Klíče programování interieru

Od klimatizace až po xenony
Odpovědět
Uživatelský avatar
nedy666
Příspěvky: 449
Registrován: 25 říj 2011, 00:13
Bydliště: Tam kde uprostřed města žijí medvědi
Kontaktovat uživatele:

Klíče programování interieru

Příspěvek od nedy666 » 30 zář 2012, 23:26

Mám prosbu někde jsem tu dříve četl, ale nevím zda tady nebo na jiném foru k jiným vozům.
Prosím o objasnění zda jde nastavit na klíček od auta a nahrát na něj nastavení klimatizace, supen otačení vetráku, teplotu. nastavení zpětných zrcátek, že to má pamět a uloží si to sebe nebo na RJ k identu klíče? Dejme tomu když budou do budoucna 2 skládací klíče jeden můj druhý ženy. Mám jen jeden nahradní s DO ale ten nepoužívám.
A na každej jiné nastavení interieru vozu. Mluvím ted o Zafiře B - viz podpis.
Vím že sedadlo volant a jiný si stejně musím pořád předělávat. Vím že jistý vozy i toto mají, ale to je jiná kategorie. Tak mi napadá zda tímto alespoň Opel disponuje. Každopádně by to dost usetřilo obsluhu. Poslední dobou se o auto hodně střídáme.
Diky za info a snad za kladnou:) :D
Opel Zafira B; 1.7CDTI 92kw, r.v. 2010 Ecoflex, automat. svícení, zamyk. po rozjezdu atd...

Reklama
 

Uživatelský avatar
denny
Příspěvky: 532
Registrován: 21 pro 2008, 20:45
Bydliště: Brozany u Kuňky,Pardubice

Re: Klíče programování interieru

Příspěvek od denny » 01 říj 2012, 07:43

To si asi budeš muset pořídit vůz zcela jiné značky a kategorie. :D

Antero
Příspěvky: 83
Registrován: 26 lis 2009, 09:41
Bydliště: Plzeň

Re: Klíče programování interieru

Příspěvek od Antero » 01 říj 2012, 08:00

zrcatka si to bohuzel nepomatuje, ale nastaveni klimy, teploty, jazyku v menu, atd. si to automaticky uklada a nastavuje podle klice co pouzijes. vyzkousej si to s nahradnim klicem.
Opel Astra H Caravan, Z16XEP, MR 2006

Uživatelský avatar
nedy666
Příspěvky: 449
Registrován: 25 říj 2011, 00:13
Bydliště: Tam kde uprostřed města žijí medvědi
Kontaktovat uživatele:

Re: Klíče programování interieru

Příspěvek od nedy666 » 01 říj 2012, 08:42

Ahoj chlapi, je díky za info takže ono něco opravdu funkuje, vyzkouším to až se doma probojuji k nahradnímu klíci, škoda že nechodí takto i ta zp. zrcátka.
jinak hold pak zvolit jiný vůz:) ne to ne fakt kvuli tomu to měnit nebudu, to bude až hudba budoucnosti. I když oplem jsem zatím spokojenej. Třeba vyšší řady a nové typy tím disponovat už budou.
Opel Zafira B; 1.7CDTI 92kw, r.v. 2010 Ecoflex, automat. svícení, zamyk. po rozjezdu atd...

Odpovědět