Autofolie

Úpravy od motoru až po plasty
Uživatelský avatar
x-father
Příspěvky: 1457
Registrován: 05 kvě 2008, 21:12
Kontaktovat uživatele:

Re: Autofolie

Příspěvek od x-father » 03 led 2011, 20:40

Werewolf píše:Jaký je výhled zpětným zrcátkem přes zatmavené zadní okno na 20% ve srovnání s tím, když tam mám klasiku 70% a přepnu si zpětný zrcátko na temější?
To prepnute zrcatko je mnohem tmavsi.

Reklama
 

Uživatelský avatar
yFree
Příspěvky: 38
Registrován: 23 dub 2010, 01:01

Re: Autofolie

Příspěvek od yFree » 08 led 2011, 15:46

čaues..ja len čakám kedy mi ich prikážu dať dole policajti..inak mám aj vpredu, aj vzadu 70% zatmavené a ako tu už bolo písané je to ako v tuneli-v spatných zrkadlách vidím prd..ale z vonku to vyzerá krásne :)
Přílohy
folie.jpg
Astra H 110kw

Uživatelský avatar
silver
Příspěvky: 1428
Registrován: 06 pro 2010, 22:53
Bydliště: Topolcany
Kontaktovat uživatele:

Re: Autofolie

Příspěvek od silver » 08 led 2011, 17:10

ja som na ceedke mal boky najtmavsi odtien aky bol,proste cierne ako uhlie a na zadne sklo som dal o nieco bledsie,bal som sa ze nebudem vidiet,potom som lutoval,mal som aj na zadne dat full,vnutorne spatne pouzivam a viediet bolo aj cez foliu,na cuvanie mam predsa vonk spetaky.boli to folie lummar,na astru pojdu global alebo sunset,ale az v marci na narodky a pojde vsade full.
ASTRA H estate Z17DTH 74kw,COSMO
EX Astra H estate 08 1.9cdti 74kw ,vybava Catch me now ,Henrieta silver&black edition
EX ceed 1.4 Ex 2007

Uživatelský avatar
pekki
Příspěvky: 212
Registrován: 28 čer 2008, 11:50
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Autofolie

Příspěvek od pekki » 08 led 2011, 19:33

yFree píše:čaues..ja len čakám kedy mi ich prikážu dať dole policajti..inak mám aj vpredu, aj vzadu 70% zatmavené a ako tu už bolo písané je to ako v tuneli-v spatných zrkadlách vidím prd..ale z vonku to vyzerá krásne :)
na to si zvyknes :))

kdyz uvidis jak te stopuji policajti, tak hned stahni okenko :) delam to stejne :) a to mam v predu 50% a v zadu 80%
Opel Astra H 5D Z16XEP 05 Elegance Black

Uživatelský avatar
yFree
Příspěvky: 38
Registrován: 23 dub 2010, 01:01

Re: Autofolie

Příspěvek od yFree » 19 úno 2011, 22:13

pekki píše:
yFree píše:čaues..ja len čakám kedy mi ich prikážu dať dole policajti..inak mám aj vpredu, aj vzadu 70% zatmavené a ako tu už bolo písané je to ako v tuneli-v spatných zrkadlách vidím prd..ale z vonku to vyzerá krásne :)
na to si zvyknes :))

kdyz uvidis jak te stopuji policajti, tak hned stahni okenko :) delam to stejne :) a to mam v predu 50% a v zadu 80%
Máš pravdu ale blbé je ked vonku prší alebo je zima a ja stiahnem obidve predné okná..policajt čumí... :-D
Astra H 110kw

Uživatelský avatar
oblhut
Příspěvky: 1315
Registrován: 03 dub 2010, 16:41
Bydliště: Břeclavsko

Re: Autofolie

Příspěvek od oblhut » 20 úno 2011, 07:48

Chlapi,zajímala by mě jedna věc.U rozměrů kol se tady řeší,že pokud v případě nehody pojištovák zjistí,že máš na autě nějaký nepovolený rozměr, který není zapsaný v TP,je problém s pojistným plněním.A jak by to bylo u folií,kdyby např.na předních sklech bylo nepovolený zatmavení??
Moje Zafirka 1,9cdti 88kw

dimi

Re: Autofolie

Příspěvek od dimi » 20 úno 2011, 08:46

Taky to odneseš. A budou to brzy prý brát dost nekompromisně. Určitě to za to nestojí. Stačí, když na to někdo po nehodě poukáže.

Uživatelský avatar
Kesi
Příspěvky: 3014
Registrován: 25 říj 2008, 22:26
Bydliště: Košice (SR)

Re: Autofolie

Příspěvek od Kesi » 20 úno 2011, 19:45

U nás to poisťovne už sledujú. Je to pre nich možnosť ako sa vyhnúť vyplateniu peňazí.
Príklad: Kolega šuchol bok na služobnom aute a keď som bol na obhliadku tak poisťovák meral hĺbku dezénu na pneumatikách. Keď som sa pýtal aký to má súvis, tak povedal že také majú vnútorné predpisy :?
Astra GTC 1,9 (110kW) No Swirl flaps. No EGR.;F 1,4 Caravan

Uživatelský avatar
yFree
Příspěvky: 38
Registrován: 23 dub 2010, 01:01

Re: Autofolie

Příspěvek od yFree » 31 říj 2013, 21:52

Tak folie vpredu uz su dole. Stopli ma flojdi. Stiahol som predne okna. Tak si obzerali auto a jeden.. Mate tie folie aj vpredu? Robil som blbca a hovorim, neviem ale su trosku zatmavne :D
Policajt cumi a uz som vedel, ze je zle. Vraj by mali byt tak tmave, aby videl dovnutra na sofera, samozrejme, ze nevidel, tak mi chcel dat hned 2litre za to ale ukecal som ho asi za 10 minut na 200... Ked som prisiel domov radsej som ich odlepil.. Slo to lahko ale to lepidlo som daval dole asi 3 hodiny na kazdej strane.
Stale premyslam, ze si ich tam dam opat ale iba na povoleny limit s certifikatom. Aby nemali pindy. :)
Astra H 110kw

Uživatelský avatar
Frydex
Moderátor
Příspěvky: 2755
Registrován: 04 kvě 2008, 19:13
Bydliště: Ostrava jak Cyp
Kontaktovat uživatele:

Re: Autofolie

Příspěvek od Frydex » 31 říj 2013, 22:16

Žádný limit není... z výroby jsou zatmavené na 25%, víc povolené není. Jen čirá fólie.
Frydexova Černá Mamba 1,7 CDTi 92Kw
A je vám jasné, že: "Jak to má kola, nebo kozy, tak s tím budou brzo problémy...." Obrázek

Odpovědět