Skusenosti s vynucenou regeneraci dpf

Co se jinam nehodí pište sem
Odpovědět
aeon
Příspěvky: 36
Registrován: 01 srp 2015, 13:47

Skusenosti s vynucenou regeneraci dpf

Příspěvek od aeon » 15 led 2017, 09:16

Zdarec lidi jaký máte zkušenosti s vynucenou regeneraci dpf třeba před barákem,přes op-com.....home made...Ne v servisu....Nějaký pošty...Nebo tak neco

Reklama
 

Uživatelský avatar
Sali
Příspěvky: 47
Registrován: 03 lis 2016, 16:55
Bydliště: Praha 4

Re: Skusenosti s vynucenou regeneraci dpf

Příspěvek od Sali » 15 led 2017, 12:11

Já osobně mám chybu v 245258, což je problém s DPF a problém u mě spočívá patrně v nepřipojení senzorů k řídící jednotce motoru. Výsledkem je, že se mi filtr regeneruje každou jízdu, takže pokud chceš vyvolat regeneraci uměle, tak zkus odpojit modul B175 (čidlo tlaku výfukových plynů) - konektor má u palivového filtru. Apropo kdyby náhodou někdo věděl, kolik ohmů má být správně mezi piny, tak bych tuto informaci uvítal... ;)
Zafira B; 1.9cdti; Z19DTH
Astra F; 1.6i; C16NZ

PepaS
Příspěvky: 911
Registrován: 11 kvě 2009, 11:35
Bydliště: Lysá nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Re: Skusenosti s vynucenou regeneraci dpf

Příspěvek od PepaS » 15 led 2017, 18:57

aeon píše:Zdarec lidi jaký máte zkušenosti s vynucenou regeneraci dpf třeba před barákem,přes op-com....
A proč to chceš dělat?

Pokud auto nemá zásadní problém se stavem DPF filtru, tak spouštět statickou regeneraci přes diagnostiku nemá absolutně žádný smysl. Případné zdůvodnění najdeš tady na fóru, když budeš hledat něco o statické regeneraci…
http://www.PepaS.cz - vše o češtině, slovenštině a o Modulu Komfortní Jednotky pro OPEL

aeon
Příspěvky: 36
Registrován: 01 srp 2015, 13:47

Re: Skusenosti s vynucenou regeneraci dpf

Příspěvek od aeon » 15 led 2017, 21:46

Šlo mi jen oto kdyby byl případ nouze.a musel to udělat pres svou diagnostiku,a ani to něm v planu skouset......Jen je škoda že na to není žádná signalizace,krom zvysene spotřeby....Teď sem dával zafcu1,9 88kw 14dny dohromady a čekal kdy se spustí regenerace.a škoda že nemam jinnyho display,šel bych do vašeho zařízení.....Dík za info....

jaku
Příspěvky: 2
Registrován: 13 úno 2020, 21:00
Bydliště: česká lipa

Re: Skusenosti s vynucenou regeneraci dpf

Příspěvek od jaku » 22 úno 2020, 22:31

zdar lidi chci se zeptat jak vypalit dpf vynucenou regenerací filtr ma 115% a když spustím přez op com tak píše failed?

Odpovědět