydliště: CR - Morava

Re: Poradte pri vybere mobilu

Příspěvek od Westler » 04 úno 2013, 18:48

Moc nechapu smysl mit zaroven tablet a nabusenej mobil. Idealni mi prijde kombinace obycejneho pripadne co nejmensiho telefonu a co nejvetsiho tabletu. Tablety velikosti 7" jsou na cteni WEBu nebo PDF stranek o velikosti A4 prilis male. Jinak dorporucuju urcite neco co ma Android 4.0 ICS nebo 4.1 Jelly Bean :mrgreen:
Astra • 1.6 • Enjoy • Easytronic • 2009 • 17"

Uživatelský avatar
Radoš92
Moderátor
Příspěvky: 647
Registrován: 18 led 2009, 17:55
Bydliště: Opava
Kontaktovat uživatele:

Re: Poradte pri vybere mobilu

Příspěvek od Radoš92 » 04 úno 2013, 19:13

Taky jde o to, že někdy to nemá význam, jen to člověk chce. A když už to kupuju, tak nekoupím šunku, co mi za rok nebude stačit. :mrgreen:
Aktuální: Opel Zafira B 1.8 | Z18XER

Předchozí: Opel Astra G 1.8|X18XE1
Předchozí: Opel Zafira B 1.9 CDTi|Z19DT
Předchozí: Opel Zafira A OPC|Z20LET
Předchozí: Opel Astra G 2.0 Di|X20DTL
Předchozí: Opel Astra G 1.4|Z14XE

Odpovědět