Touch and Connect - multimedia pro A-H a Z-B

Vše co se týká palubního počítače, navigace, zapojení repro, radia atd..
Uživatelský avatar
nedy666
Příspěvky: 449
Registrován: 25 říj 2011, 00:13
Bydliště: Tam kde uprostřed města žijí medvědi
Kontaktovat uživatele:

Touch and Connect - multimedia pro A-H a Z-B

Příspěvek od nedy666 » 12 říj 2012, 12:06

Ahoj nedávno jsem zjištoval aktuální ceny Zafir kvuli pojistce a brousil jsem i na oplu v konfiguratoru.
Nyní nabízí, je to tedy asi delší dobu, ale všiml jsem si toho teď a to nové Autoradio Touch a Connect a diskuze tu o tom není.
Máte to někdo nebo viděl jste to, má to dost zasadní věc jako už i USB, a slot na karty, navi nepočítám, i když dobrá věc takové multimediální centrum, vymění se to za původní radio. Vyrábí se to přímo pro Opel. Uvažoval jste někdo o tom, pak tedy taky záleží na ceně v Oplu to v konfiguraci nabízejí za necelejch 20tis. Podle mě by se to mělo dát sehnat levněji, a jen to přepojit pokud tam je lepší radio s tou navigací 70, pokud ne nemusí se nutně tahat gps antena pod tapíkem k anténě ne? Stačí to připlácnout někam zeshora pod palubku. Tady to někdo takto taky řešil ne? Plus nepočítam zda tam nebudou nějaký dodatečné problémy s kabeláží.
Zkuste to shlednout pár odkazů co si o tom myslíte?
http://www.google.cz/webhp?hl=cs&tab=ww ... 80&bih=632
Opel Zafira B; 1.7CDTI 92kw, r.v. 2010 Ecoflex, automat. svícení, zamyk. po rozjezdu atd...

Reklama
 

Uživatelský avatar
sauce
Příspěvky: 570
Registrován: 18 srp 2010, 09:02

Re: Touch and Connect - multimedia pro A-H a Z-B

Příspěvek od sauce » 12 říj 2012, 12:28

Taky jsem si toho všimnul a taky mě to docela zajímá... :)

Uživatelský avatar
jour
Příspěvky: 657
Registrován: 26 říj 2010, 14:17
Bydliště: Bratislava, Slovensko
Kontaktovat uživatele:

Re: Touch and Connect - multimedia pro A-H a Z-B

Příspěvek od jour » 12 říj 2012, 12:58

Melanie - Astra Classic III. 5-dv. A16XER

PepaS
Příspěvky: 911
Registrován: 11 kvě 2009, 11:35
Bydliště: Lysá nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Re: Touch and Connect - multimedia pro A-H a Z-B

Příspěvek od PepaS » 12 říj 2012, 18:05

a uvažujete někdo vážně nad koupí? Já bych potřeboval s Touch & Connect rozchodit MKJ, takže bych to koupil, ale potom bych to zase chtěl pustit dál. Cenově to vychází o poznání lépe, než investice do CD70+CID+UHP...
http://www.PepaS.cz - vše o češtině, slovenštině a o Modulu Komfortní Jednotky pro OPEL

Uživatelský avatar
Skrolant
Příspěvky: 523
Registrován: 27 pro 2011, 09:55
Kontaktovat uživatele:

Re: Touch and Connect - multimedia pro A-H a Z-B

Příspěvek od Skrolant » 12 říj 2012, 19:57

PepaS píše:a uvažujete někdo vážně nad koupí? Já bych potřeboval s Touch & Connect rozchodit MKJ, takže bych to koupil, ale potom bych to zase chtěl pustit dál. Cenově to vychází o poznání lépe, než investice do CD70+CID+UHP...
Pepíku písni mi cca cenu do SZ, skládám ženě Bérušku a když tak to tam fouknem. :twisted:
Naposledy upravil(a) Skrolant dne 12 říj 2012, 22:16, celkem upraveno 1 x.
Only Flying Is More Beautiful, Pure Passion - OPC
ZAFIRA B OPC - Modrý deník

Uživatelský avatar
milosh
Administrátor
Příspěvky: 6143
Registrován: 02 kvě 2008, 21:03
Bydliště: Ústecko

Re: Touch and Connect - multimedia pro A-H a Z-B

Příspěvek od milosh » 12 říj 2012, 20:03

A ten displej je tedy dotykac ale CID funguje taky? A mapy to bere odkud? Pokdu bych kupoval Zafu bez navi asi by to taky byla varianta 8-)
SLEDUJ MŮJ OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet

PepaS
Příspěvky: 911
Registrován: 11 kvě 2009, 11:35
Bydliště: Lysá nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Re: Touch and Connect - multimedia pro A-H a Z-B

Příspěvek od PepaS » 13 říj 2012, 08:50

displej je dotykový a mapy to bere z SD karty. CID v autě být může, ale asi zcela zbytečně – vše se zobrazuje na displeji rádia.
http://www.PepaS.cz - vše o češtině, slovenštině a o Modulu Komfortní Jednotky pro OPEL

astros
Příspěvky: 177
Registrován: 03 zář 2012, 20:21

Re: Touch and Connect - multimedia pro A-H a Z-B

Příspěvek od astros » 13 říj 2012, 09:21

Zbytočne? Takže BC už potom nejde? Myslím, že Zenec vie ovládať aj BC. Ale ostatné značky asi nie.

Jocker
Příspěvky: 979
Registrován: 17 dub 2011, 19:57
Kontaktovat uživatele:

Re: Touch and Connect - multimedia pro A-H a Z-B

Příspěvek od Jocker » 13 říj 2012, 10:17

Do zafiry je to OK ale v astře mi to přijde dost nízko

Uživatelský avatar
nedy666
Příspěvky: 449
Registrován: 25 říj 2011, 00:13
Bydliště: Tam kde uprostřed města žijí medvědi
Kontaktovat uživatele:

Re: Touch and Connect - multimedia pro A-H a Z-B

Příspěvek od nedy666 » 13 říj 2012, 11:45

Nevím předpokládam snad bude funkovat oboje ne, když gid/cid tam bude, tak to bude běhat dvojmo ne? Mapy jsou na SDčku a je tam výběr na vícero regionu Evropy či celá, konektrory od radia co jsem viděl na USB a Aux (jack) je tesně nad diagnostickou zasuvkou, je to jiná zaslepka než ten krycí šuplíček, kabely se musí nějak protahnout kolem řadičky, zakoupějí se u Opla či splašit někde bokem,
dá se bokem splašit to radio, líbí se mi, Cdčka jsou dneska přežitek, a USB v autě mi fakt chybí, ale 18tis je dost. Když by se časem dalo sehnat za půlku asi určo bych do toho šel za předpokladu že to v tom autě pojede v pohodě.
Viz nějaký ty ukazky na youtube, jinak to třeba omrknout někde v autosaloně.
Ohledně UHP již co je v autě aplikován, nevím jak by se to s tím novým radiem chovalo, nebo jestli je to jen kabelaž s jednotkou vysílačem a přimačem který se píchne zezadu do radia a zbytek udělá samo radio. Protože touch ma svoje bluetooth. Možná kdyby se k tomu sehnal nějakej manual či servisní dalo by se z toho lecos vyčíst.
Opel Zafira B; 1.7CDTI 92kw, r.v. 2010 Ecoflex, automat. svícení, zamyk. po rozjezdu atd...

Odpovědět