problémy se startováním

Pokud se váš dotaz nehodí do žádné sekce pište jej sem.
Dafsa
Příspěvky: 9
Registrován: 14 zář 2008, 01:48
Kontaktovat uživatele:

Re: problémy se startováním

Příspěvek od Dafsa » 15 zář 2008, 18:46

Dik moc, diagnostika vyjela nejakej problem s programovanim hardweru, a neco právě s imobilizérem, pak už jen nějakou odchylku rychlosti tempomatu a odchylku plováku v nádrži, ten hardwer bude asi největší problém, no uvidíme, ale kontrolka auta s klíčem bliká, to je pravda, ale nevím, jestli předtím blikala nebo ne, spíš asi ne, moc si vážím tvojí pomoci, ať koukne na ty pojistky už jsem mu napsal, tekže uvidíme. Zatím dík, až budu vědět víc, tak napíšu o co šlo.

Reklama
 

Uživatelský avatar
Rado77
Příspěvky: 84
Registrován: 11 zář 2008, 22:22
Bydliště: Bratislava II

Re: problémy se startováním

Příspěvek od Rado77 » 16 zář 2008, 07:48

Cau Dafsa,

jasne, daj vediet ;)
Astra H 1,6 16V kombi

Dafsa
Příspěvky: 9
Registrován: 14 zář 2008, 01:48
Kontaktovat uživatele:

Re: problémy se startováním

Příspěvek od Dafsa » 16 zář 2008, 12:30

Tak už jsme to vykoumali, byl nefunkční čip v klíčku, dával špatnej signál imobilizéru, takže problém vyřešen za pár stovek, děkuju moc za rady a nápady!!

Uživatelský avatar
Rado77
Příspěvky: 84
Registrován: 11 zář 2008, 22:22
Bydliště: Bratislava II

Re: problémy se startováním

Příspěvek od Rado77 » 16 zář 2008, 14:31

To je zaujimavy poznatok. Clovek by povedal, ze ta zaliata vec v kluci sa hadam ani nemoze pokazit..... :) Teda jedine ze by bol kluc pri nejakom silnom el-mag poli alebo co... Predpokladam ze ten imo je len navinuty dratik a cip. V el-mag poli sa na drotiku naindukuje prud, a cip tak moze vyslat svoj kod....
Ja mam tymto sposobom rieseny start v Renault Megane II - zasuniem bezkontaktnu kartu do citacky a stlacim tlacitko "Start"
Astra H 1,6 16V kombi

Uživatelský avatar
Rado77
Příspěvky: 84
Registrován: 11 zář 2008, 22:22
Bydliště: Bratislava II

Re: problémy se startováním

Příspěvek od Rado77 » 25 zář 2008, 13:15

Cau Dafsa,

je nieco nove? Co sa tyka toho vadneho imo a kontrolky, tak som si vsimol, ze ked som mal oprsany kluc, udialo sa presne to iste a auto ani nepiplo. Kluc som vyhodil, utrel, a startovanie zrazu islo OK.... Mozno nahoda, neviem zatial. Inak starty kazdy den OK.
Astra H 1,6 16V kombi

Dafsa
Příspěvky: 9
Registrován: 14 zář 2008, 01:48
Kontaktovat uživatele:

Re: problémy se startováním

Příspěvek od Dafsa » 28 zář 2008, 08:26

čau,čau,
jo je,už jsem odepisoval,ale koukám,že jsem to asi nějak neuložil či co :-) Přesně jak píšeš, byl to špatnej signál z klíčku do imob., náhradním klíčkem startuju bez problémů, orig mám ještě u jednoho šikovnýho kámoše, snad ho dá dokupy, auto jsem ze servisu vzal taky k němu do dílny, ani za to žádný prachy nechtěl, takže nesmyslná závada jako vždy, sice nevím co budu dělat,když se pokazí ještě náhr. klíč, protože nemám jakési kódy k jednotce,ale to zatím neřeším a doufám, že klíč bude v pohodě, opatruju ho jak oko v hlavě :-D Moc děkuju za typy a rady, dal jsme všechny prachy za auto, tak jsem se bál,že to bude něco drahýho,takže to nakonec dopadlo výborně, s autem jsem maximálně spokojenej,po výměně náplní jezdí suprově!!

Uživatelský avatar
Rado77
Příspěvky: 84
Registrován: 11 zář 2008, 22:22
Bydliště: Bratislava II

Re: problémy se startováním

Příspěvek od Rado77 » 28 zář 2008, 10:40

No super. Som rad, ze to bola taka prkotina ;)
Astra H 1,6 16V kombi

Uživatelský avatar
maro.sk
Příspěvky: 61
Registrován: 23 čer 2008, 03:07
Bydliště: Bratislava / Žiar nad Hronom
Kontaktovat uživatele:

Re: problémy se startováním

Příspěvek od maro.sk » 30 zář 2008, 00:38

Ahoj,
a nebolo by riesenim objednat si novy, originalny, kluc od Oplu?
Ja som k autu dostal taku karticku s kodom, s ktorou to je mozne. Asi za nejaky poplatok, ale usetri to kopu problemov.
Astra H 1.6/85kW Enjoy (2008)

Uživatelský avatar
Rado77
Příspěvky: 84
Registrován: 11 zář 2008, 22:22
Bydliště: Bratislava II

Re: problémy se startováním

Příspěvek od Rado77 » 30 zář 2008, 08:17

Urcite, vsetko sa da. Ten stary kluc - staci rozobrat a vymenit imo. Z noveho kluca sa cislo da vycitat, ak nemas ten spominany stitok s cislom. Staci nahrat do stareho kluca. Este je otazka, ci aj RJ imo nema zoznam ID klucov k autu. Asi bude treba preprogramovat aj RJ.
Astra H 1,6 16V kombi

Janik
Příspěvky: 3
Registrován: 09 zář 2008, 10:28

Re: problémy se startováním

Příspěvek od Janik » 01 říj 2008, 10:37

Zdravím,
ten problém je asi v imobilizéru, v manuálu se píše, že je třeba zkusit nastartovat druhým klíčkem. Zkuste vyměnit baterii v klíčku... (mě to pomohlo)

Odpovědět