Trhanie motora po parkovani v podzemnej garazi

Odpovědět
noff
Příspěvky: 30
Registrován: 25 srp 2016, 08:17
Bydliště: SVK, Cestice

Trhanie motora po parkovani v podzemnej garazi

Příspěvek od noff » 26 lis 2019, 12:25

Ahojte,

Urcite tu nema nikto taku skusenost, ale za opytanie nic nedam. Auto 1,7 CDTI 92kW s r.v. 2007, doma parkujem v plechovej garazi alebo pred domom -> ziadny problem. Rano nastratujem pridem v pohode do prace, zaparkujem auto v podzemnej garazi. Poobede tak isto v pohode nastartuje, necham ho bublat na volnobehu 2-3 min, vyjdem z garaze po 50m zacne trhat, strati vykon, mozem robit co chcem auto sa ledva hybe, ani do otacok sa mu nechce. Vcera som stal hodinu a cakal aby ma odtiahli domov v najvacsej premavke v meste. Skusal som asi 4-5x nastartovat a pohnut sa, nedalo sa, potom mi zacala svietit uz aj kontrolka motora, tak som ho nechal. Nakoniec sme zistili ze predosli majitel si asi nechal tazne oko, takze sme nevedeli auto ako potiahnut domov. Nezostalo nic ine len nastartovat a skusat a ono to prestalo robit.

Takze sumar: toto sa nestalo prvy krat, vzdy ked parkujem v podzemnej garazi robi to iste. Skusal som cistic palivovej sustavy Techron D, cez vikend som jazdil bez problemov, myslem som ze to pomohlo. A vcera toto :x :x :x Inac kontrolka motora sa mi rozsvietila prvykrat vcera.

Ma niekto podobnu skusenost?
Opel Astra SW 1.7 CDTi 92kW Sport 2007

Reklama
 

Odpovědět