Svítící panel autorádia?!

Vše co se týká palubního počítače, navigace, zapojení repro, radia atd..
ladik99
Příspěvky: 59
Registrován: 02 čer 2012, 15:30
Bydliště: Kuřim-Podlesí

Re: Svítící panel autorádia?!

Příspěvek od ladik99 » 13 čer 2012, 17:32

Mě to ale včera svítilo co jsem si toho všimnul asi okolo osmé a když jsem se díval v jedenáct pořád svítilo. Ráno nesvítilo,teď svítím zase,docela mě to s... :x
Budu asi muset opravdu zavolat RomanaK a domluvit se s ním.
Přijde mi divný,že to dělá i když vytáhnu klíček ze zapalování,to by snad nemělo i když rádio zapneš.Paradox je že když zapnu rádio při vytaženým klíčku,tak ty tlačítka zhasnou a svítí jenom displej,má to tak být?
Jsou to prostě jenom ta tlačítka pro autorádio,ovládání klimatizace to nedělá,jediný co mě napadá,závada na autorádiu.
Astra H Z16XEP

Reklama
 

vencator
Příspěvky: 722
Registrován: 18 úno 2011, 01:18
Bydliště: Hradec Králové

Re: Svítící panel autorádia?!

Příspěvek od vencator » 13 čer 2012, 17:37

Ja si myslim ze by to melo byt naopak, kdyz to pustis tak by se melo radio rozsvitit i displej a tlacitka na volantu. No poptej se :)

Jinak to problikavani CIDu me taky dela si myslim jestli to neni nejaka kontrola jestli tam ten displej je :D ale po chvili mi vsechno v aute chcipne :)
Opel Vectra B 1,6 16V 74kw 1999
Opel Zafira B 1,9 8V CDTI 88kW 2006

ladik99
Příspěvky: 59
Registrován: 02 čer 2012, 15:30
Bydliště: Kuřim-Podlesí

Re: Svítící panel autorádia?!

Příspěvek od ladik99 » 13 čer 2012, 17:52

Tak mám další poznatek,teď jsem seděl v autě a všiml jsem si,že se to rozsvítí,pak zas zhasne,znovu rozsvítí a pořád dokola...
A ještě když odemknu auto a má se rozsvítit ovládání autorádia a klimatizace + budíky atd.,tak se ve středovém panelu rozsvítí jenom to ovládání klimatizace a ovládání autorádia zhasne a rozsvítí se až po zapnutí světel.
Astra H Z16XEP

ladik99
Příspěvky: 59
Registrován: 02 čer 2012, 15:30
Bydliště: Kuřim-Podlesí

Re: Svítící panel autorádia?!

Příspěvek od ladik99 » 16 čer 2012, 09:20

Tak příčina zjištěna a odstraněna.Zajel jsem za RomanemK,kouknul na to,zkusily jsme jiný rádio vše fungovalo jak mělo,tak jsem si ho tam rovnou nechal :D ,bylo za super cenu,ještě jednou díky Romane 8-) .Jinak mi udělal ještě pár úprav jen tak mimo řečí a ještě nás nějaký čekaj. Už teď se těším.
Jinak to původní rozdělal a evidentně už ho někdo zkoumal a dal mu co proto,bylo v hrozným stavu,spíš se dívím,že vůbec fungovalo.Původní majitel byl turek,žijící v Německu :roll: .
Astra H Z16XEP

Odpovědět