Astra H 2008 - nízké sedadla?

Na co vše si dát pozor, rady při koupi ze zahraničí a další
Odpovědět
Thom
Příspěvky: 162
Registrován: 11 led 2013, 15:23

Re: Astra H 2008 - nízké sedadla?

Příspěvek od Thom » 27 úno 2013, 18:52

nedy666 píše:to je smula no, vrak no, a zkoušels tu černou, i když je ti ta barva proti srsti, co proti černé máš? :o
Felda je taky vcelku dobrý auto teď sní pojedu na chatu páč se bojím že tam s tím oplem zapadnu (po oblevě) výhody to má;)
tak hlavu vzhuru! 8-)
nechci černé auto... opravdu ne...
a cena je taky trošku jinde, i když na první pohled to za to stojí, ale já už nevěřím ničemu...

a v čem ti felda pomůže? proč bys s opelem zapadl a s ní ne?



a další posty můžu komentovat jen tímto... :(
---------------------------
Astra H 1,8 XER 103kW
facelift 2008, Sport packet
hatchback

---------------------------

Reklama
 

Uživatelský avatar
Frydex
Moderátor
Příspěvky: 2755
Registrován: 04 kvě 2008, 19:13
Bydliště: Ostrava jak Cyp
Kontaktovat uživatele:

Re: Astra H 2008 - nízké sedadla?

Příspěvek od Frydex » 27 úno 2013, 19:02

Tak to je husté...
Můžu ti říct jen tolik. Myslel jsem si, že je ta záloha blbost, ale že ti ji i za těchhle okolností nevrátili, tak to je hnus. Každopádně víš, že zálohu už nikdy nikde nedáš ;)
Přeji ti už jen lepší výběr...
Frydexova Černá Mamba 1,7 CDTi 92Kw
A je vám jasné, že: "Jak to má kola, nebo kozy, tak s tím budou brzo problémy...." Obrázek

Uživatelský avatar
oblhut
Příspěvky: 1315
Registrován: 03 dub 2010, 16:41
Bydliště: Břeclavsko

Re: Astra H 2008 - nízké sedadla?

Příspěvek od oblhut » 27 úno 2013, 19:08

Thome,nemyslím to nijak zle,ale Ty jsi sem dal několik odkazů a pokaždé otázku,co si o tom ostatní myslí.A i přes spoustu negativních názorů do toho stejně jdeš,tak k čemu potom tohle téma vlastně je?A mluvíš o nějakým finančním limitu,no když uděláš ještě tak jednu dvě podobný akce,kolik Tě to bude ve výsledku stát??Jinak Ti přeju taky už jen lepší výběr a nezapomen už být pořádně nedůvěřivý ;)
Moje Zafirka 1,9cdti 88kw

Stan.
Příspěvky: 1519
Registrován: 16 pro 2010, 18:58
Bydliště: Jižní Čechy

Re: Astra H 2008 - nízké sedadla?

Příspěvek od Stan. » 27 úno 2013, 19:11

Thome je to evidentní podvod :( , co se pokusit informovat na ČOI? Za to nic nedáš.
Astra H Z16XEP HB 10/2006 / Astra F X16SZ HB 5/1993

Thom
Příspěvky: 162
Registrován: 11 led 2013, 15:23

Re: Astra H 2008 - nízké sedadla?

Příspěvek od Thom » 27 úno 2013, 19:23

oblhut píše:Thome,nemyslím to nijak zle,ale Ty jsi sem dal několik odkazů a pokaždé otázku,co si o tom ostatní myslí.A i přes spoustu negativních názorů do toho stejně jdeš,tak k čemu potom tohle téma vlastně je?A mluvíš o nějakým finančním limitu,no když uděláš ještě tak jednu dvě podobný akce,kolik Tě to bude ve výsledku stát??Jinak Ti přeju taky už jen lepší výběr a nezapomen už být pořádně nedůvěřivý ;)
myslím, že na stříbrnou nebyly negativní názory... právě vypadala velmi dobře.... a ona stále "vypadá" velmi dobře... kupodivu i kilometry sedí... jen se jaksi "ehm, zapomnělo" že byla tak bouraná...


ČOIka je výborný nápad, díky Stan. Já myslím, že jim to za těch 5 tisíc nakonec stát nebude, ale mě už za ten princip ano!
---------------------------
Astra H 1,8 XER 103kW
facelift 2008, Sport packet
hatchback

---------------------------

Thom
Příspěvky: 162
Registrován: 11 led 2013, 15:23

Re: Astra H 2008 - nízké sedadla?

Příspěvek od Thom » 27 úno 2013, 19:26

Frydex píše:Tak to je husté...
Můžu ti říct jen tolik. Myslel jsem si, že je ta záloha blbost, ale že ti ji i za těchhle okolností nevrátili, tak to je hnus. Každopádně víš, že zálohu už nikdy nikde nedáš ;)
Přeji ti už jen lepší výběr...
nedám...

blbost to byla a nedůvěřivý jsem byl od první chvíle... ale ne tak moc, že by mě napadlo, že si tohle velký bazar dovolí i potom, co mám papír, kde je jasně uvedená vratnost zálohy v případě závažné závady...
---------------------------
Astra H 1,8 XER 103kW
facelift 2008, Sport packet
hatchback

---------------------------

Uživatelský avatar
oblhut
Příspěvky: 1315
Registrován: 03 dub 2010, 16:41
Bydliště: Břeclavsko

Re: Astra H 2008 - nízké sedadla?

Příspěvek od oblhut » 27 úno 2013, 19:32

No doufám,že jim těch 5 tis. nedaruješ sviním zasraným :x a přeju dobré pořízení 8-)
Moje Zafirka 1,9cdti 88kw

michalcrash
Příspěvky: 188
Registrován: 20 dub 2010, 18:45
Bydliště: Liberec

Re: Astra H 2008 - nízké sedadla?

Příspěvek od michalcrash » 27 úno 2013, 19:41

neskutečný.... :( ještěže ses nenechal zblbnout tím nátlakem a počkal na Romana....zkus omrknout na program G2 ojeté vozy,mělo by to být na oficiálních stránkách Opel,nebo na nějakou předváděčku na stránkách autorizovaných dealerů Opel.... jinak jsi opět další člověk,kterej mě utvrdil v tom,že hledat auto po bazarech je fakt ve většině případů ztráta času a bohužel ve tvém případě i peněz....asi bych se s nima vzhledem k jejich jednání začal bavit ve stylu,že fajn,pokud mi nehodláte vrátit 5000,- tak není problém,já vám způsobim taky ztrátu,ale větší,takže pokud chcete jednat v tomhle duchu,tak se ještě pár dní radujte,že jste okradli člověka o prachy,pak už toho můžete třeba taky litovat....třeba vám nějakej mně naprosto neznámej vandal,mluvící špatně česky,udělá z něčeho pěknej šrot....třeba vaše soukromý auto se na to může hodit....abyste měli za co ty prachy utratit....vím jsem hovado,ale když se ke mně někdo chová jako zmrd,tak se budu chovat stejně....fakt neskutečný,práva se tady nedovoláš...akorát z tebe udělají ještě blba:-( čím větší firma,tím větší zmrdi....samozřejmě neplatí pro všechny,ale poznat to...nekupuješ každý týden auto v jiném bazaru....
Opel Astra Caravan 1.3 CdTi

Lake292
Příspěvky: 80
Registrován: 03 kvě 2012, 08:03

Re: Astra H 2008 - nízké sedadla?

Příspěvek od Lake292 » 27 úno 2013, 21:39

2michalcrash: to by som nerobil to uz je vyhrazanie a nato su uz ine zakony :|

ale akoze toto je pekny hnus... stale pozeram auta ale ako to stale citam ake su realne skusenosti s bazarmi tak aby clovek mal aj strach nieco kupit...
asi budem musiet ozeliet vybavu a zacat pozerat nieco novsie s mensim najazdom
Astra G 1.4 16V X14XE

Thom
Příspěvky: 162
Registrován: 11 led 2013, 15:23

Re: Astra H 2008 - nízké sedadla?

Příspěvek od Thom » 27 úno 2013, 22:22

michalcrash píše:neskutečný.... :( ještěže ses nenechal zblbnout tím nátlakem a počkal na Romana....zkus omrknout na program G2 ojeté vozy,mělo by to být na oficiálních stránkách Opel,nebo na nějakou předváděčku na stránkách autorizovaných dealerů Opel.... jinak jsi opět další člověk,kterej mě utvrdil v tom,že hledat auto po bazarech je fakt ve většině případů ztráta času a bohužel ve tvém případě i peněz....asi bych se s nima vzhledem k jejich jednání začal bavit ve stylu,že fajn,pokud mi nehodláte vrátit 5000,- tak není problém,já vám způsobim taky ztrátu,ale větší,takže pokud chcete jednat v tomhle duchu,tak se ještě pár dní radujte,že jste okradli člověka o prachy,pak už toho můžete třeba taky litovat....třeba vám nějakej mně naprosto neznámej vandal,mluvící špatně česky,udělá z něčeho pěknej šrot....třeba vaše soukromý auto se na to může hodit....abyste měli za co ty prachy utratit....vím jsem hovado,ale když se ke mně někdo chová jako zmrd,tak se budu chovat stejně....fakt neskutečný,práva se tady nedovoláš...akorát z tebe udělají ještě blba:-( čím větší firma,tím větší zmrdi....samozřejmě neplatí pro všechny,ale poznat to...nekupuješ každý týden auto v jiném bazaru....
G2 jsem viděl i něco projel...riziko je tam určitě znatelně menší.. snad dokonce i malé... to že se za tyto "ověřené" auta něco připlatí je logické a naprosto v pořádku, ale zatím jsem v nich viděl jen Social Edition výbavu a to obecně nechci a určitě ne u dražších aut...

pardon, ale to co píšeš bych nikdy neudělal... a cokoliv udělám ať už to bude ČOI, nějaký známý co dělá práva, trestní oznámení či reklama jak se chovají nebude proto abych jim uškodil, ale proto abych se domohl práv...
když se ke mě někdo špatně zachová a já udělám to stejné, tak jaký je mezi námi rozdíl? že on si začal? takhle opravdu ne...
---------------------------
Astra H 1,8 XER 103kW
facelift 2008, Sport packet
hatchback

---------------------------

Odpovědět