Zatékání do auta přes přední dveře

Zde řešíme vše co se týká interiéru a exteriéru mimo tzv. tuningu a stylingu, na to máme jinou sekci...
Uživatelský avatar
swabel
Příspěvky: 2166
Registrován: 14 čer 2009, 02:14
Bydliště: Tvrdošín - SR
Kontaktovat uživatele:

Re: Zatékání do auta přes přední dveře

Příspěvek od swabel » 18 bře 2011, 12:01

Scheisse Opel :D Co si budeme vraviet :) Na niecom sa setrit musi, aby boli ople lacnejsie ako napr. auta VW group.
Insignia ST A20DTH OPC Line AT + Chip, VECTRA C CARAVAN Z19DTH AT - ex, VECTRA C GTS Z19DTH AT - ex , Zafira B OPC - ex, Astra H Caravan OPC Line 2 - ex
Diagnostika GM MDI, pal. PC, SECURITY CODE, RADIO CODE, info@opel-shop.sk, +421 915850900 OPEL-SHOP.SK

Reklama
 

JirkaF
Příspěvky: 382
Registrován: 10 kvě 2010, 21:15
Bydliště: Přerov

Re: Zatékání do auta přes přední dveře

Příspěvek od JirkaF » 18 bře 2011, 12:57

Jo vhOpel, líbnuje autosy(radši neříkaj který), bohužel je neuměj pořádně dělat. Já se naivně domníval, že když Gčko bylo takovej skok proti Fku, tak že Háčko už bude už fpoho. Njn, jeden myslel a pak se pos..l. A to v tom bazošu stály za stejný love s podobnejma kilometrama akorát o něco starší krásný, výkoný, bezpečný, šestikvaltový Čínský, nebo asi eště emecký V50ky ze Švédska ... . Ale co už, dal jsem se na hOpel, musím bojovat. :(

Vono to občas není slavné ani u VW. Viz. jejich průser u fóbie2, kde prý schválně protéká voda od čelního skla dutinami v nosných částech kastle a hold občas se to dole ucpe a pak to asi taky schválně začne vytíkat do kabiny, kde je pak na podlaze krásná čvachtačka... Ale musím uznat, že ten jejich stojánek na nové logo Škodovky, ten concept d se mi fakt líbí. Na rozdíl toho hnusného faceliftu O2. Tam to s tím lifováním soudruzi z NDR fakt přehnali a ty ťamanský přední lucerny jsou fakt hnus fialovej. :twisted:

Uživatelský avatar
martini
Příspěvky: 707
Registrován: 07 srp 2009, 22:14
Bydliště: Karvina

Re: Zatékání do auta přes přední dveře

Příspěvek od martini » 20 bře 2011, 09:06

milosh píše:tak jsem se pustil do opravy o vikendu, rozdelal jsem dvere sundal reprak a trosku ho vylepsil silikonem, tedy jen tu plast redukci co je pod nim a po zasroubovani jsem silikon jeste nanesl zespodu kolem mista kudy to teklo. Ted uz 2x prselo a zatim suchy nohy mam, tak uvidime :mrgreen:

Ale nad tou "striskou" budu dumat to by podle me bylo lepsi reseni ze by voda nesla vubec na ten reprak 8-)
chci se zeptat jelikoz budu menit repro resil bych i tohle,striska nad repro nooo,ptam se co jste to mely rozdelany ta voda tece po stene plechu a pak na repro?jestli to je tak ,tak by nemusela byt striska ale stacilo by zevnitr nalepit jako ramek okolo repro aby ta voda kdyz tece se potom ramku svezla.......otazka je kam ta voda ma jit oficialne,/kudy ven/
astra h Z 16XEP Twinport n JOY 2004 SPORT OP-COM XENONY AFL

miky_5
Příspěvky: 656
Registrován: 26 úno 2011, 19:50
Bydliště: Bratislava

Re: Zatékání do auta přes přední dveře

Příspěvek od miky_5 » 14 dub 2012, 10:55

tak som si vsimol ze aj mne zateka do auta.
a taaaaak sa mi nechceli rozoberat tie dvere. ale aspon ich hned aj vytlmim
neberte zivot vazne aj tak z neho nevyviaznete zivy

astra 1.7cdti 74kw
kadett Gsi

Uživatelský avatar
pepino231187
Příspěvky: 105
Registrován: 20 led 2012, 21:59
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: Zatékání do auta přes přední dveře

Příspěvek od pepino231187 » 02 srp 2012, 19:59

Mě taky zatékalo do auta, na obě přední dveře, měl jsem taky louži dole na tesnění, a při zatáčkách voda vtekla až na koberce.
Sundal jsem výplň dveří, vzal jsem konev a lil jsem.
Igelit pod výplní byl OK, ale voda tekla špatným těsněním pod reprákem.
Těsněníčko vůbec nebylo přilepený na reprák a nedoléhalo na dveře.
Stačilo oba díly odmastit, nanést lehkou housenku tmelu a je po problému.
Teť jsou lijáky jako kráva a nic, všude krásně sucho.
V OPELU mi řekli, že jediný způsob je vyměnit těsnění dveří a každý stojí 3500,-
Tohle mě nestálo nic
Opel Astra kombi 1,7CDTI Z17DTH rok 2005

Uživatelský avatar
milosh
Administrátor
Příspěvky: 6143
Registrován: 02 kvě 2008, 21:03
Bydliště: Ústecko

Re: Zatékání do auta přes přední dveře

Příspěvek od milosh » 02 srp 2012, 20:31

Me to taky teklo reprakem, levy jsem poresil a pravy asi brzy taky protoze louzicka taky byla uz letos :mrgreen:
SLEDUJ MŮJ OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet

JirkaF
Příspěvky: 382
Registrován: 10 kvě 2010, 21:15
Bydliště: Přerov

Re: Zatékání do auta přes přední dveře

Příspěvek od JirkaF » 13 zář 2012, 15:58

Zdar jak sviňa chlapi !

Tak už jsem taky v klubu počůránků. Že já se neposlechl a ty dveře nerozebral preventivně... achjo...
Zatím čurdí u spolujezdce. Teda viditelně.

Pánové, přišel někdo na to, kudy má jít voda ze dveří správně ven? Nebo jste udělali vlastní odtoky?

miky_5
Příspěvky: 656
Registrován: 26 úno 2011, 19:50
Bydliště: Bratislava

Re: Zatékání do auta přes přední dveře

Příspěvek od miky_5 » 13 zář 2012, 19:54

na odtekanie vody z dvier su origo odtoky na spodku dvier.
neberte zivot vazne aj tak z neho nevyviaznete zivy

astra 1.7cdti 74kw
kadett Gsi

JirkaF
Příspěvky: 382
Registrován: 10 kvě 2010, 21:15
Bydliště: Přerov

Re: Zatékání do auta přes přední dveře

Příspěvek od JirkaF » 13 zář 2012, 22:04

Díky za info.

Uživatelský avatar
Q-čko
Příspěvky: 478
Registrován: 28 říj 2010, 20:34
Bydliště: HC, SR
Kontaktovat uživatele:

Re: Zatékání do auta přes přední dveře

Příspěvek od Q-čko » 13 zář 2012, 22:24

Ahoj chalani nechcem zakladat nove tema o zatekani.... zacalo mi zatekat cez piate dvere na combi na roletke som maval male kvapky a aj spodu ako je ta lista kde je zamok zadneho kufra, uz som to vyriesil.

Zatekalo to cez zadne brzove svetlo zistil som to tak ze som vsetko rozobral cele zadne dvere a pozeral a hladal. To tesnenie okolo brzdoveho svetla bolo strasne spinave, bordel, piesok a asi to nekjako povolilo. Iba som vybral to brzdove svetlo vycistil tu gumu a ram okolo toho svetla a uz netecie(zatial ). Mozno to niekomu pomohlo ,mozno nie ale aspon som sa podelil o skusenost :lol:
Opel Astra H Caravan 1,7CDTi 74kw chip

Odpovědět