Nízká teplota chladící kapaliny Astra H

Pokud se váš dotaz nehodí do žádné sekce pište jej sem.
Odpovědět
Hollywood2010
Příspěvky: 14
Registrován: 18 bře 2016, 23:51

Nízká teplota chladící kapaliny Astra H

Příspěvek od Hollywood2010 » 04 říj 2019, 10:22

Mám Astru H 1,9 cdti, 74 kW, r.v. 2006. Když jsem ji koupil, tak jsem se dostal s teplotou chladící kapaliny v létě na 80° C po dost dlouhé době. V zimě to byla úplná katastrofa, byl jsem rád, když jsem ji zahřál na 50° C. Tak se měnil termostat, já to nedělal, protože jsem neměl čas. Dal se tam nový termostat začala se ohřívat normálně., ale ten maník, co to dělal asi namíchal slabší směs a samozřejmě mi praskl výměník oleje. Takže čištění a byl jsem s teplotou jak dříve. Vyměnil se další nový termostat a zase nic. Už jsem z toho celkem mimo, tak se obracím touto cestou na někoho, kdo měl stejný problém a nějak ho vyřešil. Ještě jsem nezkoušel vyměnit jetý funkční termostat z jiného auta. Jinak řešilo se tady zobrazování teploty na BID. Pro Astry H a tuším, že i G je řešení komfortní jednotka od PEPASe, kde se dá nastavit zobrazení teploty buď přímo v BID nebo na počítadle ujetých kilometrů. Díky za odpovědi.

Reklama
 

Hollywood2010
Příspěvky: 14
Registrován: 18 bře 2016, 23:51

Re: Nízká teplota chladící kapaliny Astra H

Příspěvek od Hollywood2010 » 05 lis 2019, 11:32

Děkuji "všem za příspěvky", asi se to vyřešilo tím, že jsem dal do Astry termostat z jetého auta a hlavně se musí odvzdušnit soustava přes odvzdušňovací šroub - ani jsem nevěděl, že něco takového tam je, protože jsem na f-kové Astře nedělal.

Odpovědět