Je počet najetých km důvod prodat auto?

Co se jinam nehodí pište sem
Hellrider
Příspěvky: 171
Registrován: 20 bře 2015, 20:43

Re: Je počet najetých km důvod prodat auto?

Příspěvek od Hellrider » 03 črc 2018, 17:48

Pepasi ani se tobě nedivím když k tobě domů jezdí všechny druhy novějších Opelů a žádají tě o pomoc. Ale stojím na tvé straně. Můj kamarád má Gčko v kombíku s motorem 1.8i a vypráví nám jak napráskal Volvu BMV a dalším autům co ho vyzvali. Prostě počet najetých kilometrů není důvodem k prodeji. Už jenom proto že jen málo řidičů skutečně zná skutečný počet najetých km.
Opel Astra Twintop Cosmo 1.9CDTI 110Kw MKJ VCU UHP-4 CID

Reklama
 

Uživatelský avatar
BikerMarius
Příspěvky: 869
Registrován: 04 dub 2012, 10:10
Bydliště: Ústí nad Labem/Liberec

Re: Je počet najetých km důvod prodat auto?

Příspěvek od BikerMarius » 03 zář 2018, 08:46

Nic zajimave jsem se tam nedočetl jen že MPV vymírají...Toho jsme si s manželkou všimli C3 picasso meriva atd...

Jinak k tématu, neřekl bych že celkový počet km je důvodem k prodeji, ale špíš jak se auto chová. když necháš umřít tlumiče k tomu utahané pružiny do toho ti občas astra nastartuje až na druhý startování tak při 180tkm se ji rad zbavíš.

Já mam s astrou najeto 258tkm z toho 100tkm semnou. Vymněnil jsem kde co, hlavně podvozek. Ale pořád si myslím že Astra je dobře udělané jednodužší auto. Za mně je důvodem výměny auta spíš věk a s ním spojená koroze. Nebo prostě vidina lepšího komfortu astra neni nic moc odhlučněná, ale prckovi se v ní dobře spí ;-) Miloši myslím hluk od podvozku!!
Opel Astra H Caravan Z19DT
Moje Astra
https://www.opel-astra-h.cz/forum/viewt ... =41&t=4563

Odpovědět