Plasty vnějších zrcátek

Zde řešíme vše co se týká interiéru a exteriéru mimo tzv. tuningu a stylingu, na to máme jinou sekci...
Odpovědět
netrunner
Příspěvky: 35
Registrován: 21 srp 2008, 23:08

Plasty vnějších zrcátek

Příspěvek od netrunner » 17 úno 2016, 13:15

Při zajíždění do garáže se mi podařilo trefit vrata pravým zrcátkem. Popraskal mi lakovaný kryt, spodní plast a rámeček kolem zrcátka. Zrcátko jako takové je v pořádku, pohon (elektrický) taky.

Našel jsem prodávat buď jen kryt (cca 350 Kč), nebo rovnou celé zrcátko (cca 3000 Kč). Nedají se někde sehnat i ty zbývající plasty samostatně? Něco jsem viděl na ebay v Anglii, ale tam mají zrcátka trochu naopak :)

Reklama
 

Uživatelský avatar
kulisek91
Příspěvky: 373
Registrován: 23 říj 2012, 11:16
Bydliště: Louny

Re: Plasty vnějších zrcátek

Příspěvek od kulisek91 » 17 úno 2016, 14:03

mrknul bych někde a vrakáči jestli nemaj
Miluji svou vodní dýmečku...jedna z mála žen, na které bych nedal v životě dopustit.Nikdy mě nepodvede, nehádám se s ní.. Jen někdy škoda, že kouřím já jí a né ona mě!

Stan.
Příspěvky: 1519
Registrován: 16 pro 2010, 18:58
Bydliště: Jižní Čechy

Re: Plasty vnějších zrcátek

Příspěvek od Stan. » 17 úno 2016, 14:15

Podívej se tady celkem 22 stran, některá kompletní zrcátka jsou i v barvě (možná jako tvé auto) se zárukou na vyzkoušení.
http://bazar.automedik.cz/opel/astra-h/ ... er=default
Astra H Z16XEP HB 10/2006 / Astra F X16SZ HB 5/1993

Uživatelský avatar
Bird
Příspěvky: 26
Registrován: 17 říj 2015, 22:41
Bydliště: Topoľčany

Re: Plasty vnějších zrcátek

Příspěvek od Bird » 17 úno 2016, 16:20

tiež mám prasknutý ten predný kryt okolo zrkadla, a nikde na nete ho nemôžem nájsť samotný (iba ten spodný)
dávam šancu už iba nejakému vrakáču.
Opel Astra H, r.v. 2008, 1.6 85kw (Z16XER)

Uživatelský avatar
honzap
Příspěvky: 629
Registrován: 14 bře 2014, 14:30

Re: Plasty vnějších zrcátek

Příspěvek od honzap » 17 úno 2016, 16:25

ceny na BAZARU automediku mi přijdou dost šílený obecně a třeba u disků jsem si kolikrát myslel, že se jedná o 4 kusy a ono to bylo jen za jeden. Asi si poláci myslí, že jsou ze zlata.
A perlička, třeba schránka na brýle stojí u opla funglovka asi 370,- korun, u Vojty ještě sleva a tam jsem je viděl běžně i přes 600,- kus, kde to jsme, když je bazarový zboží dražší než autorizák.

zlatej klubovej dodavatel...
Astra H Z19DT caravan
Astra G Z16XE caravan
Fabia 1,2 HTP - služební
Omega A C24NE caravan
Omega A C20NE

netrunner
Příspěvky: 35
Registrován: 21 srp 2008, 23:08

Re: Plasty vnějších zrcátek

Příspěvek od netrunner » 17 úno 2016, 16:38

Ano, mám prasklý i ten rámeček, který je kolem dokola a je vidět ze strany zrcátka.

Na automedik jsem koukal už dřív. A odradily mě právě ty ceny - za bazarové zrcátko dát skoro stejně jako za nové je padlé na hlavu. Navíc je v té inzerci strašný bordel - např. inzerát je na "zrcátko na astru", na fotce je úhledně vyskládaných sedm různých a ani tam není napsané, jestli levé, nebo pravé. Sumasumárum to ve mě naprosto nebudí důvěru.

Co se týče barvy, na tu prdím. Mám šedomodrou metalízu a než řešit, jak to nalakovat, tak koupím ještě černý kryt na levé a bude. Na tmavém autě ty černé nebudou tak bít do očí.

Shodou okolností mi dneska místní servis nabídl pravé komplet zrcátko i s výměnou za 2500 Kč, což je imho zlatá cena. A aspoň budu mít náhradní díly, až ho příště rozbiju novým originálním způsobem :)

Odpovědět