Piny konektoru original radia

Vše co se týká palubního počítače, navigace, zapojení repro, radia atd..
Odpovědět
tpv
Příspěvky: 34
Registrován: 09 dub 2010, 07:58

Piny konektoru original radia

Příspěvek od tpv » 27 pro 2013, 17:12

Ahoj, chtel bych se zeptat, zda nekdo nevite na co jsou nejake piny v konektoru original radia (v mem pripade CD30). Ptam se pro to, ze bych chtel original radio vymenit za nejake neoriginal s prednim USB a nevim jake vybrat.
Aby to bylo trochu slozitejsi, tak mam v aute jeste nokia hands free, mylim ze to je nokia handsfree ck-1w, ale jiz jsem auto s timto handsfree koupil tak si nejsem jisty.

konektory:
cd30.jpg
Nevim na co jsou tyto piny:
AR
CS-
CS+

Nejsem si jisty:
PH+ - myslim ze zde je pripojeno nokia Handsfree
PH- - myslim ze zde je pripojeno nokia Handsfree
CAN - High - Controller Area Network? Komunikace original radia s displayem a ridici jednotkou auta?
CAN - Low - Controller Area Network? Komunikace original radia s displayem a ridici jednotkou auta?

Predem moc dekuji za odpovedi.
Ahoj Ales

Reklama
 

Uživatelský avatar
sss5xxx
Příspěvky: 107
Registrován: 11 pro 2012, 16:15
Kontaktovat uživatele:

Re: Piny konektoru original radia

Příspěvek od sss5xxx » 28 pro 2013, 13:13

Ahoj
CS + a - su pre stredovy reproduktor AR uz si momentalne neviem spomenut.
Radio by som bral toto Pioneer DEH-X5600BT alebo ak chces high end tak kenwood kdct bt92sd , toto mam aj ja.
Ak ti ide o kvalitu zvuku tak kenwood je proste spickovy, mas tam DSP procesor - pasmovu priepustnost, nastavenie strmosti, casove korekcie.......
Pri tychto radiach mas aj bluetooth, neviem ci mas podmienku zachovania nokia bluetooth adapteru co mas.
Dalsi problem bude 12v napajanie radia. Uz to tu niekto riesil , mne sa zda ze signal napajania ide cez can-bus, preto to bez adaptera hapruje. NIE SOM SI ISTY.
Ja som menil pred nedavnom hudbu v aute a najjednoduchsie mi prislo riesenie zakupenia can bus adapteru od firmy connects2 .
Opel Astra H
1,8l 92kw, COsMO
Mitsubishi Space Star
1,3l 63kw

http://forum.cars.cz/opel-astra-h/viewtopic.php?f=39&t=5455

tpv
Příspěvky: 34
Registrován: 09 dub 2010, 07:58

Re: Piny konektoru original radia

Příspěvek od tpv » 29 pro 2013, 21:06

Moc diky za info, hi-endu je pro me skoda, jsem uzivatel ne labuznik.

Nokia HF zachovat namusim, ale nejake bych chtel, preci jen se to hodi.

Diky za tipy na radia, jen koukam ze je to slozitejsi nez jsem cekal :(.

Pokud by nekdo vedel co jsou zbyvajici piny prosim o info, jinak jeste jednou moc dekuji za odpoved.
Ahoj Ales

Odpovědět