Problémy , rychlost , úpravy a vše okolo webu....

Vzkazy od adminů pro členy a naopak
Odpovědět
Uživatelský avatar
x-father
Příspěvky: 1457
Registrován: 05 kvě 2008, 21:12
Kontaktovat uživatele:

Re: Problémy , rychlost , úpravy a vše okolo webu....

Příspěvek od x-father » 29 pro 2009, 09:40

No to ja teda nemuzu souhlasit. Teda krom toho Nortna :-) To je fakt uplne nejvic nejhorsi vec co znam.

I AVG uz davno neni co byvalo, ale da se instalovat taky zadarmo:
http://free.avg.com/cz-cs/uvod

NODy pouzivam na stovkach stroju nekolik let a je to dobrej antivir. Akorat posledni dobou s vetsim nastupem Malware a Spyware je to horsi, pac NOD je spis antivir a tehle veci so moc nevsima. Pri kombinaci s Malwarebytes Antimalware je to dobra ochrana. Jen tak mimochodem Malwarebytes funguje bez rezistentniho stitu zadarmo a je fakt dobrej. Uz sem s nim nekolikrat vylecil stroj na kterej nic jineho nepomahalo.

Pokud nechcete za antivir platit a mate legalni windows (ne zadny crackly), tak zkuste novy antivir zadarmo od Microsoftu - cetl jsem na nej chvalu.
http://www.microsoft.com/Security_Essentials/

Variant zadarmo je vicero.
Clam
Avast
AVG
Kaspersky

Avastu ja osobne neverim. Zavirovanych PC s timhle SW sem videl aspon ja uz dost. AVG taky zadna slava. Ale treba Kaspersky se casto pouziva jako antivirove jadro i na Mailserverech, takze by mohl byt OK, ale nemam na stanici odzkouseno.

Reklama
 

Uživatelský avatar
x-father
Příspěvky: 1457
Registrován: 05 kvě 2008, 21:12
Kontaktovat uživatele:

Re: Problémy , rychlost , úpravy a vše okolo webu....

Příspěvek od x-father » 29 pro 2009, 09:44

Gord píše:mám za to, že zkušený uživatel antivir ani nepotřebuje :)
Takhle sem to mel na svem PC doma, kterej provozuju jako multimedialni centrum s projektorem. Fungoval 2 roky bez antiviru a byl cistej. Pak prijela navsteva s 9 letym klukem, kdyz sem nebyl doma. Hned si zacal instalovat hry a za necele dve hodiny nez sem dorazil domu bylo PC tak zaneseny, ze uz ani nenabehlo. Daval sem to pul dne dohromady... :-)

Uživatelský avatar
milosh
Administrátor
Příspěvky: 6143
Registrován: 02 kvě 2008, 21:03
Bydliště: Ústecko

Re: Problémy , rychlost , úpravy a vše okolo webu....

Příspěvek od milosh » 29 pro 2009, 10:43

x-tato: pokud pouzivas legalni nod tak to beru, je to jeden z nejlepsich, ale jelikoz jsem si koupil W7 tak jsem nasadil Mikrosofti antivir a zatim nemam problem 8-) Taky jsem na nej cetl chvalu tak uvidime jak to bude do budoucna, kdo nema origo windowsy ale ma smolika celkem :mrgreen:
SLEDUJ MŮJ OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet

Uživatelský avatar
Dalik
Příspěvky: 671
Registrován: 01 led 2009, 17:16
Bydliště: Kroměříž
Kontaktovat uživatele:

Re: Problémy , rychlost , úpravy a vše okolo webu....

Příspěvek od Dalik » 29 pro 2009, 12:11

Nedávno jsem byl na více než hodinové přednášce o virové tématice, která byla velice kvalitně zpracovaná, podotýkám nezávislým studentem doktorandského studia fakulty aplikované informatiky. Mimojiné jsem se dozvěděl, že Avast, který je tu často zmiňován, je dlouhodobě jednou ze 3 nejlepších neplacených variant pro ochranu PC (situace se však prakticky co měsíc mění, takže nelze říct, který je zrovna nejlepší). Já ho používám (Home Edition) asi 4 roky a nemůžu si stěžovat. Navíc tento zdroj není jediný odborný, na základě kterého Avast používám.
Mimochodem, byl jsem překvapen, jak dobře si vede obyčejný firewall od Microsoftu, který je součástí všech Windows...

Uživatelský avatar
milosh
Administrátor
Příspěvky: 6143
Registrován: 02 kvě 2008, 21:03
Bydliště: Ústecko

Re: Problémy , rychlost , úpravy a vše okolo webu....

Příspěvek od milosh » 29 pro 2009, 12:31

Daliku, o Avastu jsem to slysel ale o Profi verzi ne o Home 8-)
SLEDUJ MŮJ OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet

Uživatelský avatar
x-father
Příspěvky: 1457
Registrován: 05 kvě 2008, 21:12
Kontaktovat uživatele:

Re: Problémy , rychlost , úpravy a vše okolo webu....

Příspěvek od x-father » 29 pro 2009, 13:30

No ja davam spis na osobni zkusenosti a ne na srovnavaci testy v casopisech atd.

Jednou sem si takhle precet srovnavaci test a jako vytez z toho vysel Norton. !!! Ze vsech antiviru co tam byli v testu ten nejhorsi. A jako nejvetsi vyhodu tam uvedli jednoduchost, snadne intuitivni ovladani!!! Neznam horsi antivir na ovladani, nez je Norton. Neuveritelne "hluboka" komplikovana menu v kterych hledate i jednoduche funkce spoustu minut. Instalator velky nekolik desitek az stovek MB, nainstaluje se to jako vic sluzeb a vyzaduje i vice restartu a registraci pres WEB. Nechapu jak mohl vyhrat v testu oproti antivirum, ktere se instaluji bez restartu, maji 15MB a veskere nasteveni v jednom okne...

A co se testovani ucinosti tyce, tak je to taky zavadejici. Jednou si nad tim posteskl jeden clovek z ESETu.

Oni nekde v redakci vemou vzorkovy PC a pusti na nem test. Ten antivir co nahlasil vic hrozeb je automaticky prohlasen za nejlepsi v detekci. To ze se ale hlasi jako hrozba uz kdejaky kraviny, ktery jsou uplne neskodny je jedno. Pokud to zacne detekovat jeden antivir, tak ostatni musi taky, protoze by pak prohrali v testu, kde by nasli "mene" hrozeb.

Pak mate vec co neustale hlasi "hrozby", ale kdyz pak narazite na neco skutecne nebezpecneho, tak to treba nezvladne.

Uživatelský avatar
Dalik
Příspěvky: 671
Registrován: 01 led 2009, 17:16
Bydliště: Kroměříž
Kontaktovat uživatele:

Re: Problémy , rychlost , úpravy a vše okolo webu....

Příspěvek od Dalik » 29 pro 2009, 13:58

milosh píše:Daliku, o Avastu jsem to slysel ale o Profi verzi ne o Home 8-)
No já se nejvíc při poslechu zaměřil na ty neplacené, protože doma mi to příjde dostačující. A to, co jsem o nich psal, je pravda.
Samozřejmě že placené verze jsou lepší než ty neplacené :), ale ty jsem neřešil, ani si to tak nepamatuju, nejvíc mi zůstalo v paměti to, co jsem vědět chtěl.

Uživatelský avatar
beavis
Příspěvky: 1119
Registrován: 05 říj 2009, 00:36
Bydliště: Severní Čechy

Re: Problémy , rychlost , úpravy a vše okolo webu....

Příspěvek od beavis » 29 pro 2009, 15:03

Lidem do PC instaluju jen AVG free verzi a musim zatukat, tuk tuk tuk, zatim s timhle antivirem nebyl jediny problem jakoz i nebyl problem se zavirovanym PC. Proste AVG maka jak ma 8-) Ale tim nechci rict ze nejsou dobre i jine antiviry. Ja jen mam dobrou zkusenost prave s AVGeckem ;)
Prvni Astra G 1.6 74kW, druha Astra H 1.6 77kW a do tretice Astra J 1.4 turbo 103kW;-)

Uživatelský avatar
milosh
Administrátor
Příspěvky: 6143
Registrován: 02 kvě 2008, 21:03
Bydliště: Ústecko

Re: Problémy , rychlost , úpravy a vše okolo webu....

Příspěvek od milosh » 16 led 2010, 08:34

Tak pridam zase neco k foru, ze sekce Elektroinstalace jsem presunul prispevky co se tyce palubniho pc a navigace do sekce Autohifi a Navigace protoze to ma k sobe myslim blize a zmenil jsem i popis techto sekci, pokud mate nekdo jiny navrh sem s nim.

V Elektroinstalaci se resi stejne hlavne tempomat, klimatizace a xenony hlavne co jsem koukal, ostatni "navigacni" problemy piste prosim odted to te navigacni kategorie kde se resi i PC atd..
SLEDUJ MŮJ OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet

Uživatelský avatar
Oton
Moderátor
Příspěvky: 2697
Registrován: 24 srp 2008, 00:12
Bydliště: Lelekovice ,okr.Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Problémy , rychlost , úpravy a vše okolo webu....

Příspěvek od Oton » 17 led 2010, 14:06

Tak mi to hlási zase vir!Hned na uvodní stránce :roll:

Odpovědět