Slabý příjem orig. autorádií ?

Vše co se týká palubního počítače, navigace, zapojení repro, radia atd..
Uživatelský avatar
Destroyer
Příspěvky: 160
Registrován: 06 čer 2010, 10:49
Bydliště: České Budějovice

Re: Slabý příjem orig. autorádií ?

Příspěvek od Destroyer » 02 úno 2011, 13:54

beavis píše:Tak to je hustyyy :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Napada me pri tom otazka: "A co deti? Maji si kde hrat?" :mrgreen:

Maji, jen s dírou v plotě!
Astra H, Z19DTH, 2005
Pneuservis, autoservis, autodiagnostika. Nastavovací prvky časování rovodů pro většinu modelů značky Opel. Originální náplně, originální a aftermarketové díly se slevou pro členy tohoto fóra.

Reklama
 

Uživatelský avatar
Destroyer
Příspěvky: 160
Registrován: 06 čer 2010, 10:49
Bydliště: České Budějovice

Re: Slabý příjem orig. autorádií ?

Příspěvek od Destroyer » 02 úno 2011, 13:57

milosh píše:hehe :lol: a urco i ty ze zapadniho nemecka :lol:

Těžko říci co to je a odkud to je, ale celou dobu je tam slyšet: "Velebnosti, velebnosti", "Držte hubu sestry ať tam taky něco vidim", "Muj bože, muj bože!"
Astra H, Z19DTH, 2005
Pneuservis, autoservis, autodiagnostika. Nastavovací prvky časování rovodů pro většinu modelů značky Opel. Originální náplně, originální a aftermarketové díly se slevou pro členy tohoto fóra.

Uživatelský avatar
martini
Příspěvky: 707
Registrován: 07 srp 2009, 22:14
Bydliště: Karvina

Re: Slabý příjem orig. autorádií ?

Příspěvek od martini » 27 bře 2011, 18:03

bubo píše:
MrMarian píše: Skor by som povedal ze na prijem signalu ma velky vplyv antenny zosilovac. Ma Astra antenny zosilovac? Ake ma zosilnenie?
Tak tohle mě říkal technik v sevise taky , že na 90% bude za sníženým příjmem signálu zesilovač , který je u Astry v té základně , do které se natáčí prut . Další co říkal , že seriové rádia jsou ty nejhorší co na trhu může být .
Takže jak poznat , jestli je špatný , nebo dosluhuje zesilovač ?
Nebo jestli ten příjem kazí celé seriové rádio a anténa je OK ?
Každopádně u mě výměna biče o dost pomohla , ale stejně to není pořád ono , proti bývalému kazet. Panason. je to mizérie . Výměna anteny v servise celkem prý stojí 1600,- Kč .
Ale jestli to vůbec pak pomůže ? Když bude pachatel rádio :?
Tak mam vymeneny repro za pajnery ale potykam se z problemem signalu radia, hodne casto se mi zarusuje semtam slysim ve stanicich šumy ,je to dost děsny chvilku zas dobry ,jednou tak a zachvilku jinak ,radio jsem mel vytazeny a tam je napojeni OK, tak nevim co to muze byt jeste rozdelat vzadu pod antenou.......uz nevim co aby to hralo ciste na tak dobrym repru...... :(ale kdyz odsroubuju prut tak radio reaguje /proc to zarusovani obcasne a dost caste/
astra h Z 16XEP Twinport n JOY 2004 SPORT OP-COM XENONY AFL

Uživatelský avatar
swabel
Příspěvky: 2166
Registrován: 14 čer 2009, 02:14
Bydliště: Tvrdošín - SR
Kontaktovat uživatele:

Re: Slabý příjem orig. autorádií ?

Příspěvek od swabel » 28 bře 2011, 07:11

Mal som Golf IV a Leon s origo radiami a ladili hodne lepsie ako CD70 Navi!!!
Pripajam sa :x
Insignia ST A20DTH OPC Line AT + Chip, VECTRA C CARAVAN Z19DTH AT - ex, VECTRA C GTS Z19DTH AT - ex , Zafira B OPC - ex, Astra H Caravan OPC Line 2 - ex
Diagnostika GM MDI, pal. PC, SECURITY CODE, RADIO CODE, info@opel-shop.sk, +421 915850900 OPEL-SHOP.SK

Uživatelský avatar
martini
Příspěvky: 707
Registrován: 07 srp 2009, 22:14
Bydliště: Karvina

Re: Slabý příjem orig. autorádií ?

Příspěvek od martini » 26 čer 2011, 08:13

vojta píše:napájenej bude asi po koaxu = úspora jednoho kablíku, v géčku bylo napájení vedený zvlášť

jinak pro háčko existují 2 délky antén, ale osobně sem nepozoroval problém ani s jednou

jedinej problém co sem měl tak na vanu když sem ho dovezl tak někdo tak zarval prut do tý základny že nešel vyšroubovat a ten závit v základně se celej protáčel takže se asi "odpojil" od kabelu a signál byl ale pak opravdu mizervej, to se dal poslouchat snad jenom vepřohlas knedložurnál, pomohla výměna základny asi za 1000kč ale pak sem dával navigaci a tim pádem jinou anténu a tadle nová základna asi měsíc jetá mi leží doma tak kdyby někdo chtěl...
chystam se vymenit antenu protoze mi to hraje obcas hoodne mizerne pochopil jsem spravne ze musim koupit antenu s napajenim phantom ?/napajeni po koaxu/
astra h Z 16XEP Twinport n JOY 2004 SPORT OP-COM XENONY AFL

Uživatelský avatar
Sajfi
Příspěvky: 163
Registrován: 14 črc 2011, 14:13
Bydliště: Praha

Re: Slabý příjem orig. autorádií ?

Příspěvek od Sajfi » 13 dub 2012, 17:08

Chtěl bych zase rozvířit trochu tohle téma. Mám problémy s příjmem rádia na CD30. Konkrétně třeba Impuls, který je celoplošný hraje dost špatně. Vypozoroval jsem, že na to moc nemá vliv, jestli je prut antény namontovaný, nebo ne. (zkoušel jsem ale i jiné pruty). Předpokládám, že v patici antény je předzesilovač. Mohlo by to být tím, že odešel? Pomohla by výměna patice? A jestli ano, jakou byste doporučili ???

dík

Sajfi
EX Astra Caravan H, 1,9 CDTI (88 kW), r. v. 2006

Odpovědět