Zkušenost s jízdou snů u showcars

Co se jinam nehodí pište sem
Odpovědět
Uživatelský avatar
SlawaT
Příspěvky: 63
Registrován: 09 zář 2012, 12:53
Bydliště: Chrudim

Zkušenost s jízdou snů u showcars

Příspěvek od SlawaT » 01 čer 2013, 11:07

Ahoj,chtěl jsem se optat zda nemá někdo z vás zkušenosti s vozovým parkem u firmy showcars.cz?
Dostal jsem o vánocích od přítelkyně jeden voucher na 30-ti minutovou jízdu,a minulý týden jsem byl jezdit.Mohl jsem si vybrat z F430,BMW M6 v úpravě od Hammana,Nissan GT-R,Audi R8 911 TURBO,a mustang ze šedesátek.
Měl jsem vybráno porsche,ale při online rezervaci jsem se dozvěděl,že neni z technických důvodů dostupné:(
Takže jsem byl trochu zklamán,ale šel jsem do ferrari f430.A abych tam nemusel jet sám řekl jsem kamarádovi ať si koupí taky voucher a jede semnou.On si vybral GT-R

Při příjezdu jsme se šli registrovat,tam nám slečny daly podepsat smlouvy o pronájmu,a v případě havárie také spoluúčast 10% u ferrari a u nissanu pak 5%.Takže by se to mohlo i někomu prodražit.Ale prý nebourají :)
Musím říct že jsem byl lehce nervozní při čekání.Pak ale auto přijelo instruktor na mě ukázal že mám jit nasedl jsem a hned to ze mě opadlo.(mimochodem moc ochotnej a sympatickej týpek)
Vysvětlil mi pár věcí k autu,já si seřídil zrcátka a sedačku a jeli jsme.Hned za Mnich. Hradištěm se najede na rychlostní silnici,a tam už si člověk může auto lehce polechtat na plynu:)
hned z výjezdu jsem zato vzal,a byl jsem mocně posazen do sedadla.Pak jsem rychlost ustálil cca na 150km/h a hned nato mi pán řekl že si můžu vyzkoušet akceleraci.Tak jsem si řekl že mu asi nebude vadit když pojedu rychleji :mrgreen: Řekl mi že si mám podřadit z 6 na 4 a dát to až na podlahu..Tak jsem to udělal,a byl jsem jak v jíném světě.Za rár vteřín bylo na tachometru 230km/h,a já se jenom nestačil divit co to auto umí.Tohle jsem si zkusil asi ještě 3x a cca po 10-ti km jsme sjížděli na okresku která vede na letiště Hoškovice-Krásná rovná dráha dlouhá cca 3km.Tam mi k tomu pán zase řekl pár věcí,a taky to že je mokro a uvidíme v rámci možností jak budeme moc jet rychle.S tím sem ale počítal že víc jak těch 240 mě jet nenechá.
Opak byl pravdou,vjížděl jsem na letištní runway na dvojku a vzal jsem zato až na podlahu a kochal se jak mi za zády pracuje těch téměř 500koní,auto mocně zatáhne do sedačky,200 je tam v mžiku,člověk to ani nepostřehne.A ten zvuk to je prostě něco!Nakonec jsem tam měl 270km/h,(pán říkal ž jsem to měl dobře rozjeté,a kdyby bylo sucho měl bych tam cca 290km/h) konec letiště ještě nebyl,ale na té vodě se začalo auto lehce zmítat,tak jsem sundal nohu z plynu,a po chvíli vyzkoušel mocné brzy.Které by auto na suchu zastavili za pár vteřin.Pán říkal že příplatek za keramické brdy činíl 800tisíc korun :shock: Šílený..Ještě jsem se projel zpátky,taky naplno.a pak jsem jeli zpět.
30minut uteklo jako voda,Ale musím doporučit všem kteří mají rádí pořádnej zátah do sedadla,a rychlá kola!Je to vynikající zážitek za pár kaček :mrgreen:
Koupily jsme další vouchery,a v červenci jedeme znovu,vybral jsem si opět ferrari,a na druhý levnější voucher si vyzkouším novou Astru J OPC 300K. 8-) A už se nemůžu dočkat až ji ztrestám :mrgreen:
Pokud má někdo podobné zkučenosti tak sem s nimi 8-)
Přílohy
P5260162.JPG
P5260158.JPG
P5260156.JPG
EX Astra H 2004 1.8 16v 92kw hatchback
. Astra H 2010 1.8 16v 103kw caravan

Reklama
 

Uživatelský avatar
Destroyer
Příspěvky: 160
Registrován: 06 čer 2010, 10:49
Bydliště: České Budějovice

Re: Zkušenost s jízdou snů u showcars

Příspěvek od Destroyer » 01 čer 2013, 11:34

Jezdil jsem s Nisanem GT-R. A lepší sportovně založený auto jsem ještě nikdy neřídil.
Astra H, Z19DTH, 2005
Pneuservis, autoservis, autodiagnostika. Nastavovací prvky časování rovodů pro většinu modelů značky Opel. Originální náplně, originální a aftermarketové díly se slevou pro členy tohoto fóra.

Uživatelský avatar
irmscher
Příspěvky: 1226
Registrován: 15 říj 2010, 17:20
Bydliště: Praha 10, Praha 22
Kontaktovat uživatele:

Re: Zkušenost s jízdou snů u showcars

Příspěvek od irmscher » 01 čer 2013, 11:39

vygoogli si nějaké recenze,většinou bída,než zážitek..
http://www.astraopc.estranky.cz/ Astra OPC
na peklo se zvoní tlačítkem SPORT

Uživatelský avatar
SlawaT
Příspěvky: 63
Registrován: 09 zář 2012, 12:53
Bydliště: Chrudim

Re: Zkušenost s jízdou snů u showcars

Příspěvek od SlawaT » 01 čer 2013, 11:42

Ano musím říct že niisan nasadil pro supersporty latku dost vysoko.V něm jsem se vezl pouze jako spolujezcec.A to auto umí stejné věci jako jako auta mnohonásobně dražší.Jen mi tam oproti ferrari chyběl lepší zvukový projev.
A co teprve nissan GT-R 2013 má mit z 0-100 za 2.5s :mrgreen:
EX Astra H 2004 1.8 16v 92kw hatchback
. Astra H 2010 1.8 16v 103kw caravan

Uživatelský avatar
SlawaT
Příspěvky: 63
Registrován: 09 zář 2012, 12:53
Bydliště: Chrudim

Re: Zkušenost s jízdou snů u showcars

Příspěvek od SlawaT » 01 čer 2013, 11:49

Já jsem byl víc než spokojen.Ono záleží co od toho člověk čeká,a taky asi kdo s vámi jede.
Pán mi povídal že už tam měli spostu borců kteří si mysleli že přijedou na letiště a budou tam driftovat apod.Jenže člověk který si myslí že za 999kč jim spálí gumy za 40 tisiíc je bud najivní nebo uplně blbej..
Já nic takovýho neočekával a byl jsem spoojenej.Například jsem nečekal že mě nechají jet rchleji než je povoleno mimo letiště.
A co vím tak konkurence nenechává ani lidi zkusit řadit pádly a jezdi pouze na automat.taky škoda..
EX Astra H 2004 1.8 16v 92kw hatchback
. Astra H 2010 1.8 16v 103kw caravan

waran
Příspěvky: 1
Registrován: 10 zář 2015, 10:02

Re: Zkušenost s jízdou snů u showcars

Příspěvek od waran » 10 zář 2015, 10:08

Tuto firmu absolutně nedoporučuji. Je neseriózní. Nabízí služby, na které nemá technické vybavení, nechá si zaplatit a službu nedodá. Pak se jen vymlouvají a nakonec ani nevrátí peníze. Navíc čas objednání jízdy nakonec neodpovídal reálu a na jízdu jsme museli čekat další 2 hodiny. SHOWCARS je prostě hrůza!!!!!
Naposledy upravil(a) waran dne 10 zář 2015, 13:52, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Mauro
Příspěvky: 173
Registrován: 30 črc 2015, 21:02
Bydliště: Verona - Italia

Re: Zkušenost s jízdou snů u showcars

Příspěvek od Mauro » 10 zář 2015, 12:51

Zacnu malym financnim rozborem, protoze tu neco lehce smrdi.
Voucher = 1000 Kc (zaokrouhleno)
Ujels priblizne 40 km
Papirova spotreba F430 je:
Ciclo Urbano 100 Km - 28,0 litri
Extraurbano 100 Km - 13,0 litri
Percorso Misto 100 Km - 18,3 litri

Pritom, jak's mu daval za usi, mohu s cistym svedomim pocitat 25 l/100 km, coz pri cene kolem 35 Kc za 100 oktanovy benzin, a ujeti 40 km dela kolem 10 litru spaleneho benzinu, cili 350 Kc. Pripoctu-li cas instruktora, amortizaci brzd, gum a jineho materialu, pojisteni, ktere nebude obycejne, vzhledem na zpusob vyuziti auta, dostanem se urcite na nejakych 6-7 stovek celkove. Provozovatel stranek, kde ty vouchery prodavaj, chce urcite take svuj dil kolace. A kde je vydelek, ptam se! 300 Kc za to, ze mi nekdo pulhodiny kurvi Ferrari?
Nezlob se, ale na me to spis pusobi jako pracka penez...
...nebo recenze na objednavku...

EDIT:
az ted jsem si vsiml datum puvodniho prispevku. Kazdopadne, na tom co jsem napsal to nic nemeni.
Otevru novy topik, kde popisu sve zkusenosti.
ZAFIRA 1.9 CDTI Cosmo; 120 PS; 7 mist; Sky Flex; 17" alloy wheels

Odpovědět