Možná koupě nové astry

Na co vše si dát pozor, rady při koupi ze zahraničí a další
Odpovědět
Uživatelský avatar
beavis
Příspěvky: 1119
Registrován: 05 říj 2009, 00:36
Bydliště: Severní Čechy

Re: Možná koupě nové astry

Příspěvek od beavis » 07 kvě 2010, 22:49

Jj cerna je luxusni barvicka, akorat je trosku problem ji udrzet v cistotnem stavu :D Nejhezci je po cerstvem umyti a asi tak jeste 10 min. po nem :lol: :lol:
Prvni Astra G 1.6 74kW, druha Astra H 1.6 77kW a do tretice Astra J 1.4 turbo 103kW;-)

Reklama
 

Uživatelský avatar
Midzi
Příspěvky: 2636
Registrován: 29 bře 2010, 09:31
Bydliště: Bratislava

Re: Možná koupě nové astry

Příspěvek od Midzi » 08 kvě 2010, 08:34

no alebo taka aku mam ja, cierna na prvy pohlad ale pod istym uhlom bordovo hneda(ak dobre vidia moje oci) :D. Ale to ze po 3h od umytia je spinava na tom asi nezmenim nic
Astra H combi 1,9cdti 88kW Cosmo automat

Moja prvá Astra

Obrázek

Uživatelský avatar
Oton
Moderátor
Příspěvky: 2697
Registrován: 24 srp 2008, 00:12
Bydliště: Lelekovice ,okr.Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Možná koupě nové astry

Příspěvek od Oton » 18 kvě 2010, 19:32

Tak co Samothe? jak to vypadá?

Uživatelský avatar
Samothe
Moderátor
Příspěvky: 4098
Registrován: 13 črc 2008, 09:34
Bydliště: Vratimov

Re: Možná koupě nové astry

Příspěvek od Samothe » 19 kvě 2010, 12:51

ještě stále nemám prodané géčko(kupující ještě stále čeká na zbytek financí),které mi chybí pro koupi GTC,ale s Honzou jsem reálně domluven a naštěstí na prodej nespěchá,takže jen vyčkávám a snad to bude co nejdříve.

Uživatelský avatar
Midzi
Příspěvky: 2636
Registrován: 29 bře 2010, 09:31
Bydliště: Bratislava

Re: Možná koupě nové astry

Příspěvek od Midzi » 19 kvě 2010, 20:27

tak snad sa to nakoniec vsetko podari
Astra H combi 1,9cdti 88kW Cosmo automat

Moja prvá Astra

Obrázek

Atomas
Příspěvky: 50
Registrován: 22 dub 2010, 14:55
Bydliště: Praha

Re: Možná koupě nové astry

Příspěvek od Atomas » 01 čer 2010, 09:24

Já koupil Astru v áčkách. Důvodem byla luxusní nabídka výkupní ceny za Fabii Combi a měl jsem tam vyhlédnutého pěkného Fucuse. Ale měl DPF, dal jsem od něj ruce pryč a naštěstí byla na place čerstvě vykoupená Astra Caravan od Arvalu ( ještě neumytá, na pohled vypadala bídně). Jezdím s ní už 2 měsíce a najel jsem asi 3500km v naprosté pohodě. Měl jsem s sebou měřič tloušťky laku, dostal jsem hned servisní knihu, záznamy odpovídaly, stav km je skutečný, vozidlo mi zvedli na hever a projeli se mnou astřičku na docela dlouhou zkušební jízdu. Po koupi šlo auto na roční prohlídku do autorizáku a je vše tak jak má být. Já jsem naprosto spokojený...
OPEL Astra Caravan 1.7 CDTI 74 kW

Obrázek

Uživatelský avatar
couddy
Příspěvky: 496
Registrován: 13 čer 2009, 14:47

Re: Možná koupě nové astry

Příspěvek od couddy » 01 čer 2010, 11:33

Tak to máš haluz. Resp v ackach jim kape do bot, tak asi meni politiku... /jelikoz jsou pruzne prizpusobivi/
Neznam nikoho kdo by s nema byl nejak nadsenej.
Ale je mozne ze ted chvilu se bude dat u nich nakupovat, protoze budou na spici s tema autama,ktery jsou "lepsi". Snad. Kez by.
Opel Astra H caravan 1.8 103kw
VW T5 9míst, 1.9 TDI, - NOVĚ možnost půjčit třeba na dovolenou.
ex: Opel Vivaro 2.5dti
ex: Astra H caravan 1.7cdti

Sherpaski.cz
lyžařská, snowboardová, telemarková škola Hrubá Voda


Skicamp.cz
Private Ski School


Chcibytinstruktor.cz

Atomas
Příspěvky: 50
Registrován: 22 dub 2010, 14:55
Bydliště: Praha

Re: Možná koupě nové astry

Příspěvek od Atomas » 01 čer 2010, 12:28

Strategii mají dávno jinou. Jsou ostražití na stočené km a nevykoupí kdejaký vrak. Jejich strategií je nyní nabízet dobrá auta za vyšší cenu - zejména u škododvek a nabízet lidem nehorázné úvěrové produkty. A z toho vytváří zisk. Já si vybral focuse, chtěl jsem ho na úvěr ( akontací byla vykoupená fabia ) a na tři roky by člověk přeplatil cca 80% ( pokud by nevyjednával). Nakonec jsem si vybral Astru. Z mé strany se změnily platební podmínky (ne úvěr) a oni nechali domluvenou výkupní cenu Fabie. Z mého pohledu naprosto bezproblémová transakce. Ještě bych dodal, že jsem byl takto donucen vyměnit auto, protože manželka si nedokázala představit, že prodáme auto a teprve pak budeme shánět jiné :-) A auto mi dělá radost - je bez problému, má jasnou historii ověřenou na pojišťovně, jasný původ a skutečný stav najetých km...
OPEL Astra Caravan 1.7 CDTI 74 kW

Obrázek

Uživatelský avatar
milosh
Administrátor
Příspěvky: 6143
Registrován: 02 kvě 2008, 21:03
Bydliště: Ústecko

Re: Možná koupě nové astry

Příspěvek od milosh » 01 čer 2010, 12:55

Ja si vzdy bral uver v bance a z toho to platil 8-) Nastesti hacko uz mam doplacene :?:
SLEDUJ MŮJ OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet

Uživatelský avatar
emvee
Příspěvky: 687
Registrován: 20 úno 2009, 10:14
Bydliště: HK

Re: Možná koupě nové astry

Příspěvek od emvee » 01 čer 2010, 13:43

Tak to já si auto kupoval dvakrát a v obou případech za hotové. Jediné, kvůli čemu jsem ochoten se zadlužit, je bydlení.
OPEL ASTRA H CARAVAN, 1.6 TWINPORT, 77kW (2006)
Obrázek

Odpovědět