Stresni nosice (pricniky) II.

Zde řešíme vše co se týká interiéru a exteriéru mimo tzv. tuningu a stylingu, na to máme jinou sekci...
Odpovědět
Uživatelský avatar
snakepit
Příspěvky: 12
Registrován: 13 led 2009, 22:45
Bydliště: Bratislava

Re: Stresni nosice (pricniky) II.

Příspěvek od snakepit » 22 led 2009, 11:03

Hi Fazol

Mam tie iste priecniky ako ty a zaujima nosic na lyze HAKR ALU 4. Prosim ta mozes nahodit nejake fotecky ako to k sebe pasuje, alebo popisat. Dokupoval si aj zvysovacie podlozky?
http://www.neumax.cz/obchod/nosic-lyzi- ... y-hpn0308/

Dik
Opel Astra H Caravan Enjoy Silver 1.6 Twinport 105k ( 95000km@4 y )

Reklama
 

Uživatelský avatar
Fazol
Příspěvky: 135
Registrován: 07 srp 2008, 09:28
Bydliště: Orlová

Re: Stresni nosice (pricniky) II.

Příspěvek od Fazol » 01 úno 2009, 21:25

snakepit píše:Hi Fazol

Mam tie iste priecniky ako ty a zaujima nosic na lyze HAKR ALU 4. Prosim ta mozes nahodit nejake fotecky ako to k sebe pasuje, alebo popisat. Dokupoval si aj zvysovacie podlozky?
http://www.neumax.cz/obchod/nosic-lyzi- ... y-hpn0308/

Dik
Zdarec,

tak presne tenhle HAKR mam. Dokoupil jsem jenom adaptery, aby tam ten nosic sel zabudovat. Zvysovaci podlozky jsem nekupoval, ale musim rict, ze to mam tak tak. Vazani na lyzich mi konci asi 1 cm nad strechou. Takze pokud mas na lyzich takovou "tu podlozku" nevim jak se tomu rika, tak podlozky je treba. Ale zrovna dneska jsem byl zalyzovat na Visalajich a videl jsem nosice na lyze, ktere nebyly rozvne ze spoda, ale presne vykrojene na Aero tyce. Moc se mi to libilo a nechapu, ze jsem nenasel, kdyz jdsem dival na nosice, protoze vypadaji moc hezky.

Co se tyce fotky poslu, zitra rano to fotnu dam ji na web.
FazoL
Opel Astra H 1.6 Caravan

Uživatelský avatar
FerdaXXL
Příspěvky: 505
Registrován: 17 říj 2008, 22:06
Bydliště: Mravešniště Praha a.s.

Re: Stresni nosice (pricniky) II.

Příspěvek od FerdaXXL » 21 dub 2009, 23:35

Tak jsem si dnes koupil org. zahrádku na střechu a jsem popravdě dosti zklamán. Zahrádka šla snadno a snadným způsobem přidělat to těch pevných bodů. To je paráda. Ale opravdovým problémem bylo a je tam přidělat ty zámky. Zkoušel jsem přímo u Opla a ani mechanik, technik a dokonce ani skladník co jsem od něj objednával tuto zahrádku to nedokázal po hodinovém snažení. Takže mi objednali jinou a tuto budou reklamovat. Další mínus je, že zahrádka je maximálně hlučná. Na předchozí astře jsem měl neoriginální hranoly od Neumanna a o těch jsem pomalu nevěděl i ve vyšších rychlostech. Takže jak jsem zastáncem org. náhradních dílu tak v tomto případě asi udělám výjimku a půjdu do Thule. Zítra okouknu jak to mají řešené a pak se rozhodnu. Tak asi tak ... Jak jdou přidělat zámky vám na org zahrádce ? Byl jsem první sedan na kterého objednávali a nasazovali org zahradku :o
Opel Astra H SEDAN - Enjoy 1.6XER 85 kW, Silver lighthing, Tempomat atd ....

Jako malej, to sem býval dost namyšlenej. Ale teď, teď už nemám žádnou chybu....

sori sa chibi a hrupki ...

Uživatelský avatar
Fazol
Příspěvky: 135
Registrován: 07 srp 2008, 09:28
Bydliště: Orlová

Re: Stresni nosice (pricniky) II.

Příspěvek od Fazol » 26 dub 2009, 08:50

Zdarec,

jak jsem napsal uz predtim, do origos jsem nesel, uz ani nevim proc a koupil jsem Aero tyce od Thule, zamky v pohode, musel jsem pouzit trochu vice sily, ale nakonec se povedlo.
FazoL
Opel Astra H 1.6 Caravan

machy
Příspěvky: 122
Registrován: 16 lis 2008, 18:16

Re: Stresni nosice (pricniky) II.

Příspěvek od machy » 26 dub 2009, 09:16

ahoj, mam taky aero pricniky on thule,k tomu patky 4900 a zamky a zatim max. spokojenost. A ze to trochu huci me netrapi. Neni to tak strasny. ;) Jeste jsem poridil nosice na kola Thule ProRide 591. Jednoduch montaz i demontaz, vse zamykaci, parada. Muzu doporucit.

Uživatelský avatar
Fazol
Příspěvky: 135
Registrován: 07 srp 2008, 09:28
Bydliště: Orlová

Re: Stresni nosice (pricniky) II.

Příspěvek od Fazol » 26 dub 2009, 09:47

machy píše:ahoj, mam taky aero pricniky on thule,k tomu patky 4900 a zamky a zatim max. spokojenost. A ze to trochu huci me netrapi. Neni to tak strasny. ;) Jeste jsem poridil nosice na kola Thule ProRide 591. Jednoduch montaz i demontaz, vse zamykaci, parada. Muzu doporucit.
Hoj,

muzu potvrdit. Jedna firma a vsechno sedi paradne. Taky mam stejne nosice a naprosta spokojenost.
FazoL
Opel Astra H 1.6 Caravan

Uživatelský avatar
FerdaXXL
Příspěvky: 505
Registrován: 17 říj 2008, 22:06
Bydliště: Mravešniště Praha a.s.

Re: Stresni nosice (pricniky) II.

Příspěvek od FerdaXXL » 26 dub 2009, 20:24

Tak zahrádku jsem reklamoval a dostal jinou a problém se zámkem je už OK. Jen nechápu proč Opel nedává k zahrádce tu gumu co se namáčkne do toho příčníku ? Udělal jsem test, že jsem tu díru zalepil izolepou a už to bylo mnohem lepší. Takže musím sehnat tu gumu. Nevíte kolik stojí ? Ptal jsem se v jedné prodejně tak na mě koukali divně a ani mi nebyli schopni říct jestli mi ji můžou objednat. Ta drážka na org. zahrádce je 11 mm.

DOTAZ: pokud někdo má EPC a měl chvilku čas nemohl by mi řict číslo náhradního dílu ? Jen doufám, že se dá dokoupit ... Ď
Opel Astra H SEDAN - Enjoy 1.6XER 85 kW, Silver lighthing, Tempomat atd ....

Jako malej, to sem býval dost namyšlenej. Ale teď, teď už nemám žádnou chybu....

sori sa chibi a hrupki ...

Uživatelský avatar
Pepino_GH
Příspěvky: 2024
Registrován: 22 črc 2008, 18:46
Bydliště: Praha

Re: Stresni nosice (pricniky) II.

Příspěvek od Pepino_GH » 26 dub 2009, 20:36

Ještě že Jsi se Ferdo připomněl :roll: , měřil jsem Thuleho a ta drážka je stejná... tady máš odkaz na tu firmu jak jsem Ti říkal na srazu: http://www.aaaautoboxy.cz/

Pan Repetný je velice ochotný, stačí, když mu řekneš o gumu do Alu příčníků... a ceny měl taky super...
Opel Meriva B 1.4 88 kW Obrázek
Opel Astra G HTB 5D 1,2 16V 48 kW X12XE - Supersport + historie
Opel Astra H Caravan 1,7 CDTI 74 kW Z17DTH

Uživatelský avatar
FerdaXXL
Příspěvky: 505
Registrován: 17 říj 2008, 22:06
Bydliště: Mravešniště Praha a.s.

Re: Stresni nosice (pricniky) II.

Příspěvek od FerdaXXL » 26 dub 2009, 20:47

Díky Pepíno ... jdu se hned na to číhnout
Opel Astra H SEDAN - Enjoy 1.6XER 85 kW, Silver lighthing, Tempomat atd ....

Jako malej, to sem býval dost namyšlenej. Ale teď, teď už nemám žádnou chybu....

sori sa chibi a hrupki ...

Uživatelský avatar
FerdaXXL
Příspěvky: 505
Registrován: 17 říj 2008, 22:06
Bydliště: Mravešniště Praha a.s.

Re: Stresni nosice (pricniky) II.

Příspěvek od FerdaXXL » 27 dub 2009, 20:42

Tak jsem koupil tu gumu tak jí o víkendu hned otestuju
Opel Astra H SEDAN - Enjoy 1.6XER 85 kW, Silver lighthing, Tempomat atd ....

Jako malej, to sem býval dost namyšlenej. Ale teď, teď už nemám žádnou chybu....

sori sa chibi a hrupki ...

Odpovědět