E-shop z Číny

Odkazy nejen na Astru H
Odpovědět
Uživatelský avatar
Pepajz
Příspěvky: 116
Registrován: 13 čer 2012, 08:47
Bydliště: Studénka

E-shop z Číny

Příspěvek od Pepajz » 12 črc 2012, 10:06

Zdravím, dám zde odkaz na čínský e-shop. Osobně ho mám několikrát vyzkoušený. Dodací lhůta sice cca 50-70 dní, ale ty ceny jsou nesrovnatelné s cenami v ČR. Poštovné je zdarma.

http://www.dealextreme.com/
1,7 CDTI, 74kw, rok výroby 2009

Reklama
 

Uživatelský avatar
smileboy
Příspěvky: 314
Registrován: 11 led 2011, 23:54
Bydliště: Poříčí nad Sázavou
Kontaktovat uživatele:

Re: E-shop z Číny

Příspěvek od smileboy » 12 črc 2012, 10:15

Tak dealextreme je stará známá, taky jsem tam docela nakupoval, s dodacími lhůtami mám teda lepší zkušenosti, většinou do 30ti kalendářních vše přišlo. Ale když se mrkneš na ebay, tak tam jsou ty ceny ještě nižší, sortiment nesrovnatelně větší, free shipping je tam taky a hlavně to fakt odesílaj druhej den. Takže já už jen ebay 8-)
Opel Astra H 1.9 CDTi Caravan 88 kW, 1/2007, GID, aut. klima, CD30 MP3, stropní DVD, tempomat a největsí vychytávka - ovládání předních oken DO!

Uživatelský avatar
Pepajz
Příspěvky: 116
Registrován: 13 čer 2012, 08:47
Bydliště: Studénka

Re: E-shop z Číny

Příspěvek od Pepajz » 12 črc 2012, 10:24

Na ebay mám trošku jiné zkušenosti.
1,7 CDTI, 74kw, rok výroby 2009

Uživatelský avatar
irmscher
Příspěvky: 1226
Registrován: 15 říj 2010, 17:20
Bydliště: Praha 10, Praha 22
Kontaktovat uživatele:

Re: E-shop z Číny

Příspěvek od irmscher » 12 črc 2012, 11:43

ebay nákupy Ok,ceny jak kdy,ale pořád lepší,než obchody,spousta lidí z dojčlandu tam stejně tyto čínské věci prodávaji,jjich marže 10-15% je myslim OK,když vemu v potaz,že to mam za 3 dny doma.
http://www.astraopc.estranky.cz/ Astra OPC
na peklo se zvoní tlačítkem SPORT

Uživatelský avatar
x-father
Příspěvky: 1457
Registrován: 05 kvě 2008, 21:12
Kontaktovat uživatele:

Re: E-shop z Číny

Příspěvek od x-father » 12 črc 2012, 16:54

DX opravdu trva nekdy ponekud dele doruceni. V extremu i 4-5 tydnu, ale 70 dni jsem nikdy nezazil a to uz jsem tam udelal mozna i desitky objednavek.

Ted nedavno bych rekl, ze zacli rozlisovat podle ceny nakupu zpusob dopravy.

Nedavno jsem objednaval za cca 60USD a zbozi dle trackingu do tydene opustilo cinu. Maji tam uvedenou "standardni dopravu".

Vcera jsem delal objednavku za 13 USD a je u ni uvedeno neco jako "Ultra Save" doprava a to asi potrva dele.

Jinak jeste levneji se da nakupovat na ebay a zatim nikdo me tam nikdy nepodvedl (narozdil od Aukra, ktere je podvodniku plne a Akro je chrani).

Z ebaye me to chodi docela rychle. Zalezi na doprave. Nekdo posila economy class a nekdo standard. Napriklad minuly tyden jsem kupoval par naprostych drobnosti (USB kablik za 0.99 USD vcetne posty, USB redukce za 1 USD atd.) a vse dorazilo od ruznych prodejcu cca za tyden.

Dale jsem jeste delal par nakupu na aliexpress.com

Zajimavy web. Sehnal jsem tam napriklad lampu do dataprojektoru za 100 USD vcetne postovneho DHLkou z ciny. Doma byla asi za 10 dni. V CR se da sehnat jen originalni za cca 5000 bez DPH a pouze na objednavku a cekal jsem na ni skoro 2 mesice.

Na aliexpressu se daji sehnat i nejake dily na auta. Na Oply jsou tam nejaky tusim chladice klimy, turba, intercoolery, displaye na Astru G, couvaci kamerky, EGRka, turba a ja nevim co vsechno. Ja odtamtad napriklad koupil za luxusni cenu nejake origo ridici jednotky.


Jinak pri nakupu mimo EU bacha na DPH (nad 22EUR) a CLO (nad 150 EUR).

Uživatelský avatar
Bracho90
Příspěvky: 652
Registrován: 14 dub 2013, 22:23
Kontaktovat uživatele:

Re: E-shop z Číny

Příspěvek od Bracho90 » 29 kvě 2013, 21:21

dealextreme som objednaval aj ja a cca 3 tyzdne a mal som to doma,chcel by som objednavat aj teraz nieco,pozeral som ebay...ale neviem tam najst taku sekciu ako naprklad na dx.com ze autoprislusenstvo,mate neake skusenosti napr s cinou co pide v celkom slusnom case?
Dakujem
Opel Astra Combi
1.9Cdti 74kw
R.V:2007

Odpovědět