Prodáváte auto se vším všudy nebo doplňky samostatně

Co se jinam nehodí pište sem
Odpovědět
Uživatelský avatar
milosh
Administrátor
Příspěvky: 6143
Registrován: 02 kvě 2008, 21:03
Bydliště: Ústecko

Prodáváte auto se vším všudy nebo doplňky samostatně

Příspěvek od milosh » 07 lis 2019, 13:06

Toto téma už jsem chtěl založit dávno. Celkem dost mě vždy zaujme, když někdo, kdo prodává auto, "vyndá " vše, co tam dodal a pak to prodává samostatně a často i několik měsíců. Pokud to taky tak děláte, kolik vám to hodí navíc?

Např. když jsem prodával astru g, ani mě nenapadlo, vše, co jsem dodělal (tempomat, jiné radio, loketní opěrku, elektrony atd) dávat pryč a auto prodat třeba jen na plecháčích, protože podle mě ten celek má stejnou hodnotu (ne-li vyšší), když se to prodá takto, než jen "holota s dírou místo radia".
SLEDUJ MŮJ OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet

Reklama
 

Uživatelský avatar
vasekpetr1
Příspěvky: 228
Registrován: 06 srp 2016, 15:05
Bydliště: Hospoda (Červená) u Třebíče

Re: Prodáváte auto se vším všudy nebo doplňky samostatně

Příspěvek od vasekpetr1 » 07 lis 2019, 16:13

Když jsem dával pryč moji bývalou Astru G po klukovi, nechal jsem tam všechno (zavírání oken, automatické rozsvícení, palubní počítač), i elektrony na letní pneujsem k tomu přidal, aby se ukrajinci měli dobře :D . Jestli z auta použili jenom plechy s VIN kódem a zbytek šel do šmelcu, tak to ž jsem neřešil, ale při koupi se tvářili šťastně, když jsem jim ty "vychytávky" ukazoval ;) .
Zafira B black line, Z19DT, 2008, WIN: W0L0AHM759G0031xx, 185 tkm
...a bydlím v Hospodě (
Červené )...

Uživatelský avatar
Luigy87
Příspěvky: 103
Registrován: 06 bře 2018, 21:30

Re: Prodáváte auto se vším všudy nebo doplňky samostatně

Příspěvek od Luigy87 » 10 lis 2019, 07:37

Já to prodávám podle toho. Jestli se mi to hodí do dalšího auta. Vesměs než prodám auto, už mám další. Nebo taky přehazuji. Třeba jsem prodával auto manželky. Tak jsem přehazoval rádio, baterku. Vytáhl couvací kameru. Vytáhl jsem palubní kameru. Dokonce stěrače velikostně seděli, tak jsem je přehodil. Ale snažím se to prodat najednou, ať se nemusím piplat s rozprodáváním dílů. Když jsem prodával Zafiru A, tak jsem přehodil jenom baterku.
Opel Astra H 1.6 16V - X16ZEP+LPG - 179tkm
Seat Ibiza 1.4 - 161tkm

Bývalé:
Opel Corsa B 1.0- X10XE+LPG - 218tkm
Opel Zafira A 1.6 16V - X16XEL+LPG - 299tkm
Peugeot 207 1.4 8V - 75tkm
Kia Picanto 1.0 - 90tkm
škoda 120LS

Uživatelský avatar
honzap
Příspěvky: 629
Registrován: 14 bře 2014, 14:30

Re: Prodáváte auto se vším všudy nebo doplňky samostatně

Příspěvek od honzap » 12 lis 2019, 11:01

Komplet jsem nabídl a i prodal. Letní a zimní disky s pneu, oboje koberce, rezerva, lékárna, příčníky, žárovky... Asi tam někde byla i opravná tužka a snad jsem přihodil i nějaký filtr a olej, co jsem měl v garáži, tím si asi nejsem jistej.

Kdyby kupec chtěl slevu a něco nechtěl, dalo by se o tom mluvit, ale prodávat to zvlášť mi za ztrátu času spíš nestojí, snad jen disky s pneu by mělo význam prodat zvlášť, možná..
Astra H Z19DT caravan
Astra G Z16XE caravan
Fabia 1,2 HTP - služební
Omega A C24NE caravan
Omega A C20NE

Uživatelský avatar
MAX - CZ
Příspěvky: 235
Registrován: 27 úno 2009, 18:29
Bydliště: Kroměříž

Re: Prodáváte auto se vším všudy nebo doplňky samostatně

Příspěvek od MAX - CZ » 12 lis 2019, 21:29

Taky se snažím vždy prodat poctivě komplet. Já moc auta neměním, ale i ty co prodávám, pokud k tomu něco je, tak to nechám, pokud třeba chybí rádio, tak ho dokoupím a dám. Vždycky kompletní to vypadá líp než vybrakované. Navíc když se dá dneska všechno celkem bezproblémově a levně sehnat.
OPEL ZAFIRA A 2,2DTI Y22DTR - OPC line 2005

https://www.sbazar.cz/automilacek

Odpovědět