SLIME Smart Repair - opravná sada na opravu defektu

power2
Příspěvky: 2959
Registrován: 17 bře 2011, 22:03

Re: SLIME Smart Repair - opravná sada na opravu defektu

Příspěvek od power2 » 20 črc 2012, 18:49

jee to je moje stará náplň :mrgreen:

Reklama
 

Uživatelský avatar
Pepino_GH
Příspěvky: 2024
Registrován: 22 črc 2008, 18:46
Bydliště: Praha

Re: SLIME Smart Repair - opravná sada na opravu defektu

Příspěvek od Pepino_GH » 20 črc 2012, 19:26

8-)
Opel Meriva B 1.4 88 kW Obrázek
Opel Astra G HTB 5D 1,2 16V 48 kW X12XE - Supersport + historie
Opel Astra H Caravan 1,7 CDTI 74 kW Z17DTH

Uživatelský avatar
vasekpetr1
Příspěvky: 228
Registrován: 06 srp 2016, 15:05
Bydliště: Hospoda (Červená) u Třebíče

Re: SLIME Smart Repair - opravná sada na opravu defektu

Příspěvek od vasekpetr1 » 18 říj 2018, 13:42

Trochu zkusím oživit toto staré téma: pánové, poradíte, jak správně použít tu originál náplň GM do poškozené pneu? Měl jsem za to, že do kompresoru zapojím klasickou hadici pro dofukování pneu, její konec našroubuji na ventilek, který je z boku nádobky s náplní, hadičku od nádobky náplně našroubuji na ventilek poškozeného kola a spustím kompresor. Jenže ta nádobka je takto neprůchozí, kompresor tlačí do maximálního tlaku, přitom hadička z nádobky do pneumatiky je stále měkká. Zkoušel jsem pootočit hrdlem na nádobce, z kterého odchází hadička do kola a výsledkem bylo, že mně ta lepící náplň chlejstla do ksichtu :evil: . Zkoumal jsem to, jestli to celé nepatří zapojit obráceně (nejdřív z kompresoru krátká hadička do nádobky, pak dlouhá hadice na kolo), ale to mi nesedí šroubení ventilků. Nevíte, co dělám špatně?
P.S. guma je stejně na odpis, najel jsem na osmičku roxor, který je zabetonovaný v obrubníku u silnice a 5 cm ho kouká ven, ale abych věděl pro příště, kdybych někdy normálně píchnul.
Díky.
Zafira B black line, Z19DT, 2008, WIN: W0L0AHM759G0031xx, 185 tkm
...a bydlím v Hospodě (
Červené )...

Odpovědět