Výměna čelního skla

Zde řešíme vše co se týká interiéru a exteriéru mimo tzv. tuningu a stylingu, na to máme jinou sekci...
Uživatelský avatar
sladas opc
Příspěvky: 1762
Registrován: 08 kvě 2008, 09:40
Kontaktovat uživatele:

Výměna čelního skla

Příspěvek od sladas opc » 09 kvě 2009, 19:03

Ahoj všem,měl bych dotaz čeká mě výměna čelního skla...dostal jsem kamenem a je tam menší prasklina..dost lidi mě od toho zrazuje že nemám nechat vyměnovat že to je pak už na nic a že mi i odbou barvu při vyřezavani,že pak to bude hnít atd...nemate nikdo zkušenost s tímhle...cenu a okno neresim je to pres pojistku....
Opel Astra OPC

Reklama
 

Uživatelský avatar
jamborek
Příspěvky: 73
Registrován: 01 čer 2008, 14:33
Bydliště: Opava

Re: Výměna čelního skla

Příspěvek od jamborek » 09 kvě 2009, 20:05

Hoj, měl jsem podobný problém.Na straně spolujezdce malá prasklina od kamínku.Nechal jsem si to tehdá zaslepit pryskyřicí.Byla ve velikosti zhruba 50hal.Po zalepení a zaschnutí zůstane na okně malinkatá šmouha ve velikosti 2-3mm, ale není nic vidět, že by bylo něco lepeného nebo tak.Vypadá to prostě jak když na okně proletí broučkovi zadeček hlavičkou... :lol:
Opel Astra H, Caravan, 1,9 CDTi, 110kW

Uživatelský avatar
Pepino_GH
Příspěvky: 2024
Registrován: 22 črc 2008, 18:46
Bydliště: Praha

Re: Výměna čelního skla

Příspěvek od Pepino_GH » 09 kvě 2009, 20:43

Na Háčku jsem ještě neměnil, měnil původní majitel. Na předním skle je 2007. Nic odrbanýho nikde nemám a nic nerezne. Pokud Ti to bude dělat prase, je možné, že se něco takového stane. Nechával jsem si měnit na G a Zafiře u jedné firmy tady v Praze a příští mi budou měnit také oni. Vyřídí pojišťovnu, já jen přistavím auto... a spokojenost ;)
Opel Meriva B 1.4 88 kW Obrázek
Opel Astra G HTB 5D 1,2 16V 48 kW X12XE - Supersport + historie
Opel Astra H Caravan 1,7 CDTI 74 kW Z17DTH

Uživatelský avatar
sladas opc
Příspěvky: 1762
Registrován: 08 kvě 2008, 09:40
Kontaktovat uživatele:

Re: Výměna čelního skla

Příspěvek od sladas opc » 09 kvě 2009, 20:48

budu dávat do servisu kde se specializujou jen na okna,ale jak říkam dost lidi me od toho zrazovalo že se to odrbe a ze uz to neni ono atd,že pri vyrezavani dojde k poskozeni pod sklem a bausetem...ja v tom servisu kam to chci dat videl jak delaji fabii a vse bylo pekne bez okna uhlazene a nic neposkarabane tak snad to vyjde...jinak videl jsem praci autorizovaneho servisu na vw a jak menili okno ojebane slouzpky okolo okna atd toho bych se chtel vyvarovat
Opel Astra OPC

Uživatelský avatar
Pepino_GH
Příspěvky: 2024
Registrován: 22 črc 2008, 18:46
Bydliště: Praha

Re: Výměna čelního skla

Příspěvek od Pepino_GH » 09 kvě 2009, 20:55

jj, pan Oulehle se také specializuje hlavně na okna... ;)
Opel Meriva B 1.4 88 kW Obrázek
Opel Astra G HTB 5D 1,2 16V 48 kW X12XE - Supersport + historie
Opel Astra H Caravan 1,7 CDTI 74 kW Z17DTH

Uživatelský avatar
FerdaXXL
Příspěvky: 505
Registrován: 17 říj 2008, 22:06
Bydliště: Mravešniště Praha a.s.

Re: Výměna čelního skla

Příspěvek od FerdaXXL » 10 kvě 2009, 23:40

Před x lety jsem nechal měnit sklo v aut. servise Opel a jak říkáš sloupky odrbané a ještě mi tam za rok začala zatékat i voda :( Takže další výměny se docela bojim. Tak dej potom vědět jak si dopad a kde to bylo ...
Opel Astra H SEDAN - Enjoy 1.6XER 85 kW, Silver lighthing, Tempomat atd ....

Jako malej, to sem býval dost namyšlenej. Ale teď, teď už nemám žádnou chybu....

sori sa chibi a hrupki ...

Uživatelský avatar
corsaczek
Příspěvky: 2416
Registrován: 16 říj 2008, 10:45
Bydliště: město piva

Re: Výměna čelního skla

Příspěvek od corsaczek » 11 kvě 2009, 23:14

Tak já na Astře ještě neměnil, ale na Corse 2x, 2x služební Octavie, 1x služební Superb a 1x služební Audi a ani jednou nebyl sebemenší problém.

Uživatelský avatar
sladas opc
Příspěvky: 1762
Registrován: 08 kvě 2008, 09:40
Kontaktovat uživatele:

Re: Výměna čelního skla

Příspěvek od sladas opc » 11 kvě 2009, 23:21

tak jsem přivezl auto z vymeny autoskla a musim říct že nikde neni nic poznat,mam tam origo sklo co tam bylo pilkington a nikde ani skrabanecek,zatim co jsem teda videl
Opel Astra OPC

synapse
Příspěvky: 14
Registrován: 31 led 2009, 16:24

Re: Výměna čelního skla

Příspěvek od synapse » 03 črc 2009, 18:13

Já sem měnil sklo u Autosklo Express Štěrboholy na pojistnou udalost ( mam havarijni připoištení ) jinak to stalo cca 10 litrů.
a nemám s tým žádný problém nic nepoškodili a nic neteče. V cene je kompletní luxování auta v cene 1500 kč
Měl sem asi měsíc klid a zas tam je prasklina od kamínku ....to se mi vždy stane jenom na dálnici. :?
Opel Astra H 1,7, 74 KW

Uživatelský avatar
x-father
Příspěvky: 1457
Registrován: 05 kvě 2008, 21:12
Kontaktovat uživatele:

Re: Výměna čelního skla

Příspěvek od x-father » 20 črc 2009, 22:16

Ja chytil 3 sutry behem pul roku. Taky jsem nechtel menit, protoze jsem mel spatne zkusenosti po vymene skla u Primery, kdy se to pak rozlejzalo hucelo/vrzalo a to to bylo delane v autorizovanem servisu za originalni sklo a stalo to skoro 20k. Posledni sutr byla docela rana a primo pred ridicem, takze jsem sel na vymenu.

Original sklo v znackovem servise u Steiger na Zizkove stalo komplet 11k. Je to uz asi pul roku a zatim nikde ani naznak nekvalitni prace. A sloupky zvenku ani zevnitr naprosto zadne poskozeni a nikde nic nesvisti, nepraska.

Mam menene i zadni u patych dveri a taky OK. Krom toho ze sem musel vybirat strepy ze dveri, protoze to odflakli a chrastilo to.

Odpovědět