2DIN rádio Alpine + rámeček

Zde řešíme vše co se týká interiéru a exteriéru mimo tzv. tuningu a stylingu, na to máme jinou sekci...
Odpovědět
maro
Příspěvky: 84
Registrován: 12 úno 2012, 21:05
Bydliště: Trencin

2DIN rádio Alpine + rámeček

Příspěvek od maro » 23 led 2013, 12:43

radio1.JPG
Tak som trosku upgradoval radio v astre
Alpine CDE-W235BT
http://www.prohifi.cz/autoradia/alpine-cde-w235bt

prehrava mp3 z CD, z USB, z telefonu cez bluetooth,z iPod/iPhone
zabudovaný Parrot BLUETOOTH modul Hands-Free
zvuk oproti originalu - nema vyznam popisovat.....

Reklama
 

Uživatelský avatar
jakubino
Příspěvky: 2321
Registrován: 28 dub 2011, 20:05

Re: Radio v astre

Příspěvek od jakubino » 23 led 2013, 12:47

pekne pekneeeeeeee.. to stredove kolecko, na hlasitost myslim, je super!
nemas problem s velikosti dispaye pri jizde?
jinak bezva, docela ti to pasuje 8-) jeste tak plasty do cerne piano a byla by to pecka!
Opel Astra H Caravan Z17DTL 59kW

maro
Příspěvky: 84
Registrován: 12 úno 2012, 21:05
Bydliště: Trencin

Re: Radio v astre

Příspěvek od maro » 23 led 2013, 12:53

Je to fajn, problem nie, rozmyslal som ci kupit CD30 mp3 za 150e , ale toto za 170e bola asi lepsia volba.
Tak cierne plasty by sa viac hodili, ale nemienim sa na aute odbavovat, riesim len veci ktore su podstatne....

Uživatelský avatar
Kneblis
Příspěvky: 111
Registrován: 18 dub 2012, 10:58
Bydliště: Žatec

Re: Radio v astre

Příspěvek od Kneblis » 23 led 2013, 14:13

Hezké pěkné. :-) Já jsem koupil do astry nové 1din rádio a nějak ho tam nemůžu celé napasovat stále kousek vyčnívá neporadí mi někdo?
Dále pak potřebuju sehnat přihrádku jelikož mi tam po origo 2 dinovém rádiu zbylo místo, nevíte kde seženu? Díky
[url=http://forum.cars.cz/opel-astra-h/viewtopic.php?f=38&t=4853]

Uživatelský avatar
lkralicek
Příspěvky: 325
Registrován: 06 úno 2011, 13:57
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Radio v astre

Příspěvek od lkralicek » 23 led 2013, 14:17

To Maro: Zajimavé, ale spíše jako pěst na oko. Ale ať dobře slouží. Jak je na tom výkonově a co display nahoře, no poroblem? Vše funguje jak má? 8-)
Opel Astra H Caravan 2007 1,6 77 kW (105 k) a 150 Nm modrošedá metalíza
http://lukinb6.rajce.idnes.cz/Opel_Astra_H/

Prodej motopříslušenství - http://www.motoprislusenstvi.com

maro
Příspěvky: 84
Registrován: 12 úno 2012, 21:05
Bydliště: Trencin

Re: Radio v astre

Příspěvek od maro » 23 led 2013, 15:18

v skutocnosti to vyzera v pohode, akurat ste vseci zvyknuty ze tam je ta origos atrapa od opla, co ma z radiom spolocnu len pripojku na antenu, v skutocnosti tam pasuje uplne v pohode,

z dopasovanim som mal trosku problemy, samozrejme ze ramik celkom nepasoval, ale je to rozchoditelne.
displej hore funguje svoje , z radia tam nejde ziadny signal, takze ukazuje len svoje veci.

samozrejme je vykonnejsie, a hlavne moznosti ktore ma na ovladanie zvuku ho posuvaju o kilometre dalej - napriklad pasmova priepust pre repro, 3 pasmovy ekvalizer z nastavenim sirrky pasma a frekvencie pre kazde pasmo, komplet ovladany vystup na subwoofer atd...

este pojdu repro a vytlmenie dveri, a do kufra subik do rezervy by som chcel , aby nezaberal miesto.

Uživatelský avatar
kulisek91
Příspěvky: 373
Registrován: 23 říj 2012, 11:16
Bydliště: Louny

Re: Radio v astre

Příspěvek od kulisek91 » 23 led 2013, 15:40

rádio nevypadá špatně...ale za 170 eur seženeš už 2 din s celodotykáčem.
Miluji svou vodní dýmečku...jedna z mála žen, na které bych nedal v životě dopustit.Nikdy mě nepodvede, nehádám se s ní.. Jen někdy škoda, že kouřím já jí a né ona mě!

maro
Příspěvky: 84
Registrován: 12 úno 2012, 21:05
Bydliště: Trencin

Re: Radio v astre

Příspěvek od maro » 23 led 2013, 15:57

Ano - rychlozbuchane v cine, ...

nie, nechcel som za kazdu cenu radio ktore ma vsetko,aj kavovar je v nom - ale nic poriadne.
chcel som 2din radio, zamerane hlavne na zvuk, nie na vsetkomozne a pritom nanic.
je to Alpine - a pri Alpine hra hlavnu ulohu zvuk, tak je aj cele radio robene, podstatne su veci okolo zvuku, ovladacie moznosti a vybava su orientovane na zvuk, nema dvd mechaniku, neprehrava video, nema dotykac, nema navigaciu.
dotykac nepotrebujem, navigaciu mam externu, video v aute nepozeram, ale mam zvukovo vynikajuce autoradio. plni tu funkciu, na ktoru tam je. navigacia si plni tiez svoju funkciu, takze je vsetko o.k.

Doma mam urcity zvukovy standard, celkom slusny, a toho sa nemienim vzdat v aute, aspon nie uplne....

Uživatelský avatar
kulisek91
Příspěvky: 373
Registrován: 23 říj 2012, 11:16
Bydliště: Louny

Re: Radio v astre

Příspěvek od kulisek91 » 23 led 2013, 16:02

ááá já si nevšiml žes tam psal že je to alpine ;) moje chyba
Miluji svou vodní dýmečku...jedna z mála žen, na které bych nedal v životě dopustit.Nikdy mě nepodvede, nehádám se s ní.. Jen někdy škoda, že kouřím já jí a né ona mě!

Uživatelský avatar
silver
Příspěvky: 1428
Registrován: 06 pro 2010, 22:53
Bydliště: Topolcany
Kontaktovat uživatele:

Re: Radio v astre

Příspěvek od silver » 23 led 2013, 16:32

tak alpine je pojem,nemohol si kupit lepsie..tie parametre su impozantne :lol: :lol: :lol:
ASTRA H estate Z17DTH 74kw,COSMO
EX Astra H estate 08 1.9cdti 74kw ,vybava Catch me now ,Henrieta silver&black edition
EX ceed 1.4 Ex 2007

Odpovědět