Přední okna, folie vs ztmavení z výroby

Úpravy od motoru až po plasty
Uživatelský avatar
vojtavojta
Příspěvky: 3778
Registrován: 14 dub 2010, 18:41
Bydliště: Vsetín

Re: Přední okna, folie vs ztmavení z výroby

Příspěvek od vojtavojta » 13 čer 2013, 17:57

No to vypada dobre. Asi taky do toho pujdu.
Astra H 1,6 16V 77kW 10/2005
OP-COM

Reklama
 

Uživatelský avatar
Kesi
Příspěvky: 3014
Registrován: 25 říj 2008, 22:26
Bydliště: Košice (SR)

Re: Přední okna, folie vs ztmavení z výroby

Příspěvek od Kesi » 13 čer 2013, 20:55

Zaujímavé :roll:
Astra GTC 1,9 (110kW) No Swirl flaps. No EGR.;F 1,4 Caravan

Uživatelský avatar
boukalm
Příspěvky: 175
Registrován: 23 črc 2010, 12:06

Re: Přední okna, folie vs ztmavení z výroby

Příspěvek od boukalm » 14 čer 2013, 09:50

Dávají na to 3 roky záruku a 10 let životnosti. Nemám tedy teď v autě takovou tmu jak jsme byl zvyklý :) , ale proti slunci to funguje parádně. Schválně jsem zkusil porovnat jinde s Winfol (také čirá) proti slunci a to je nebe a dudy.

Uživatelský avatar
x-father
Příspěvky: 1457
Registrován: 05 kvě 2008, 21:12
Kontaktovat uživatele:

Re: Přední okna, folie vs ztmavení z výroby

Příspěvek od x-father » 14 čer 2013, 12:26

Hmm. Taky mě to asi čeká. Astra musí v prosinci na STK a asi jí tou dobou ještě budu mít. Strhávat se mě to nechce, ale asi nebude jiná možnost.

S měřákama nevím. Oni snad na STK ještě žádné nemají. Nejsem si jistý jak to dopadlo. Cca rok dozadu se to hodně řešilo, ale byla to spíš mediální masáž. Nemůžu se zbavit dojmu, že to byla jen nějaká černota a někdo se snažil protlačit nákup měřáků, protože za to měl všimný.

Normálně bych ty folie asi strhnul, pokud by to vypadalo, že s nima neprojdu a pak nechal nalepit nový, ale já tu Astu už zas tak dlouho mít nebudu a lepit zpátky to tam už nenechám.

Přemýšlel jsem, že bych zkusil koupit ty folie co drží na skle jen statikou. Prý to tam drží fest a jdou okna i stahovat.

Sice tam není na výběr propustnost a asi by to bylo černější než co tam mám teď, ale kdyby mě chtěl náhodou někdo pomáhat a chránit mě, tak si může políbit, protože to není pevně namontované na autě :D

Uživatelský avatar
boukalm
Příspěvky: 175
Registrován: 23 črc 2010, 12:06

Re: Přední okna, folie vs ztmavení z výroby

Příspěvek od boukalm » 14 čer 2013, 13:35

já měl na STK stažené okénka (schvalne). Stejne si je vytahl a rikal. Aaaa folie. A zacal studovat jestli mam atest na predek, kolik to ma propustnost, kolik mam zatmaveni origo z vyroby. A ze klidne skoci pro merak (nevim jestli blafoval) a tim bylo vymalovano. A ikdybych se pokusil o uplatek, tak jsem radeji rovnou investoval do novych, protoze by se to mohlo opakovat kazde 2 roky, evnt se vystavuji postihu od Policie na pokute.

vesely23
Příspěvky: 41
Registrován: 12 říj 2014, 15:40

Re: Přední okna, folie vs ztmavení z výroby

Příspěvek od vesely23 » 11 čer 2015, 08:09

Zdravím Vás, chtěl bych si nechat zatmavit zadní okna na Opel Astře H combi, z výroby již mám zadní skla zatmaveny na 70 % prostupnost, je to nějaká výbava navíc, případně se to dávalo standardně.

Uživatelský avatar
milosh
Administrátor
Příspěvky: 6143
Registrován: 02 kvě 2008, 21:03
Bydliště: Ústecko

Re: Přední okna, folie vs ztmavení z výroby

Příspěvek od milosh » 11 čer 2015, 08:14

JJ, taky jsem mel z vyroby okna tmavsi, ale bylo mi to malo tak jsem pridal, vzadu to je jedno kolik mas propustnost, predni bocni pozor :mrgreen:
SLEDUJ MŮJ OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet

Uživatelský avatar
vojtavojta
Příspěvky: 3778
Registrován: 14 dub 2010, 18:41
Bydliště: Vsetín

Re: Přední okna, folie vs ztmavení z výroby

Příspěvek od vojtavojta » 11 čer 2015, 08:18

vesely23 píše:Zdravím Vás, chtěl bych si nechat zatmavit zadní okna na Opel Astře H combi, z výroby již mám zadní skla zatmaveny na 70 % prostupnost, je to nějaká výbava navíc, případně se to dávalo standardně.
Standartne
Astra H 1,6 16V 77kW 10/2005
OP-COM

Odpovědět