celni sklo - cena?

Zde řešíme vše co se týká interiéru a exteriéru mimo tzv. tuningu a stylingu, na to máme jinou sekci...
Odpovědět
Uživatelský avatar
quicky
Příspěvky: 786
Registrován: 18 pro 2014, 09:43
Bydliště: Bad Mergentheim / Bratislava

Re: celni sklo - cena?

Příspěvek od quicky » 12 kvě 2015, 12:36

pilkington mi davali na vectru, myslim ze aj original bolo take
BMW F21 B47 170kW Valencia Orange 2016
Astra GTC Z17DTR 110kW Technical gray 2009 | MKJ | CD40 USB
Insignia A B20DTH 125kW Snow White 2015
Vectra C Caravan Z19DTH 110kW Royal blue 2007 - Ex
OP-COM 2014

Reklama
 

Uživatelský avatar
destroyer_svk
Příspěvky: 687
Registrován: 08 úno 2011, 21:22
Bydliště: Galanta - SVK

Re: celni sklo - cena?

Příspěvek od destroyer_svk » 12 kvě 2015, 22:27

Dovolim si prekopirovat jeden nedavny prispevok z fora na opel clube.sk :
AReYco píše:Tento týždeň som bol vymeniť sklo na aute v Hornete....

- Po rozhovore s celkom nepríjemnou ženou, ktorá mi na moju požiadavku, že chcem sklo s modrou slnečnou clonou, odvetila, že to je drahšie - dáme vám tam klasické, objednávam vás vtedy a vtedy príďte.... myslím skôr, že také nemali a nechcela prísť o zákazníka, tak rýchlo kým mám záujem zarezervovať termín, aby som nešiel niekde inde.Veď hadám predať drahší produkt, je pre firmu lepšie, nie opačne.
- No ale čo už, na call centre robia všelijaké znudené osoby nahnevané nato, že musia robiť prácu, ktorá ich vôbec nebaví.

- Mladá slečna za pokladňou toho moc nevedela, tiež pôsobila akoby ju tam posadili a povedali, tu seď a tvár sa, že si tu.

- Horšie to však bolo s pánmi, ktorí mi menili okno. Povedať slovo, nedajbože vetu, pre nich bolo ako prebehnúť maratón. Takmer som nemal kedy očistiť a ošetriť hrdzu ponad okno, (oni to aj tak nerobia, osadili by to na takú karosériu, bez problémov, však čo). No a upevnenie zrkadla? Celé sa kýve, mám pocit, že keď prejdem po väčšej jame, spadne mi na hlavu. Človek im tam nechá kopec peňazí a potom ešte musí silikón kupovať a opravovať po nich robotu.

- Takto si profesionálnu firmu nepredstavujem, určite ich mojim známym a kamarátom nebudem odporúčať. Skôr im spomeniem tieto moje skúsenosti a nech sa rozhodnúť sami.

Obrázek
Ked som zaciatkom roka riesil co s oknom nakolko bolo poskodene,tak som navstivil aj Hornet aj jednu inu firmu - bolo to skor len zo zvedavosti co mi kto povie na opravu (bolo to v zornom poli vodica poskodene a determalne sklo),takze som aj tak zial vedel ze bude musiet byt vymena.
Lepsi pocit som vsak mal z tej druhej firmy,kde mi na rovinu povedali ze to bude vidiet narozdiel od toho ako mi to prezentovali v Hornete.Aj tak to napokon islo cez autorizovany servis.
Ale je to presne tak,ze niekto ma zlu skusenost s tou firmou a druhy s autorizakom.
No a aby to nebolo malo,tak to vymenene okno menim znovu tento tyzden. :(
Astra H Caravan Cosmo 1,9 CDTI OPC Look
VW Golf Variant VII 1,4 TSI DSG Highline
Škoda Octavia III 2,0 TDI DSG Elegance - ex
Škoda Felicia 1,3 GLX

Uživatelský avatar
mironto
Příspěvky: 927
Registrován: 08 lis 2013, 10:28

Re: celni sklo - cena?

Příspěvek od mironto » 12 kvě 2015, 23:40

Nevies, kde konkretne bol ten Hornet? A kludne povedz aj tu druhu firmu. Ja som si daval pred tyzdnom lepit prasklinu na druhom aute u Juristu a pristup aj praca ok. A ako si spokojny s autorizakom?

Uživatelský avatar
destroyer_svk
Příspěvky: 687
Registrován: 08 úno 2011, 21:22
Bydliště: Galanta - SVK

Re: celni sklo - cena?

Příspěvek od destroyer_svk » 13 kvě 2015, 07:06

Ja som bol v Nitre a ten prispevok bol zo Ziliny z Hornetu.Ta druha firma je Autosklo H&D Nitra na Novozamockej.
U mna je to specificke s autorizakom lebo pravdupovediac som tam pracoval takze u mna je to mozno ine,pridem donesiem auto a vecer to mam,necakam na vybavovacky s poistovnami a viem ze vzdy to bude origo GM. :|
Astra H Caravan Cosmo 1,9 CDTI OPC Look
VW Golf Variant VII 1,4 TSI DSG Highline
Škoda Octavia III 2,0 TDI DSG Elegance - ex
Škoda Felicia 1,3 GLX

Uživatelský avatar
mironto
Příspěvky: 927
Registrován: 08 lis 2013, 10:28

Re: celni sklo - cena?

Příspěvek od mironto » 14 kvě 2015, 16:21

Tak som dnes bol na obhliadku v Slovexperte, chalanko si fotil cele auto, ako keby som mal totalku. Zajtra rano som objednany do H&D, mali by mat skladom Pilkington termoreflexne, tak uz len dufam, ze vsetko prebehne hladko a pri montazi demontazi nic neulamu, nepooskieraju a nezabudnu. Mal by som si zobrat aj trysky z Insignie a rovno to tam nahodit, ked to uz budu mat rozobrate :mrgreen:

Uživatelský avatar
Midzi
Příspěvky: 2636
Registrován: 29 bře 2010, 09:31
Bydliště: Bratislava

Re: celni sklo - cena?

Příspěvek od Midzi » 18 kvě 2015, 11:26

tak ako si dopadol? Mne menili sklo v Hornete pri Avione a origo tam nedavaju, jedine ak by som si objednal termoreflex. S pracou som bol spokojny. Len to sklo sa ko keby castejsie zahmlievalo. Dal som si tam aj tu ich poistku za 20€ na rok, kde ti vymenia sklo bez spoluucasti. Teraz som ju predlzval uz treti krat a raz som vyuzil aj ich zlavu na stierace Bosch. Bezne tam idem aj bez objednavania.
Bohuzial moj znamy nemal dobru skusenost. Bocne sklo mu osadili zle, listy mi poskodili a len ich astriekali a cakali, ze si nic nevsimne.
Astra H combi 1,9cdti 88kW Cosmo automat

Moja prvá Astra

Obrázek

Uživatelský avatar
mironto
Příspěvky: 927
Registrován: 08 lis 2013, 10:28

Re: celni sklo - cena?

Příspěvek od mironto » 18 kvě 2015, 12:21

No bol som tam v piatok, avsak ked nove sklo vybrali zo skladu a umyli, zistili tam nejaku chybicku tak mi volali, ci to tam maju dat. Takze som sa vratil po auto, bol tam nejaky vlas zaliaty pod foliou, alebo co to bolo. Objednali nove sklo, ktore by malo prist dnes a zajtra by som mal pristavit auto. Neviem, co presne myslis tym origo sklom, ale toto je Pilkington termoreflexne, samozrejme bez znaku GM ale inac je myslim uplne identicke, ako to, co ti daju v Opel servise.

Uživatelský avatar
Midzi
Příspěvky: 2636
Registrován: 29 bře 2010, 09:31
Bydliště: Bratislava

Re: celni sklo - cena?

Příspěvek od Midzi » 18 kvě 2015, 13:00

To origo som myslel presne tak ako pises, mne tam dali ine. Termoreflex vraj robi iba Pilkington. Ja som chcel este s hornym pruhom, ale to tiez len pri termoflexe.
Astra H combi 1,9cdti 88kW Cosmo automat

Moja prvá Astra

Obrázek

Uživatelský avatar
mironto
Příspěvky: 927
Registrován: 08 lis 2013, 10:28

Re: celni sklo - cena?

Příspěvek od mironto » 18 kvě 2015, 13:05

No ja mam teraz zelene s dazdovym Splintex a to je bez pruhu. Ako pises, s pruhom je len modre Pilkington termoreflexne (aspon na Zafire).

sicknot
Příspěvky: 33
Registrován: 24 led 2014, 20:53
Bydliště: Brno

Re: celni sklo - cena?

Příspěvek od sicknot » 09 zář 2015, 15:25

Lidi nevite cca cenu bocniho skla u kombiku. Jedna se o posledni male trojuhelnikove sklo do kufru...
Nikde sem to nenasel
Diiik
Astra H 1.6 Caravan (A16XER) r.v. 2012 najeto 50xxx

Odpovědět