Navigace Opel a její výhody a nevýhody

Vše co se týká palubního počítače, navigace, zapojení repro, radia atd..
Uživatelský avatar
milosh
Administrátor
Příspěvky: 6143
Registrován: 02 kvě 2008, 21:03
Bydliště: Ústecko

Re: Navigace Opel a její výhody a nevýhody

Příspěvek od milosh » 02 čer 2015, 19:51

Já měl před lety tomtoma a fakt mě nebavilo jej pořád schovávat kdykoliv jsem vystoupil z auta a pak zase lepit na okno a vhodně natočit aby na to bylo vidět. Takže výhoda minimálně číslo 2 :)
SLEDUJ MŮJ OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet

Reklama
 

milans
Příspěvky: 374
Registrován: 28 čer 2008, 13:19
Bydliště: SK-BN/TN

Re: Navigace Opel a její výhody a nevýhody

Příspěvek od milans » 02 čer 2015, 21:24

Používam navigáciu v mobile. Úplne v pohode, lebo zas tak často ju nepoužívam. Za tie prachy jednoznačne lepšia voľba ako vstavaná navigácia. A aktualizácie sú za babku. Displej mobilu je dostatočne veľký a nemusím púšťať zrak z cesty, resp. z čelného skla, kde je nalepený "husací krk".
Opel Astra J ST 1,4T 103kw LPG ( A14NET ), 12/2013
Opel Astra H, hatchback, 1,9 CDTi, 88 kw, Z19DT, r.v. 3/2006

Uživatelský avatar
vojtavojta
Příspěvky: 3778
Registrován: 14 dub 2010, 18:41
Bydliště: Vsetín

Re: Navigace Opel a její výhody a nevýhody

Příspěvek od vojtavojta » 03 čer 2015, 06:12

Urcite vyhoda dizajnova,nic nikde nevisi a ze neni dotykova.... taky vyhoda,bo neni zacapana od prstu. Pro mne jednoznacne vestavena 8-)
Astra H 1,6 16V 77kW 10/2005
OP-COM

Uživatelský avatar
honzap
Příspěvky: 629
Registrován: 14 bře 2014, 14:30

Re: Navigace Opel a její výhody a nevýhody

Příspěvek od honzap » 03 čer 2015, 16:02

Ono je to o vkusu každého soudruha a o tom žádná, každý má to, co mu vyhovuje.

Bejvávalo to jinak, dřív fakt člověk sundával i držáček navigace a leštil otisky na skle, aby mu někdo nevymlátil okno, dneska vyndám telefon a jdu, každej zloděj ví, že když je držák prázdnej, že ve voze nic není.

Je mi jasný, že když si někdo udělá radost a koupí si cid, dvd navi s anténama a všechno to poskládá, tak si tu investici musí vobhájit, stejně jako já parrota :mrgreen: , ale nikdo mi nevymluví, že parrotí řešení + telefon je, krom navigace v tunelech, minimálně srovnatelné řešení.

K parrotovi mi přibude navíc malý barevný displej + ovladač, který musím někam napasovat do interiéru, zase přehraju flashku, sd kartu, ipod a mám aux + vymakané HF ovládané hlasem i s prehistorickým CD30, moje investice - 2000,- do jetého parrota.
Astra H Z19DT caravan
Astra G Z16XE caravan
Fabia 1,2 HTP - služební
Omega A C24NE caravan
Omega A C20NE

Uživatelský avatar
Midzi
Příspěvky: 2636
Registrován: 29 bře 2010, 09:31
Bydliště: Bratislava

Re: Navigace Opel a její výhody a nevýhody

Příspěvek od Midzi » 03 čer 2015, 16:35

nesmies zabudnut na jednu podstatnu vec. Bavime sa tu o veciach co sa montovali pren 10 rokmi kedy sme o navigacii v telefone iba snivali. Jedine riesenie bolo nieco prilepit na sklo a este nie prilis dobry hf. Teraz je jasne, ze sa to neda zrovnavat. Nemozes predsa porovnavat dnesnu techniku s tou spred 10 rokov.

Ale ak by som si dnes kupoval jazdenku este raz tak urcite vstavanu navi. Nie koli samotnej navi, ale preto, ze som si zvykol. A to ju pouzijem mozno 5x do roka.
Astra H combi 1,9cdti 88kW Cosmo automat

Moja prvá Astra

Obrázek

Odpovědět