Astra H 2008 - nízké sedadla?

Na co vše si dát pozor, rady při koupi ze zahraničí a další
Odpovědět
Uživatelský avatar
corsaczek
Příspěvky: 2416
Registrován: 16 říj 2008, 10:45
Bydliště: město piva

Re: Astra H 2008 - nízké sedadla?

Příspěvek od corsaczek » 13 bře 2013, 15:21

Taky se přidávám s gratulací. Bylo to napínavý a dopadlo to tak, jak už 14 dní říkáme :mrgreen:

Reklama
 

Uživatelský avatar
Samothe
Moderátor
Příspěvky: 4098
Registrován: 13 črc 2008, 09:34
Bydliště: Vratimov

Re: Astra H 2008 - nízké sedadla?

Příspěvek od Samothe » 13 bře 2013, 15:30

noo konečně sis vybral to co jsme ti celou dobu tloukly do hlavy :D určitě nejlepší výběr ze všech zde vložených tak ať dobře slouží a na chrom se vykašli 8-)

Uživatelský avatar
Frydex
Moderátor
Příspěvky: 2755
Registrován: 04 kvě 2008, 19:13
Bydliště: Ostrava jak Cyp
Kontaktovat uživatele:

Re: Astra H 2008 - nízké sedadla?

Příspěvek od Frydex » 13 bře 2013, 15:31

Tak ja to napíšu: ... " Já sem to říkal." :D

Každopádně, myslím že si nešlápl tentokrát vedle a že bude sloužit. 8-)
Té černé se neboj, jak jí naleštíš, už jí nevyměníš, vím o čem mluvím. Stojí to práci, ale je to luxusní barva. ;)
Frydexova Černá Mamba 1,7 CDTi 92Kw
A je vám jasné, že: "Jak to má kola, nebo kozy, tak s tím budou brzo problémy...." Obrázek

Thom
Příspěvky: 162
Registrován: 11 led 2013, 15:23

Re: Astra H 2008 - nízké sedadla?

Příspěvek od Thom » 13 bře 2013, 23:35

peter13675 píše:cierna ale prisla az na 17 stranke ;)
dobra praca Thom (autobazar v Uničově, vratena záloha 5tis) 8-)
astra 1.8 cierna - je pekna, vybavena a za slusnu cenu a super km ak su poctive...
nech ti astra sluzi 8-) bude ma zaujimat lpg co tam das atd.

díky všem :)

a přesně tak, černá přišla až na 17 stránce! :D no nemyslete si, že to bylo jen tak... !
..byl to urputný vnitřní boj, kde se nebojovalo jen s černou, ale taky s těmi 30tisíci nad limit ;) ..tak tak zbylo na rohlíky... :mrgreen:

možná je to nepravděpodobné, ale jak už jsem psal, i podle Romana ty km budou asi opravdu poctivé 8-) 8-) 8-)

lpg ma bude taky zajímat a to asi velmi brzo, i když teda teď nejsou peníze ... zatím první krátké měření bylo nad 10l/100 a to sem to moc nehonil... teď posledních asi 50km už nad 9l... z toho samozřejmě nic neusuzuji... sžívám se s autem a jsou to zatím velmi krátké vzdálenosti... zítra jdu poprvé natankovat plnou, tak uvidíme tak za dva ale asi spíš za týden :mrgreen: jaká bude spotřeba na první nádrži... rovnou i zkontroluju přesnost BC..

k tomu chromu.... pánové nemějte obavy... nejsem typ člověka tak jako jiný zákazník toho bazaru, který dal chromový celopolep na mini Coopera.. nejlepší byla hláška prodejce: "to vypadalo jak bonbónek, celý zabalený v celofánu! " :D škoda, že to nemám vyfocené..

jediné co bych opravdu rád jsou kliky (už jsem tu o tom našel téma, tak než se začnu ptát, tak první pročtu co se tam vymyslelo..)

na to jestli je něco "IN" nebo "OUT" opravdu nehraju... ale neříkejte mě, že černá metalíza co má stříbrné kola, masku a těsnění oken nebude vypadat mnohem krásněji, když budou i kliky v chromu.. to tomu prostě chybí... jo a ještě jsem uvažoval o chromové podložce pod značku.. a to už mě asi ukamenujete :D to si ještě musím rozmyslet... dopředu asi ne, tam je maska, ale v zadu by to MOŽNÁ mohlo vypadat pěkně,... měl jsem to na černém mondeu a bylo to hezké :mrgreen: ale to se ještě uvidí... každopádně ty kliky... hmmmm :)))


poslední slova k Uničovu - nejsem sice žádný mafián, ale v obchodu se tak nějak pohybuji a tohle se prostě nedělá, takže samozřejmě, že jsem si to nenechal líbit... ale dost o nich..


PS: dnes při kontrole papírů jsem měl nepříjemné zjištění a to, že v čistopisu techničáku nemám 17kola na kterých to je! volal jsem prodejci, říkal, že zkontaktuje technickou kde se to dělalo a že zjistí co se dá dělat...
četl jsem tu o tom vlákno a procedura na "legalizaci" kol vypadala dost problémově... každopádně tohle jsou origo kola dodávané ke Sport packetu, jen prý ti Italové administraci tak moc neřeší a v italském techničáku prostě nebyli a tak je nikdo ani nedal do českého... což mě nejde do hlavy, když to prochází evidenčkou a dovozovou technickou, že tohle nikdo nekontroluje...
snad to prodejce nějak vyřeší, příští týden to pojedu přihlásit do místa trvalého bydliště, tak ať už to mám vše ok...
---------------------------
Astra H 1,8 XER 103kW
facelift 2008, Sport packet
hatchback

---------------------------

peter13675
Příspěvky: 124
Registrován: 01 pro 2009, 14:21
Bydliště: Hostivice Praha-zapad

Re: Astra H 2008 - nízké sedadla?

Příspěvek od peter13675 » 15 bře 2013, 11:17

Thom kliky v chromu : nestracaj s tym cas ani peniaze, je to blbost a vzhladu auta to iba uskodi. Maska, tesnenie okien ako pises je ok to su ako keby zvyraznene linie ale kliky v chromu to je bodova zalezitost a rozbijes tym plochu. Kliky urcite nechaj vo farbe auta 8-)

Uživatelský avatar
Werewolf
Příspěvky: 1042
Registrován: 30 zář 2010, 22:57
Bydliště: Loket - Karlovy Vary

Re: Astra H 2008 - nízké sedadla?

Příspěvek od Werewolf » 12 bře 2015, 13:52

Ať nezakládám nové vlákno, tak sem:
Liší se sportovní sedadla 4 a 6ti směrová jen tím, že ty 6ti mají nastavitelný sklon? Jsou jinak stejně vysoko nad zemí???

Jde mi o to: Co jsem koupil Twintopa, tak zde jsou 6ti směrové a v předchozím GTC byli jen 4směrové. Tam jsem seděl krásně nízko a tady jsem jak na koni. I když má sedačku nadoraz dolů, pořád sedím moc vysoko (myšleno vůči palubce a bočním oknům). Důvody mě napadají dva,

1) ty 6ti směrové sedačky mají jiný mechanismu, který ale celou sedačku zvyšuje, že by tam bylo potřeba víc místa vespod na další hejblata?
2) je možné, že by úchyty na podlaze ve kterých sedačka drží byly výš, protože má TT oproti ostatním různé výztuhy.

bod 2 je jen moje domněnka, potvrdit to nemůžu. Pokud by to bylo bodem 1, pomohla by mi výměna sedačky za 4směrovou...
Naposledy upravil(a) Werewolf dne 12 bře 2015, 14:23, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
milosh
Administrátor
Příspěvky: 6143
Registrován: 02 kvě 2008, 21:03
Bydliště: Ústecko

Re: Astra H 2008 - nízké sedadla?

Příspěvek od milosh » 12 bře 2015, 14:20

Dobry vyber, 1.8 jede slusne a na dalky budes mezi 6-7L coz je v pohode.
SLEDUJ MŮJ OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet

Uživatelský avatar
mironto
Příspěvky: 927
Registrován: 08 lis 2013, 10:28

Re: Astra H 2008 - nízké sedadla?

Příspěvek od mironto » 12 bře 2015, 14:59

Werewolf píše:Ať nezakládám nové vlákno, tak sem:1) ty 6ti směrové sedačky mají jiný mechanismu, který ale celou sedačku zvyšuje, že by tam bylo potřeba víc místa vespod na další hejblata?
Ja mam v Zafire vodicovu 6-smerovu a spolujazdcovu 4-smerovu a pri najnizsom nastaveni su obidve sedacky rovnako vysoko, takze mechanizmom to nebude. GTC uz nemas? Skus vymontovat a prirovnat.

Uživatelský avatar
Werewolf
Příspěvky: 1042
Registrován: 30 zář 2010, 22:57
Bydliště: Loket - Karlovy Vary

Re: Astra H 2008 - nízké sedadla?

Příspěvek od Werewolf » 12 bře 2015, 19:36


Odpovědět