dvířka skříňky u spolujezdce se sami otevírají

Zde řešíme vše co se týká interiéru a exteriéru mimo tzv. tuningu a stylingu, na to máme jinou sekci...
tesyno
Příspěvky: 63
Registrován: 06 čer 2013, 10:52
Bydliště: Dĕčín

Re: dvířka skříňky u spolujezdce se sami otevírají

Příspěvek od tesyno » 02 kvě 2015, 19:15

Je to výrobní vada, tuším že na to Opel dělal i svolávací akce. každopádně kastlik je dělaný jako "nerozebíratelný" je lepený. Takže buď opatrně rozříznout / roztrhnout ve spoji, nebo jsem viděl jak někdo vyřízl díru zevnitř kastliku, opravil, zpět vlepil vyříznutý kus a bylo, zevnitř je to sice vidět ale zvenku ne-e :-D
PS: bývají podle infa na netu slabé pružinky nebo rozbitá táhla ;-)
Zafira B 1,8 16v 103kW

Reklama
 

Uživatelský avatar
hAstroš
Příspěvky: 61
Registrován: 13 lis 2013, 21:05
Bydliště: HMP

Re: dvířka skříňky u spolujezdce se sami otevírají

Příspěvek od hAstroš » 08 srp 2016, 21:43

maddoxx píše:Ja mám tiež menší problémik s dvierkami skrinky spolujazdca. Mne sa zas otvárali strašne pomaly tak som ich raz silnejšie zatlačil dole a odvtedy keď ich otvorim tak len padnú dole nič ich nespomaluje..,. Takže som tam asi niečo poškodil... Vie niekto poradiť aký je tam mechanizmus toho spomalovania dvierok a či som to už poškodil nadobro alebo sa s tým dá niečo urobiť. Díkes!! ;)
Ahoj. Aktuálně naprosto stejný problém :-) V čem byl problém? Šlo to vyřešit nějak jinak, než prachprostou koupí nového kastlíku? Ten plastový tlumič, co tam je, se asi samostatně koupit nedá, že... (?). Díky.

Eventuálně: má někdo na prodej kastlík od Astra H? :-)

Odpovědět