autoservis OPEL

Témata společná pro diesel i benzín a všeobecný pokec kolem motorů
Uživatelský avatar
zichi
Příspěvky: 215
Registrován: 15 úno 2013, 10:27

Re: autoservis OPEL

Příspěvek od zichi » 11 bře 2014, 20:26

Zase potvrzení, že autorizovaný servis stojí za ho*no. Banda neschopných lidí co žijí ze záruk od výrobce, kde třeba za výměnu filtru, kterou ještě zmrší, berou prachy skoro jako za GO.
Loni jsem dával moto taky do autorizáku na výměnu vidlí a od té doby nezamknu řidítka. Auto dávám zásadně k servisu, kde chlapi znám osobně a vím, že jsou schopní. A to by člověk, řekl, že např. Renocar si bude na pověsti zakládat. :x :x

Reklama
 

Uživatelský avatar
Westler
Příspěvky: 907
Registrován: 04 led 2010, 18:26
Bydliště: CR - Morava

Re: autoservis OPEL

Příspěvek od Westler » 11 bře 2014, 20:39

Pozor, neházel bych všechny autorizáky do jednoho pytle. Co mám zkušenost tak třeba BS Auto Brno neumí ani vyvážit kola. Naproti tomu s Auto Dobrovolný Jihlava mám dobré zkušenosti.
Astra • 1.6 • Enjoy • Easytronic • 2009 • 17"

power2
Příspěvky: 2959
Registrován: 17 bře 2011, 22:03

Re: autoservis OPEL

Příspěvek od power2 » 11 bře 2014, 21:00

Věřím, že Renocar je v prodávání aut solidní. Co se ale týče servisu, tak pro mě katastrova. Známej, co tam prodává, tak mi řikal, že od tam odešlo plno dobrých lidí ze servisu a ti teď pracujou v Blažovicích na Brněnsku a otevřeli si svůj bmw servis. Jezdí tam hodně lidí

Uživatelský avatar
zralok
Příspěvky: 929
Registrován: 23 říj 2011, 17:35
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: autoservis OPEL

Příspěvek od zralok » 11 bře 2014, 21:45

Hosi když se tu bavíte o Romanovi jaký rozsah prací je schopen udělat? Dělá jen diagnostiku s tím že vás pošle do servisu kde vám tyto vady odstraní nebo je schopnej i sám odstranit? Mám fakt už dlouho problémy stěma vibracema tak že bych mu to tam dal aby se nato kouknul. Např pokud bude potřeba geometrie má Roman výbavu na takovej servisní zásah?

PS: chtel jsem jet do renocaru, ale jak psal power2 tak nato kašlu :D

Uživatelský avatar
Luke
Příspěvky: 386
Registrován: 11 črc 2012, 07:31
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: autoservis OPEL

Příspěvek od Luke » 11 bře 2014, 21:46

K Brnu..? Jezdil jsem na doporučení kamsi na Bratislavskou (ještě se starým autem - takže to tak nevadilo..). Jak jsem koupil Astru novou, byla ještě ve výrobní záruce..

Jelikož stála na autosalonu tak si ji každý prohlížel, rádio, světla, toto... takže když jsem chtěl odjet nechtělo nastartovat :D byl jsem ujištěn, že je pouze vybitá baterka a že se cestou z Loučan nad Nisou do Brna dobije..

Nu když jsem jel na magistrát hned další den, poprvé nastartovalo - to se musí nechat ale od té doby nic :D

Takže ideální příležitost pro zkoušku servisů:

1) stará Bratislavská - vadnej alternátor a dalších 5 dílů - cena asi 10 000,-- Kč
2) RENOCAR - dokonce jsem jim ho tam nechal na pořádnou zkoušku - ale již do telefonu vadný alternátor, káble a dalších 10 dílů.. cena mezi 20 000 a 25 000,- Kč. Když jsem pánům řekl, že je auto ještě ve výrobní záruce krásně jim zesmutněl hlas :D Poté se to pouze potvrdilo..
3) BS auto Brno - vadná baterie - do druhého dne vyměněna a od té doby bez problémů :D Takže jsem jezdil v době záruky tam a bylo to v klidu ale teď v květnu mi záruka končí a četl jsem i nějaké nepěknosti co tam praktikují..

Takže mé další zápisy do servisky budou asi od RomanaK z Brna (pokud na mě tedy bude mít čas :roll: )

power2
Příspěvky: 2959
Registrován: 17 bře 2011, 22:03

Re: autoservis OPEL

Příspěvek od power2 » 11 bře 2014, 21:54

zralok píše:Hosi když se tu bavíte o Romanovi jaký rozsah prací je schopen udělat?
opraví všecko s motorem, elektroinstalaci a všelijaký vyměnitelný věci.
Geometrii nedělá, nebo o ničem takovým aspoň nevim. Zařídit to asi může, nebo minimálně poradit, kde a jak
Luke píše:Takže mé další zápisy do servisky budou asi od RomanaK z Brna
Mám za to, že serviska už bude k ničemu, když to nevyplňuje autorizovanej servis. Já ji taky nevedu. To radši budu bez servisky, než mit zbastlený auto. Hlídám si sám co kdy se mění. A když se u nich sem tam stavím, tak si řeknu o nějakou tu kontrolu navíc. Navíc když to budu chtít prodávat, forum je myslím dobrá "serviska" a dá se dohledat, kdy sem si co vyměnil

Uživatelský avatar
Midzi
Příspěvky: 2636
Registrován: 29 bře 2010, 09:31
Bydliště: Bratislava

Re: autoservis OPEL

Příspěvek od Midzi » 11 bře 2014, 22:22

Pokial viiem tak to nemusi byt priamo autorizovany servis, staci len ak splni vyrobcom predpisany postup.
Astra H combi 1,9cdti 88kW Cosmo automat

Moja prvá Astra

Obrázek

Uživatelský avatar
Luke
Příspěvky: 386
Registrován: 11 črc 2012, 07:31
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: autoservis OPEL

Příspěvek od Luke » 11 bře 2014, 22:23

Já myslel, že je to vždy lepší.. :?

Nevím já o to asi Romanovi řeknu ať to tam mám.. :?:

mimar
Příspěvky: 172
Registrován: 08 čer 2010, 16:41

Re: autoservis OPEL

Příspěvek od mimar » 12 bře 2014, 12:53

Brňáci neviem čo tu riešite, ja keby som žil v Brne iný servis ako je RomanK by moja Astra nepoznala. Mne sa dvakrát oplatilo ísť z Pov. Bystrice do Brna za Romanom a doteraz toho neľutujem. Prístup, znalosti a odvedená práca proste na 1******. RomanK, ďakujem.
Astra H Caravan 1.7 CDTi, 59 kW, r. v. 2005

milans
Příspěvky: 374
Registrován: 28 čer 2008, 13:19
Bydliště: SK-BN/TN

Re: autoservis OPEL

Příspěvek od milans » 12 bře 2014, 13:01

Preco uz nenavstevuje toto forum ?
Opel Astra J ST 1,4T 103kw LPG ( A14NET ), 12/2013
Opel Astra H, hatchback, 1,9 CDTi, 88 kw, Z19DT, r.v. 3/2006

Odpovědět