Světla na Astru H

Úpravy od motoru až po plasty
Uživatelský avatar
Oton
Moderátor
Příspěvky: 2697
Registrován: 24 srp 2008, 00:12
Bydliště: Lelekovice ,okr.Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Světla na Astru H

Příspěvek od Oton » 25 srp 2009, 14:21

Nevím!Myslel jsem že budou třeba vyšisovaný z myčky!Protože ten lak stál za ho.no, když jsem auto dovezl!Ale když ji leštím leštěnkou tak z těch světel je zas.aná hadra(černej bordel)!Jako by to někdo něčím nastříkal! :evil:

Reklama
 

Uživatelský avatar
Big Boss
Příspěvky: 29
Registrován: 06 črc 2009, 17:23
Kontaktovat uživatele:

Re: Světla na Astru H

Příspěvek od Big Boss » 25 srp 2009, 18:53

máš to Otas normálně nalakované černým sprayem přímo na svetla. taky jsem to mel na golfu, ale na astru se to nehodí. mám doma na toto odstranovac. pokud chceš stav se a dáme to dolů, teda pokud to někdo nenastříkal nejakým jiným hajzlem.
http://www.vw-club.cz/download/file.php ... &mode=view, karlos

//EDIT MILOSH - Priste sem nedavej tak velky obrazky dik.
Kawasaki Meanstreak VN 1500 rv.2005
Opel Astra H 1,9 cdti rv.2006

Uživatelský avatar
CandyX
Příspěvky: 302
Registrován: 03 zář 2008, 21:30

Re: Světla na Astru H

Příspěvek od CandyX » 25 srp 2009, 21:47

Father preco nie angeleyes? nespokojny z osobnych skusenosti? Svieti to horsie ako halogeny?

Skus pozriet ako sa ti bude lubit tato ponuka: http://www.a-ts.sk/dyn/shop/index.php?s ... la/astra-h

Lamersky som to pofusoval aj do fotky
Přílohy
DSCN1138_2-+a.JPG
DSCN1138_2+a.JPG
Astra GTC 1,6 turbo / EDS-Motorsport 235PS/330Nm, 2.5"Downpipe, AMA intercooler & catback exhaust, Bailey blow-off, Walbro Benzinpumpe, Quaife LSD, Eibach Pro kit, Whiteline RARB, EBC groove discs + cooling ducts

Uživatelský avatar
x-father
Příspěvky: 1457
Registrován: 05 kvě 2008, 21:12
Kontaktovat uživatele:

Re: Světla na Astru H

Příspěvek od x-father » 26 srp 2009, 10:01

No me se na nich nelibi akorat ty angel eyes :-) Pripada me trochu kycovita ta snaha o andelske krouzky na kazdem aute. Ja bych tam ty dva mit nechtel. Maximalne jeden okolo cocky bych tam nechal a nebo bych predelal parkovacku na zarovicku.

Ale jinak bych je bral. Nicmene nechtel bych v tom hned svitit xenonem. To bych nejdriv chtel poresit ostrikovani a mozna naklok. A bohuzel co jsem slysel zkusenosti od podobnych svetel, tak s halogenem to sviti bidne. Taky tady nekdo tvrdil, z do nich tece/mlzi se atd. Jenze skoro nikdo je nema a nikdo o nich tady eni schopny neco napsat.

Ted sem si psal martinmi, kterej je ma a rikal, ze az bude mit cas, tak o nich zkusi neco napsat sem na forum.

Jinak ten link co jsi posilal je zajimavej. Sou tam i jiny. To je poprve, co nekde vidim neco jineho nez angely. Urcite si to pogoogluju.

Uživatelský avatar
corsaczek
Příspěvky: 2416
Registrován: 16 říj 2008, 10:45
Bydliště: město piva

Re: Světla na Astru H

Příspěvek od corsaczek » 26 srp 2009, 20:19

CandyX píše:Father preco nie angeleyes? nespokojny z osobnych skusenosti? Svieti to horsie ako halogeny?

Skus pozriet ako sa ti bude lubit tato ponuka: http://www.a-ts.sk/dyn/shop/index.php?s ... la/astra-h

Lamersky som to pofusoval aj do fotky
To nevypadá špatně, ale obecně se mi osobně nelíbí, když si nějaké auto hraje na něco, co neni. Takže Angel Eyes (BMW) ani tohle (Audi) je podle mě out, takový tuzing. Kdyby třeba udělali něco ve stylu Insignie, to už bych skousl :)

Uživatelský avatar
couddy
Příspěvky: 496
Registrován: 13 čer 2009, 14:47

Re: Světla na Astru H

Příspěvek od couddy » 26 srp 2009, 21:52

Na focusa I. jsem je hodně chtěl, hodně jsem o tom četl a hodně se o to zajímal. Borec co do toho taky štoural, si vzal foťak a za noc vymontovali a namontovali troje světla a nafotili to.
Ty angeli svítí nejhůře a když se do toho dá X. sada, tak je zase problém s homologacema a policajty, pokud to není ušité na míru světla a značky.

A co se týká slícování a spár, tak kus od kusu, výrobce od výrobce, a co se týká zatékání, tak to také není ojedinělým jevem. Proto jsem je na fokina nekoupil.

Shaněl jsem origo xenony, ale to bylo za velký ranec dukátů :)
Opel Astra H caravan 1.8 103kw
VW T5 9míst, 1.9 TDI, - NOVĚ možnost půjčit třeba na dovolenou.
ex: Opel Vivaro 2.5dti
ex: Astra H caravan 1.7cdti

Sherpaski.cz
lyžařská, snowboardová, telemarková škola Hrubá Voda


Skicamp.cz
Private Ski School


Chcibytinstruktor.cz

Uživatelský avatar
Kesi
Příspěvky: 3014
Registrován: 25 říj 2008, 22:26
Bydliště: Košice (SR)

Re: Světla na Astru H

Příspěvek od Kesi » 26 srp 2009, 21:53

corsaczek píše:
CandyX píše:Father preco nie angeleyes? nespokojny z osobnych skusenosti? Svieti to horsie ako halogeny?

Skus pozriet ako sa ti bude lubit tato ponuka: http://www.a-ts.sk/dyn/shop/index.php?s ... la/astra-h

Lamersky som to pofusoval aj do fotky
To nevypadá špatně, ale obecně se mi osobně nelíbí, když si nějaké auto hraje na něco, co neni. Takže Angel Eyes (BMW) ani tohle (Audi) je podle mě out, takový tuzing. Kdyby třeba udělali něco ve stylu Insignie, to už bych skousl :)
Máš pravdu mne sa páči Angel Eyes (na BMW) ale prečo by sme tak mali svietiť všetci, to už môžme nosiť všetci uniformy ako v Číne za Maa :lol:
Astra GTC 1,9 (110kW) No Swirl flaps. No EGR.;F 1,4 Caravan

Uživatelský avatar
milosh
Administrátor
Příspěvky: 6143
Registrován: 02 kvě 2008, 21:03
Bydliště: Ústecko

Re: Světla na Astru H

Příspěvek od milosh » 28 srp 2009, 07:53

Tak jeste mam naky svetylka 8-)

http://www.f2tuning.cz/katalog/36-zadni-svetla.html

http://www.f2tuning.cz/katalog/35-predni-svetla.html

To je nejvetsi vyber na HAcko co jsem videl v CR, bohuzel kombik chybi, ale ja jsem zastance origo svetel takze radsi serii nez tyhle pochybny blikatka do kterych bude urco brzy zatekat nebo budou mit jinou vadu, precejen to je cina :D
SLEDUJ MŮJ OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet

Uživatelský avatar
Oton
Moderátor
Příspěvky: 2697
Registrován: 24 srp 2008, 00:12
Bydliště: Lelekovice ,okr.Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Světla na Astru H

Příspěvek od Oton » 09 říj 2009, 15:02

v příspěvku od miloshe je ten odkaz.tam si zadej tip auta atd. vyhledat světla s denním svícenim

Uživatelský avatar
Apikkk
Příspěvky: 374
Registrován: 16 srp 2009, 11:17
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: Světla na Astru H

Příspěvek od Apikkk » 23 pro 2009, 17:20

Dnes mi přišli Engels....
Za peníze, který se prodávaj bych je nekoupil, ale náhodou jsem na ně narazil na Aukru...tak jsem dal minimální příhoz 1600Kč...
Nevěnoval jsem tomu pozornost, říkal jsem si, že mi tu cenu někdo přehodí. Pak po třech dnech mi přišel mail, že jsem vyhrál aukci...no a dnes přišly...Vypadaj celkem dobře, když se podíváš pořádně, jde vidět že to není ORIGO, ale zatím se mi pačí...Jo a jsou uplně nový.
Až bude lepší počasí, tak je zkusím nasadit a pořídit do toho lepší žárovky...

Jestli to bude stát za prd, jak zde popisujete...tak tam vrátím původní...a těhle se zbavím...
Astra H Caravan, 1,9 CDTi 110KW, r.v. 2006

Odpovědět