Vibrace a jine pazvuky z interieru.

Zde řešíme vše co se týká interiéru a exteriéru mimo tzv. tuningu a stylingu, na to máme jinou sekci...
Odpovědět
Uživatelský avatar
mironto
Příspěvky: 927
Registrován: 08 lis 2013, 10:28

Re: Vibrace a jine pazvuky z interieru.

Příspěvek od mironto » 24 bře 2016, 19:15

Cyberpete píše:Tak mě v Zafiře B 06 pekelně drnčí ten perforovaný plastík nacházející se na vrchu palubovky pod čelním sklem..je tam nějaké čidlo (asi klimatizace). Ta mřížka tam není pevně ukotvena a při určitých pásmech otáček nebo na nerovnostech drnčí jak blázen. Zkoušel jsem to oblepit dokola páskou, ale je tam tak špatnej přístup, že jsem se u toho málem vzteky vyskočil z kůže.. někdo to nějak řešil? popř. jakým způsobem to demontovat, abych to nějak utěsnil a vrátil zpátky? díky za odpovědi
Ja som to vybral, podlepil zospodu pasikmi cierneho filcu (alebo nieco take, uz nepamatam) a je ticho. Nerozumiem celkom tomu zlemu pristupu, ide to vybrat uplne lahko - zboku staci zapacit a vyjde cela mriezka von. Odpojis kabel od cidla a podlepis mriezku.

Reklama
 

Niraj
Příspěvky: 195
Registrován: 05 kvě 2014, 21:01

Re: Vibrace a jine pazvuky z interieru.

Příspěvek od Niraj » 28 bře 2016, 17:17

Taky jsem to vyloupnul a provizorně (jako jestli to vůbec pomůže) jsem tam na pár míst vmáčknul takovou tu gumovou hmotu, co se používá třeba k přilepení plakátu na zeď. Od té doby klid a nějak se mi to nechtělo už předělávat, tak to tam mám takhle doteď.
Opel Zafira B, 1.8, A18XEL - 88kW, Royal Blue, r.v. 2014

Uživatelský avatar
Luke
Příspěvky: 386
Registrován: 11 črc 2012, 07:31
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Vibrace a jine pazvuky z interieru.

Příspěvek od Luke » 28 bře 2016, 22:59

Rád bych se přidal se svým dotazem - sice to tu bylo také řešeno ale žádné rady či reakce.

Koupil jsem OPC sedačky, namontoval a sedačka řidiče mi sice trochu ale přeci vrže :/ Samozřejmě pří neodbočování je to cajk ale zatáčka = vrzání :roll:

Nějaká rada?

Uživatelský avatar
sauce
Příspěvky: 570
Registrován: 18 srp 2010, 09:02

Re: Vibrace a jine pazvuky z interieru.

Příspěvek od sauce » 29 bře 2016, 19:54

Po šesti letech neregistruji vůbec žádné vrzání ani pazvuky v interiéru, a to jezdím většinou s vypnutým rádiem. Dřív trochu vrzlo něco v oblasti schránky spolujezdce, po několika demontážích kvůli výměně kabinového filtru je to teď už OK. Jen občas zavrzne sedačka řidiče, ale samo se to zase po čase spraví ;)

Odpovědět