Autofolie

Úpravy od motoru až po plasty
Uživatelský avatar
Gord
Příspěvky: 692
Registrován: 07 pro 2008, 10:15
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Autofolie

Příspěvek od Gord » 27 pro 2010, 17:07

pekki píše:
Dalik píše:Kdybych někdy nechával tónovat skla svojeho HB, tak bych dal všude stejnej "odstín", takže maximum, co jde dát dopředu. U těch kombíků se mi to ale líbí, když je zadek klidně ještě tmavší, takže bych v tvém případě osobně volil tu druhou variantu. Mít tam tři barvy, to už se mi zdá moc...
problem je v tom, ze pokud mas origo tonovane bocni predni z vyroby (je na nich napsano 70%) tak bys tam uz nemel lepit zadnou folii. Jenom 100% pruhlednou (trebas kvuli bezpecnosti)
takze dle tve teorie "dat vsude stejnej odstin" nemusis davat folie vubec zadne
jojo to byl muj problem na technicke :)
už není

Reklama
 

Uživatelský avatar
silver
Příspěvky: 1428
Registrován: 06 pro 2010, 22:53
Bydliště: Topolcany
Kontaktovat uživatele:

Re: Autofolie

Příspěvek od silver » 27 pro 2010, 17:13

Ja uz setrim na ASWF folie.cez kamarada za cca 95e co mi pride super cena aj s 5roc.zarukov a ukecam ho urcite aj nech uz da do folie aj stlpiky..ta strieborna tam veru nejde ee..
ASTRA H estate Z17DTH 74kw,COSMO
EX Astra H estate 08 1.9cdti 74kw ,vybava Catch me now ,Henrieta silver&black edition
EX ceed 1.4 Ex 2007

Uživatelský avatar
pekki
Příspěvky: 212
Registrován: 28 čer 2008, 11:50
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Autofolie

Příspěvek od pekki » 27 pro 2010, 18:09

Gord píše:
pekki píše:
Dalik píše:Kdybych někdy nechával tónovat skla svojeho HB, tak bych dal všude stejnej "odstín", takže maximum, co jde dát dopředu. U těch kombíků se mi to ale líbí, když je zadek klidně ještě tmavší, takže bych v tvém případě osobně volil tu druhou variantu. Mít tam tři barvy, to už se mi zdá moc...
problem je v tom, ze pokud mas origo tonovane bocni predni z vyroby (je na nich napsano 70%) tak bys tam uz nemel lepit zadnou folii. Jenom 100% pruhlednou (trebas kvuli bezpecnosti)
takze dle tve teorie "dat vsude stejnej odstin" nemusis davat folie vubec zadne
jojo to byl muj problem na technicke :)
technicka letos s uplatkem 1000kc v predu mam folie propustnost 50% :( vzadu 20%
Opel Astra H 5D Z16XEP 05 Elegance Black

Uživatelský avatar
pekki
Příspěvky: 212
Registrován: 28 čer 2008, 11:50
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Autofolie

Příspěvek od pekki » 27 pro 2010, 18:10

Dalik píše:Nic jsem si nepřiplácel, automaticky z výroby nic tónovaný není, ne?


mrkni na skla pokud tam mas vpravo dole jak je GM napsano 70% tak tonovana jsou
Opel Astra H 5D Z16XEP 05 Elegance Black

Uživatelský avatar
Gord
Příspěvky: 692
Registrován: 07 pro 2008, 10:15
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Autofolie

Příspěvek od Gord » 27 pro 2010, 18:31

já musel dát úplatek 300 :D
už není

Uživatelský avatar
pekki
Příspěvky: 212
Registrován: 28 čer 2008, 11:50
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Autofolie

Příspěvek od pekki » 27 pro 2010, 18:45

posli mi tip do SZ, abych za 2 roky usetril :)
Opel Astra H 5D Z16XEP 05 Elegance Black

Uživatelský avatar
Dalik
Příspěvky: 671
Registrován: 01 led 2009, 17:16
Bydliště: Kroměříž
Kontaktovat uživatele:

Re: Autofolie

Příspěvek od Dalik » 27 pro 2010, 19:53

pekki píše:mrkni na skla pokud tam mas vpravo dole jak je GM napsano 70% tak tonovana jsou
:o Fakt čoveče (musel jsem se na to jít v pyžamu do garáže podívat :D ), je tam napsáno transp. 70 % min., takže to tak nejspíš bude :)

dimi

Re: Autofolie

Příspěvek od dimi » 27 pro 2010, 20:15

Pán co mi lepil folie, tak mi na zadek ty úplně tmavý nedoporučil. Prý je za šera či deště blbě vidět ven a hlavně dětem to prý už nedělá dobře. Prý se cítí jako v tunelu a jak špatně vidí ven, tak o to víc zlobí. Nedělá to prý dětem dobře. Takže mám vzadu druhé od SUN-TEK a super. Nedával bych tmavší. Na těch bočních u kufru mám z výroby tu naprosto neprůhlednou a při bočním pohledu nepoznáš rozdíl. Vypadá to jako když je všude ta nejtmavší, ale ven je vidět krásně.

Uživatelský avatar
P.R.O.CH.Y.
Příspěvky: 31
Registrován: 09 pro 2010, 14:33
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Autofolie

Příspěvek od P.R.O.CH.Y. » 27 pro 2010, 20:18

Dimi a procentuélně to máš kolik? Na fóliíh či atestech pod nima to musi byt napsane... Vepredu, vzadu, v kufru a zadni sklo...
Koukám kdo co nabízí a je toho tolik ze vybrat dobre je fakt orisek. Díky
Opel Astra H Caravan 1.7 CDTI (74 kW)

dimi

Re: Autofolie

Příspěvek od dimi » 27 pro 2010, 20:44

Přední dveře mám tonovaný od výroby (nesmí se již dát folie). Zadní dveře a páté dveře mám SUN-TEK tip ASWF20. Dělala mi to firma Trieste v Praze a přišlo to na tušim 2500Kč. Hotovo asi za hodinu. Štítky pad folii a certifikát je samozřejmost. Boční skla co jsou do kufru už jsem měl. Pokud by nebyly, tak bych na tyto dvě skla dal tu nejtmavší.

Odpovědět