Loketni operka do Astry H

Zde řešíme vše co se týká interiéru a exteriéru mimo tzv. tuningu a stylingu, na to máme jinou sekci...
Odpovědět
Uživatelský avatar
milosh
Administrátor
Příspěvky: 6143
Registrován: 02 kvě 2008, 21:03
Bydliště: Ústecko

Loketni operka do Astry H

Příspěvek od milosh » 06 říj 2008, 20:28

Tak jsem ted v nejakem prispevku zahlednul ze origo operka stoji pres 4000kc coz mi prijde jako hooodne moc, tato varianta je levnejsi, kvalitou nijak nezaostava a pritom je take pekna i vcetne ulozneho prostoru :geek:

http://www.autoka.cz/nabidka.php?detail=2247 - zde se da koupit za 1769kc

a tady se muzete podivat jak vypada v GECKU :arrow:

https://www.astra-g.cz/loketni-operka/

Obrázek
SLEDUJ MŮJ OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet

Reklama
 

Uživatelský avatar
maro.sk
Příspěvky: 61
Registrován: 23 čer 2008, 03:07
Bydliště: Bratislava / Žiar nad Hronom
Kontaktovat uživatele:

Re: Loketni operka do Astry H

Příspěvek od maro.sk » 06 říj 2008, 21:20

Uz sa chvilu chystam na prispevok o laktovej opierke do Astry-H, tak teraz vyuzijem toto vlakno.

Mam v aute laktovu opierku a VOBEC s nou nie som spokojny. Jedina funkcia ktoru na 100% splna je funkcia ulozneho priestoru (ak beriem do uvahy dostupne odkladacie miesta v Astre...).
Ked si ju sklopim, v podstate sa nedaju normalne radit rychlosti (kvoli vyske opierky) a aj ked nepreradujem (napr. dialnica), je jej pouzitelnost len obmedzena, nakolko je smerom dopredu prilis kratka a zaroven prilis vysoka, takze nepohodlna.

Viete o nejakej ergonomickej alternative? Ak ano, tu svoju skoro novu original Opel v (asi) kozi predam hned za 2.000 Sk...
Astra H 1.6/85kW Enjoy (2008)

Uživatelský avatar
milosh
Administrátor
Příspěvky: 6143
Registrován: 02 kvě 2008, 21:03
Bydliště: Ústecko

Re: Loketni operka do Astry H

Příspěvek od milosh » 06 říj 2008, 22:34

Nahod foto tve operky nebo odkaz kde jsi ji koupil, dela se jich dost ale me se osvedcila jen tato.
SLEDUJ MŮJ OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet

Uživatelský avatar
maro.sk
Příspěvky: 61
Registrován: 23 čer 2008, 03:07
Bydliště: Bratislava / Žiar nad Hronom
Kontaktovat uživatele:

Re: Loketni operka do Astry H

Příspěvek od maro.sk » 06 říj 2008, 22:54

Foto nemam po ruke, ale je to origos od Opla - ked som kupoval auto, povedal som, ze to tam chcem a namontovali mi to tam.
Ak na foto trvas, mozem to nafotit a poslat.
Astra H 1.6/85kW Enjoy (2008)

Uživatelský avatar
DeepThroat
Příspěvky: 208
Registrován: 06 čer 2008, 09:25
Bydliště: Bohumín

Re: Loketni operka do Astry H

Příspěvek od DeepThroat » 07 říj 2008, 21:47

No já osobně jsem s opěrkou maximálně spokojený.Pěkně mi sedí ruka na páce a perfektně se mi s ní řadí,už si jízdu bez nedovedu představit.
Manželka mi ji furt zvedá protože ji zase vadí že do ní bouchá loktem ,jen taková zajímavost že každému sedí něco jiného.
[b]OPEL Astra Caravan H 1.6 16V H Z16XEP 77 kW / 105 HP (2005)[/b]

atase
Příspěvky: 12
Registrován: 03 srp 2008, 16:13

Re: Loketni operka do Astry H

Příspěvek od atase » 16 říj 2008, 11:08

.jhbkujvkujv
Naposledy upravil(a) atase dne 24 dub 2009, 12:29, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
FerdaXXL
Příspěvky: 505
Registrován: 17 říj 2008, 22:06
Bydliště: Mravešniště Praha a.s.

Re: Loketni operka do Astry H

Příspěvek od FerdaXXL » 18 říj 2008, 22:43

Ona samotná originální opěrka do 08 stojí 2000,- Kč ale problém je v tom, že se dají namontovat jen na jeden typ sedačky řidiče, která je zároveň i nastavitelná v 6-ti směrech. Standardně jsou to jen 4 směry. To samotné sedadlo stojí 5000,- Takže mě to při konfiguraci vyšlo na 7000,- Ale ta opěrka je jiná než má „atase“ Je krásně rovná a potažená látkou nebo co to je. Takže já osobně jsem velice spokojen. Co je ovšem nevýhodou pro mě je menší úložný prostor.

EDIT: tady jsem našel příručku v pdf na http://astraarmrest.com/Astra%20Install_Idd.pdf k tomu předchozímu videu z http://www.youtube.com
Opel Astra H SEDAN - Enjoy 1.6XER 85 kW, Silver lighthing, Tempomat atd ....

Jako malej, to sem býval dost namyšlenej. Ale teď, teď už nemám žádnou chybu....

sori sa chibi a hrupki ...

Uživatelský avatar
corsaczek
Příspěvky: 2416
Registrován: 16 říj 2008, 10:45
Bydliště: město piva

Re: Loketni operka do Astry H

Příspěvek od corsaczek » 20 říj 2008, 21:07

Original operka, ktera je pridelana primo k operadlu ridice urcite nestoji 2000,-. Kdyz sem o ni uvazoval, vychazela na 6-8 tisic, bohuzel :-(

Uživatelský avatar
FerdaXXL
Příspěvky: 505
Registrován: 17 říj 2008, 22:06
Bydliště: Mravešniště Praha a.s.

Re: Loketni operka do Astry H

Příspěvek od FerdaXXL » 20 říj 2008, 21:33

Auto jsem objednaval pred tydnem takze ty ceny "dnes" jsou takove jak jsem psal. A taky jsem psal, ze to je jina operka (vypada jinac) a neni uchycena v tunelu mezi sedackami, ale v sedadle ridice. Proto dnes, kdyz chces jen operku a mas toto sedadlo ridice tak samotna operka stoji jen 2000 kc. Podivej se do ceniku ;)
Opel Astra H SEDAN - Enjoy 1.6XER 85 kW, Silver lighthing, Tempomat atd ....

Jako malej, to sem býval dost namyšlenej. Ale teď, teď už nemám žádnou chybu....

sori sa chibi a hrupki ...

Uživatelský avatar
corsaczek
Příspěvky: 2416
Registrován: 16 říj 2008, 10:45
Bydliště: město piva

Re: Loketni operka do Astry H

Příspěvek od corsaczek » 20 říj 2008, 21:54

Aha, pes bude zakopany v tom, ze ty mluvis o operce objednane k novemu autu primo z vyroby a ja mluvim o dodatecnem dodelani operky po koupeni vsech dilu. Takze pravdu mame oba, akorat moc lidi co tady astru ma, si uz operku za 2000,- objednat nemuze :lol:

PS: objednaci cislo cele sady (operka, drzak a kryt drzaku): 2265213 - cena podle dily.opel.cz - 7193,-
navod na instalaci v NJ je tady
jo a jak jsem rychle proletl diskusi, tak tu operku je mozne namontovat i na "obycejna" sedadla bez nastavitelne bederni operky

Odpovědět